Diskuze K ČEMU SLOUŽÍ SOUKROMÉ ZPRÁVY?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Henrietta 15452 - SEM NE - DÍK (15.11.2010 13:57:17) napsal: Teda nechci nikomu do této noblesní diskuze kecat … ale pokud byla zmíněna soukromá pošta … a objevila se zde korespondence paní Marciny vybubnovaná do pléna … tak se divím … že se nenašel nikdo … kdo by dotyčnému pisateli … ať je to kdokoliv … vysvětlil … že není nabízená knížka … jako nabízená knížka. Pokud vím … napadená knížka „Básničky od Barušky“ vznikala přímo na tomto portálu … z postřehů uživatele pana „Kolibříka“ Vaňka … a to od doby … kdy se zde zaregistrovali … až do doby jejího vydání … a týkala se vesměs zde přítomných mazlíků … a se svolením jejich uživatel … kteří případně poskytli i foto svého mazlíka … Básničky byly průběžně publikovány přímo zde … stejně jako nyní … tudíž de facto vznikla na přání uživatel Hafíků a Micin. Pokud se mezi místními uživateli výtisky prodali … nepovažuji to za kšeftování … ale jednoznačně úhradu vzniklých nákladů. Pokud jde o knížku paní „Marciny“ Zajíčkové … krom pár výňatků … publikovaných v článcích o pejdách … jsem ji nečetla … a byť by byla sebelepší … ani o ni nemám zájem. Vydáním této knížky … která s tímto portálem nemá žádnou spojitost … zřejmě ne zcela vyšel paní MZ její velkopodnikatelský záměr … tudíž se snaží knížku vychytrale rozprodat zde … využívajíc k tomu zájmu místních uživatel o zvířátka. Proto nabízení knížky zde považuji za trapné … a je pouze využitím portálu Hafíků ve vlastní prospěch … Rozhodující význam v něm nemá ani fakt … že se v něm též jedná o pejdu. Navíc projev paní MZ v této věci … považuji za notnou dávku výsměchu a arogance ... byť by tato diskuze vznikla ze zcela jiného důvodu. Ale jak se v Česku říká „Kdo seje vítr sklízí bouři“ Ať mi někdo vysvětlí … že nabízení kosmetiky prostřednictvím její dcery … patrně distributorky firmy Oriflame … a pojišťovacích produktů jakéhokoliv typu … zprostředkovaných jejím synem … není využívání až zneužívání kumulace lidí za účelem vlastního kšeftaření a dohazování kšeftíků vlastní rodině … A co třeba využít „Zlaté stránky“ či jinou placenou reklamu ? Tohle je ale gratis … že ? A lidí se zde také sejde víc než nad hledáním kohosi kdesi … tak proč jim to nestrčit přímo pod čumák … jsme přece na hafíkách … né ? A na závěr si dovolím použít a vložit sem velice výmluvný výňatek výroku uživatelky Marciny … stažený z : Diskuzní fórum > o-strankach-hafici-cz > neuveritelne-podvody-v-top-100 Pro: tebe Od: Marcine 6. listopad 2010 20:14:29 Ahoj kamarádi! A je to tady Chci vám všem štěknout, pro některé z vás již dlouho očekávanou zprávu, že moji páníci už KONEČNĚ zprovoznili ten internetový obchod. KONEČNĚ už panička nebude každý den až do noci čučet do monitoru a bušit do klávesnice, aby uložila nafocené fotky, seřadila je a popsala, KONEČNĚ už nebude mít z té šílené práce zavařený mozek, zablokovaný krk a kruhy pod očima jako liány v pralese. Díky za každou novou práci, kterou e-shop přinese, je špatná doba a všichni musíme nějak přežít A ještě můj dovětek … nevím zda správně … ale můj mozek to pojímá asi takto : Uvádím : MZ : „Chci vám všem štěknout, pro některé z vás již dlouho očekávanou zprávu, že moji páníci už KONEČNĚ zprovoznili ten internetový obchod“ Moje pochopení : kontakty jsou rozhozeny … zdviháme kotvy … už víte kde nás hledat MZ : „KONEČNĚ už panička nebude každý den až do noci čučet do monitoru a bušit do klávesnice, aby uložila nafocené fotky, seřadila je a popsala, KONEČNĚ už nebude mít z té šílené práce zavařený mozek, zablokovaný krk a kruhy pod očima jako liány v pralese. Moje pochopení : Nefalšované vyjádření vlastního vztahu k serveru Hafíci … s mým dodatkem … že holt zajišťovat reklamu pro vlastní podnik asi dá trošku záhul MZ : „Díky za každou novou práci, kterou e-shop přinese, je špatná doba a všichni musíme nějak přežít“ Moje pochopení : Účel zřejmě světí prostředky … ať jsou jakékoliv 8-} Toť vše. Uživatelce paní Marcině přejeme v dalším podnikání zdar bez kolizí … a ostatním čerstvý vzduch na Hafíkách :-DD Henrietta se Cherrynkou :-) Súhlasím so všetkým čo napísala Henrietka súkromné správy sú niečo čo je dôvera medzi dvoma užívatelmi a si medzi sebou napíšu a tak to mohol zneužiť iba jeden bezcharakterný užívatel lebo Marcine niekomu dôverovala a niekto to zneužil a čo sa týka knižiek mám ich obidve a sa mi páčia nebanujem ved bolo to tvorené z lásky k zvieratkám takže nech sa hanbí ten kto vytiahol súkromnú správu na verejnosť a ten by mal byť pranierovaný niekto za prestížou už predáva svoj aj tak mizerný kapitál :-) :-)
Henrietta 15452 - SEM NE - DÍK (15.11.2010 13:57:17) napsal: Teda nechci nikomu do této noblesní diskuze kecat … ale pokud byla zmíněna soukromá pošta … a objevila se zde korespondence paní Marciny vybubnovaná do pléna … tak se divím … že se nenašel nikdo … kdo by dotyčnému pisateli … ať je to kdokoliv … vysvětlil … že není nabízená knížka … jako nabízená knížka. Pokud vím … napadená knížka „Básničky od Barušky“ vznikala přímo na tomto portálu … z postřehů uživatele pana „Kolibříka“ Vaňka … a to od doby … kdy se zde zaregistrovali … až do doby jejího vydání … a týkala se vesměs zde přítomných mazlíků … a se svolením jejich uživatel … kteří případně poskytli i foto svého mazlíka … Básničky byly průběžně publikovány přímo zde … stejně jako nyní … tudíž de facto vznikla na přání uživatel Hafíků a Micin. Pokud se mezi místními uživateli výtisky prodali … nepovažuji to za kšeftování … ale jednoznačně úhradu vzniklých nákladů. Pokud jde o knížku paní „Marciny“ Zajíčkové … krom pár výňatků … publikovaných v článcích o pejdách … jsem ji nečetla … a byť by byla sebelepší … ani o ni nemám zájem. Vydáním této knížky … která s tímto portálem nemá žádnou spojitost … zřejmě ne zcela vyšel paní MZ její velkopodnikatelský záměr … tudíž se snaží knížku vychytrale rozprodat zde … využívajíc k tomu zájmu místních uživatel o zvířátka. Proto nabízení knížky zde považuji za trapné … a je pouze využitím portálu Hafíků ve vlastní prospěch … Rozhodující význam v něm nemá ani fakt … že se v něm též jedná o pejdu. Navíc projev paní MZ v této věci … považuji za notnou dávku výsměchu a arogance ... byť by tato diskuze vznikla ze zcela jiného důvodu. Ale jak se v Česku říká „Kdo seje vítr sklízí bouři“ Ať mi někdo vysvětlí … že nabízení kosmetiky prostřednictvím její dcery … patrně distributorky firmy Oriflame … a pojišťovacích produktů jakéhokoliv typu … zprostředkovaných jejím synem … není využívání až zneužívání kumulace lidí za účelem vlastního kšeftaření a dohazování kšeftíků vlastní rodině … A co třeba využít „Zlaté stránky“ či jinou placenou reklamu ? Tohle je ale gratis … že ? A lidí se zde také sejde víc než nad hledáním kohosi kdesi … tak proč jim to nestrčit přímo pod čumák … jsme přece na hafíkách … né ? A na závěr si dovolím použít a vložit sem velice výmluvný výňatek výroku uživatelky Marciny … stažený z : Diskuzní fórum > o-strankach-hafici-cz > neuveritelne-podvody-v-top-100 Pro: tebe Od: Marcine 6. listopad 2010 20:14:29 Ahoj kamarádi! A je to tady Chci vám všem štěknout, pro některé z vás již dlouho očekávanou zprávu, že moji páníci už KONEČNĚ zprovoznili ten internetový obchod. KONEČNĚ už panička nebude každý den až do noci čučet do monitoru a bušit do klávesnice, aby uložila nafocené fotky, seřadila je a popsala, KONEČNĚ už nebude mít z té šílené práce zavařený mozek, zablokovaný krk a kruhy pod očima jako liány v pralese. Díky za každou novou práci, kterou e-shop přinese, je špatná doba a všichni musíme nějak přežít A ještě můj dovětek … nevím zda správně … ale můj mozek to pojímá asi takto : Uvádím : MZ : „Chci vám všem štěknout, pro některé z vás již dlouho očekávanou zprávu, že moji páníci už KONEČNĚ zprovoznili ten internetový obchod“ Moje pochopení : kontakty jsou rozhozeny … zdviháme kotvy … už víte kde nás hledat MZ : „KONEČNĚ už panička nebude každý den až do noci čučet do monitoru a bušit do klávesnice, aby uložila nafocené fotky, seřadila je a popsala, KONEČNĚ už nebude mít z té šílené práce zavařený mozek, zablokovaný krk a kruhy pod očima jako liány v pralese. Moje pochopení : Nefalšované vyjádření vlastního vztahu k serveru Hafíci … s mým dodatkem … že holt zajišťovat reklamu pro vlastní podnik asi dá trošku záhul MZ : „Díky za každou novou práci, kterou e-shop přinese, je špatná doba a všichni musíme nějak přežít“ Moje pochopení : Účel zřejmě světí prostředky … ať jsou jakékoliv 8-} Toť vše. Uživatelce paní Marcině přejeme v dalším podnikání zdar bez kolizí … a ostatním čerstvý vzduch na Hafíkách :-DD Henrietta se Cherrynkou :-) Pořád tvrdím, že soukromé zprávy jsou soukromé a kdo je vynese na veřejnost, měl by být potrestán, v tomto případě MAJKA50. Já jsem si veřejně reklamu neudělala! Celý rok hodnotím profily našich přátel, píšeme si, kamarádíme se, i osobně, sdělujeme si leccos. Nenapadlo by mě dávat na náš profil nabídku něčeho, co nesouvisí s Hafíky, knížka a obrázky souvisí. Myslím si, že informace mým přátelům v soukromé poště je jen moje věc, a když by někdo o zprávu nestál, napíše mi to, nebo na ni nezareaguje a jednoduše ji smaže. Nikomu nic nevnucuji. Za celý rok, co jsem knížku na profilu nabízela, jsem za 100 výtisků "utržila" 3.900,-Kč, vážně Vám to připadá jako "kšeftařina"? Knížka Básničky od Barušky tady nikým napadena není, mnou rozhodně ne, ani nikým jiným, a věřím, že vznikala se stejnou láskou jako ta moje. Nabízená knížka a obrázky s pejsky a kočičkami měly přinést radost, ne peníze, ale obávám se, že to takhle vidí jen pár mých přátel, co mojí nabídky využili. Jelikož profil DAN "řídím" přes mého zesnulého pejska, dovoluji si používat projev rošťáka, kterým můj Daneček byl. Je mi líto, že to nechápete. M.Z.
