Diskuze jste tu někdo?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

prosím jste tu někdo? Zelený křeslo s kočkou uzje na hlavní strance tri dny. A furt je to nadepsané jako " dnešní foto" V diskuzí H nikdo moc nereaguje, žádný nový článek, soutěž nic... No, napište někdo, že sem chodíte ... Díky
registrace (14.04.2015 10:11:32) napsal: Renčo, díky za odpověď, ale nezdá se mi to, co píšete. Tedy, věřím, že sem chodí lidé, co mají rádi zvířata, to ano, ale že je to tu jako na fcb, to ani náhodou. To, že jsem se uchýlila k výkřiku, jestli tu vůbec někdo je, to bylo po zvážení, kdy jsem za dva dny neviděla "pohyb". Jak na úvodní stránce, tak prostě nikde. Ale ano, asi nevidím, do všech zákoutí servru micin. Víte, když máte na micinách profil a někdo z přátel přidá nový deníček, fotku nebo se zapojí do diskuse, tak máte hned na Zdi upozornění. Jinak se s kamarády bavíme spíš přes Komentáře. Řeší se tu zvířecí lumpárničky, zážitky z procházek s pejskem nebo s koníkem, no a hlavně: pokud je pěkné počasí, tak se objeví komentáře či deníčky až večer. Všichni tady chodí hodně ven nebo aspoň mají práci kolem domku a na zahrádce ale taky jsou třeba v zaměstnání či škole. Prohlédněte si některé profily a uvidíte! Renča
Dušan (14.04.2015 12:49:36) napsal: Zdravím, na Micinách jsem proto, neboť jsem se rozhodl, že tady chci být.:-) Registrace je pro všechny tři portály jednotná, současně je ale na Miciny, Hafíky i Koníky nutné přihlásit se pod jediným jménem a heslem individuálně. Uživatel má také pouze jednu poštovní schránku, do níž mu chodí všechny osobní zprávy ze všech tří portálů. Přítomnost jednoho uživatele na Micinách, Hafících a Konících bývá často z důvodu vyhledávání kresleného dárečku, který je každý den umísťován do jednoho z článků každého z portálů. Za kliknutí na něj obdrží uživatel body, s nimiž pak naloží dle svého uvážení. O TOP jsem se zmínil proto, že by mohlo být vodítkem při vyhledávání v oněch 19322 profilech. Ahoj, .-o) Dobře, takové absulitatní vysvětlení mé otázky....o) Řekněte mi, mimo fcb, je ještě někde něco, kde to žije?.o) Tolik uživatelů nemám čas oslovit a myslím si ani s nima napsat pár řádků. Dušane, mějte se prima
registrace (14.04.2015 10:14:28) napsal: "připojení on-line nemá co do činění s mírou kvality profilu."..To jsem si ani nemyslela, spíš mi šlo o to, že když vidím nick xy nalogovany na micinach, na haficich, na konich, tak má otevřená tři okna a je všude nebo prostě jen tady? A dostane můj vzkaz na všechny tři servery? Top 100 sledovat nebudu, pro mě je to nicneříkající údaj a ani nevím, jak kdo k němu může přijít, ale jestli je to založeno na "dokoupit" či jakýchkoliv smajlech, jde to mimo mě. Dušane, proč jste tu Vy? Zdravím, na Micinách jsem proto, neboť jsem se rozhodl, že tady chci být.:-) Registrace je pro všechny tři portály jednotná, současně je ale na Miciny, Hafíky i Koníky nutné přihlásit se pod jediným jménem a heslem individuálně. Uživatel má také pouze jednu poštovní schránku, do níž mu chodí všechny osobní zprávy ze všech tří portálů. Přítomnost jednoho uživatele na Micinách, Hafících a Konících bývá často z důvodu vyhledávání kresleného dárečku, který je každý den umísťován do jednoho z článků každého z portálů. Za kliknutí na něj obdrží uživatel body, s nimiž pak naloží dle svého uvážení. O TOP jsem se zmínil proto, že by mohlo být vodítkem při vyhledávání v oněch 19322 profilech.
Dušan (13.04.2015 19:44:47) napsal: Hezký večer, připojení on-line nemá co do činění s mírou kvality profilu. Jeho úplnost se sice administrací kontroluje, ale o viditelnost profilu v rámci portálu se musí starat jen jeho majitel. Určitou pomůckou je TOP 100, byť tak jak je postaveno, je značně zavádějící. Jiný systém je zde žel v nedohlednu. Ovšem je nutno podotknout, že ve výsledku je portál takový, jací jsou jeho uživatelé. Zejména jejich přičiněním se z hodnocení pomocí myšek, kostí či jablíček stalo to, čím je. "připojení on-line nemá co do činění s mírou kvality profilu."..To jsem si ani nemyslela, spíš mi šlo o to, že když vidím nick xy nalogovany na micinach, na haficich, na konich, tak má otevřená tři okna a je všude nebo prostě jen tady? A dostane můj vzkaz na všechny tři servery? Top 100 sledovat nebudu, pro mě je to nicneříkající údaj a ani nevím, jak kdo k němu může přijít, ale jestli je to založeno na "dokoupit" či jakýchkoliv smajlech, jde to mimo mě. Dušane, proč jste tu Vy?
Renča z Brna (14.04.2015 09:24:11) napsal: Víte, miciny jsou takový kočičí facebook. I podobně fungují, jen profily jsou zvířecí. Uživatel je člověk. Tak jako na FB můžete přidávat přátele, hodnotit fotky... A hlavně! Lidi, kteří mají rádi zvířata, těch je tu snad nejvíc ze všech sociálních sítí. Renča Renčo, díky za odpověď, ale nezdá se mi to, co píšete. Tedy, věřím, že sem chodí lidé, co mají rádi zvířata, to ano, ale že je to tu jako na fcb, to ani náhodou. To, že jsem se uchýlila k výkřiku, jestli tu vůbec někdo je, to bylo po zvážení, kdy jsem za dva dny neviděla "pohyb". Jak na úvodní stránce, tak prostě nikde. Ale ano, asi nevidím, do všech zákoutí servru micin.
registrace (13.04.2015 08:05:51) napsal: prosím jste tu někdo? Zelený křeslo s kočkou uzje na hlavní strance tri dny. A furt je to nadepsané jako " dnešní foto" V diskuzí H nikdo moc nereaguje, žádný nový článek, soutěž nic... No, napište někdo, že sem chodíte ... Díky Víte, miciny jsou takový kočičí facebook. I podobně fungují, jen profily jsou zvířecí. Uživatel je člověk. Tak jako na FB můžete přidávat přátele, hodnotit fotky... A hlavně! Lidi, kteří mají rádi zvířata, těch je tu snad nejvíc ze všech sociálních sítí. Renča
registrace (13.04.2015 16:03:40) napsal: Dobrý den Dušane, moc děkuji za odpověď. Alespoň někdo. Chápu-li to dobře. Přehršel lidí- to myslíte, že jsou vidět jen Ti, co jsou aktivní a Ti, kteří se věnují svému profilu, deničku nebo svým fotkám, ti jako nikde online vidět nejsou?... Ptám se asi proto, že jsem se chtěla zeptat dotyčné slečny na něco a všimla jsem si, že je tady, na hafících, na koních a já vlastně nevěděla, jestli ji vzkaz dojde a kde vlastně je. Dnešní fotografie- aha, to jsou lidé, co si udělali ten den registraci. Ano, chápu. Soutěže , všimla jsem si, že v jedný foto soutěži soutěží jeden člověk s pěti fotkama. Velmi zvláštní. Ale ještě jednou děkuji za odpověď. Pro mě tento server asi nemá význam. Přeji všem hezký den a alespoň nějakou zábavu. A vám, Dušane, díky. Hezký večer, připojení on-line nemá co do činění s mírou kvality profilu. Jeho úplnost se sice administrací kontroluje, ale o viditelnost profilu v rámci portálu se musí starat jen jeho majitel. Určitou pomůckou je TOP 100, byť tak jak je postaveno, je značně zavádějící. Jiný systém je zde žel v nedohlednu. Ovšem je nutno podotknout, že ve výsledku je portál takový, jací jsou jeho uživatelé. Zejména jejich přičiněním se z hodnocení pomocí myšek, kostí či jablíček stalo to, čím je.
Dušan (13.04.2015 10:03:29) napsal: Zdravím, na Micinách je uživatelů přehršel a ty aktivnější je opravdu vidět jako on-line. Lidé se sem přihlašují za různým účelem, ale tak jak je web koncipován, nejde o žádný diskusní server. Komunikace zde probíhá zejména prostřednictvím kočičích deníků a komentářů k nim. Je nepsanou podmínkou mít profil zvířete. Tak můžete něčím zaujmout a ne jen se v podstatě dožadovat odpovědi a pozornosti. Samozřejmě jsou zde i tací, kteří musí mít x profilů, x nicků, být v TOP atd. Nezřídka krátkodobě dosáhnou svého. Rubrika Dnešní fotografie koček na titulní straně webu ukazuje obrázky z nově registrovaných profilů, tedy ne těch kočičáků, kteří zde již jsou. Do diskusí se zde málokdo aktivně zapojuje, neboť spousta otázek je na témata, jež jsou již dostatečně zodpovězena v množství článků, rozdělených do několika sekcí. Lidé rovněž do diskuse píší dotazy, které vyvolávají až údiv a nelze na ně vlastně ani odpovědět. Prostor pro vlastní články je na Micinách také, byť podle mne málo viditelný, zdlouhavý a dost nepřehledný. Soutěže jsou takové jaké jsou, bylo to zde probíráno vícekrát. Každý může navrhnout téma. To by bylo asi tak všechno Dobrý den Dušane, moc děkuji za odpověď. Alespoň někdo. Chápu-li to dobře. Přehršel lidí- to myslíte, že jsou vidět jen Ti, co jsou aktivní a Ti, kteří se věnují svému profilu, deničku nebo svým fotkám, ti jako nikde online vidět nejsou?... Ptám se asi proto, že jsem se chtěla zeptat dotyčné slečny na něco a všimla jsem si, že je tady, na hafících, na koních a já vlastně nevěděla, jestli ji vzkaz dojde a kde vlastně je. Dnešní fotografie- aha, to jsou lidé, co si udělali ten den registraci. Ano, chápu. Soutěže , všimla jsem si, že v jedný foto soutěži soutěží jeden člověk s pěti fotkama. Velmi zvláštní. Ale ještě jednou děkuji za odpověď. Pro mě tento server asi nemá význam. Přeji všem hezký den a alespoň nějakou zábavu. A vám, Dušane, díky.
Dušan (13.04.2015 10:03:29) napsal: Zdravím, na Micinách je uživatelů přehršel a ty aktivnější je opravdu vidět jako on-line. Lidé se sem přihlašují za různým účelem, ale tak jak je web koncipován, nejde o žádný diskusní server. Komunikace zde probíhá zejména prostřednictvím kočičích deníků a komentářů k nim. Je nepsanou podmínkou mít profil zvířete. Tak můžete něčím zaujmout a ne jen se v podstatě dožadovat odpovědi a pozornosti. Samozřejmě jsou zde i tací, kteří musí mít x profilů, x nicků, být v TOP atd. Nezřídka krátkodobě dosáhnou svého. Rubrika Dnešní fotografie koček na titulní straně webu ukazuje obrázky z nově registrovaných profilů, tedy ne těch kočičáků, kteří zde již jsou. Do diskusí se zde málokdo aktivně zapojuje, neboť spousta otázek je na témata, jež jsou již dostatečně zodpovězena v množství článků, rozdělených do několika sekcí. Lidé rovněž do diskuse píší dotazy, které vyvolávají až údiv a nelze na ně vlastně ani odpovědět. Prostor pro vlastní články je na Micinách také, byť podle mne málo viditelný, zdlouhavý a dost nepřehledný. Soutěže jsou takové jaké jsou, bylo to zde probíráno vícekrát. Každý může navrhnout téma. To by bylo asi tak všechno
registrace (13.04.2015 08:05:51) napsal: prosím jste tu někdo? Zelený křeslo s kočkou uzje na hlavní strance tri dny. A furt je to nadepsané jako " dnešní foto" V diskuzí H nikdo moc nereaguje, žádný nový článek, soutěž nic... No, napište někdo, že sem chodíte ... Díky Zdravím, na Micinách je uživatelů přehršel a ty aktivnější je opravdu vidět jako on-line. Lidé se sem přihlašují za různým účelem, ale tak jak je web koncipován, nejde o žádný diskusní server. Komunikace zde probíhá zejména prostřednictvím kočičích deníků a komentářů k nim. Je nepsanou podmínkou mít profil zvířete. Tak můžete něčím zaujmout a ne jen se v podstatě dožadovat odpovědi a pozornosti. Samozřejmě jsou zde i tací, kteří musí mít x profilů, x nicků, být v TOP atd. Nezřídka krátkodobě dosáhnou svého. Rubrika Dnešní fotografie koček na titulní straně webu ukazuje obrázky z nově registrovaných profilů, tedy ne těch kočičáků, kteří zde již jsou. Do diskusí se zde málokdo aktivně zapojuje, neboť spousta otázek je na témata, jež jsou již dostatečně zodpovězena v množství článků, rozdělených do několika sekcí. Lidé rovněž do diskuse píší dotazy, které vyvolávají až údiv a nelze na ně vlastně ani odpovědět. Prostor pro vlastní články je na Micinách také, byť podle mne málo viditelný, zdlouhavý a dost nepřehledný. Soutěže jsou takové jaké jsou, bylo to zde probíráno vícekrát. Každý může navrhnout téma. To by bylo asi tak všechno
Zdravím, na Micinách je uživatelů přehršel a ty aktivnější je opravdu vidět jako on-line. Lidé se sem přihlašují za různým účelem, ale tak jak je web koncipován, nejde o žádný diskusní server. Komunikace zde probíhá zejména prostřednictvím kočičích deníků a komentářů k nim. Je nepsanou podmínkou mít profil zvířete. Tak můžete něčím zaujmout a ne jen se v podstatě dožadovat odpovědi a pozornosti. Samozřejmě jsou zde i tací, kteří musí mít x profilů, x nicků, být v TOP atd. Nezřídka krátkodobě dosáhnou svého. Rubrika Dnešní fotografie koček na titulní straně webu ukazuje obrázky z nově registrovaných profilů, tedy ne těch kočičáků, kteří zde již jsou. Do diskusí se zde málokdo aktivně zapojuje, neboť spousta témat jsou otázky na témata, jež jsou již dostatečně zodpovězena v množství článků, rozdělených do několika sekcí. Lidé rovněž do diskuse píší otázky, které vyvolávají až údiv a nelze na ně vlastně ani odpovědět. Prostor pro vlastní články je na Micinách také, byť podle mne málo viditelný, zdlouhavý a dost nepřehledný. Soutěže jsou takové jaké jsou, bylo to zde probíráno vícekrát. Každý může navrhnout téma. To by bylo asi tak všechno ;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?