Teda nechci nikomu do této noblesní diskuze kecat … ale pokud byla zmíněna soukromá pošta … a objevila se zde korespondence paní Marciny vybubnovaná do pléna … tak se divím … že se nenašel nikdo … kdo by dotyčnému pisateli … ať je to kdokoliv … vysvětlil … že není nabízená knížka … jako nabízená knížka. Pokud vím … napadená knížka „Básničky od Barušky“ vznikala přímo na tomto portálu … z postřehů uživatele pana „Kolibříka“ Vaňka … a to od doby … kdy se zde zaregistrovali … až do doby jejího vydání … a týkala se vesměs zde přítomných mazlíků … a se svolením jejich uživatel … kteří případně poskytli i foto svého mazlíka … Básničky byly průběžně publikovány přímo zde … stejně jako nyní … tudíž de facto vznikla na přání uživatel Hafíků a Micin. Pokud se mezi místními uživateli výtisky prodali … nepovažuji to za kšeftování … ale jednoznačně úhradu vzniklých nákladů. Pokud jde o knížku paní „Marciny“ Zajíčkové … krom pár výňatků … publikovaných v článcích o pejdách … jsem ji nečetla … a byť by byla sebelepší … ani o ni nemám zájem. Vydáním této knížky … která s tímto portálem nemá žádnou spojitost … zřejmě ne zcela vyšel paní MZ její velkopodnikatelský záměr … tudíž se snaží knížku vychytrale rozprodat zde … využívajíc k tomu zájmu místních uživatel o zvířátka. Proto nabízení knížky zde považuji za trapné … a je pouze využitím portálu Hafíků ve vlastní prospěch … Rozhodující význam v něm nemá ani fakt … že se v něm též jedná o pejdu. Navíc projev paní MZ v této věci … považuji za notnou dávku výsměchu a arogance ... byť by tato diskuze vznikla ze zcela jiného důvodu. Ale jak se v Česku říká „Kdo seje vítr sklízí bouři“ Ať mi někdo vysvětlí … že nabízení kosmetiky prostřednictvím její dcery … patrně distributorky firmy Oriflame … a pojišťovacích produktů jakéhokoliv typu … zprostředkovaných jejím synem … není využívání až zneužívání kumulace lidí za účelem vlastního kšeftaření a dohazování kšeftíků vlastní rodině … A co třeba využít „Zlaté stránky“ či jinou placenou reklamu ? Tohle je ale gratis … že ? A lidí se zde také sejde víc než nad hledáním kohosi kdesi … tak proč jim to nestrčit přímo pod čumák … jsme přece na hafíkách … né ? A na závěr si dovolím použít a vložit sem velice výmluvný výňatek výroku uživatelky Marciny … stažený z : Diskuzní fórum > o-strankach-hafici-cz > neuveritelne-podvody-v-top-100 Pro: tebe Od: Marcine 6. listopad 2010 20:14:29 Ahoj kamarádi! A je to tady Chci vám všem štěknout, pro některé z vás již dlouho očekávanou zprávu, že moji páníci už KONEČNĚ zprovoznili ten internetový obchod. KONEČNĚ už panička nebude každý den až do noci čučet do monitoru a bušit do klávesnice, aby uložila nafocené fotky, seřadila je a popsala, KONEČNĚ už nebude mít z té šílené práce zavařený mozek, zablokovaný krk a kruhy pod očima jako liány v pralese. Díky za každou novou práci, kterou e-shop přinese, je špatná doba a všichni musíme nějak přežít A ještě můj dovětek … nevím zda správně … ale můj mozek to pojímá asi takto : Uvádím : MZ : „Chci vám všem štěknout, pro některé z vás již dlouho očekávanou zprávu, že moji páníci už KONEČNĚ zprovoznili ten internetový obchod“ Moje pochopení : kontakty jsou rozhozeny … zdviháme kotvy … už víte kde nás hledat MZ : „KONEČNĚ už panička nebude každý den až do noci čučet do monitoru a bušit do klávesnice, aby uložila nafocené fotky, seřadila je a popsala, KONEČNĚ už nebude mít z té šílené práce zavařený mozek, zablokovaný krk a kruhy pod očima jako liány v pralese. Moje pochopení : Nefalšované vyjádření vlastního vztahu k serveru Hafíci … s mým dodatkem … že holt zajišťovat reklamu pro vlastní podnik asi dá trošku záhul MZ : „Díky za každou novou práci, kterou e-shop přinese, je špatná doba a všichni musíme nějak přežít“ Moje pochopení : Účel zřejmě světí prostředky … ať jsou jakékoliv 8-} Toť vše. Uživatelce paní Marcině přejeme v dalším podnikání zdar bez kolizí … a ostatním čerstvý vzduch na Hafíkách :-DD Henrietta se Cherrynkou :-)
Teda nechci nikomu do této noblesní diskuze kecat … ale pokud byla zmíněna soukromá pošta … a objevila se zde korespondence paní Marciny vybubnovaná do pléna … tak se divím … že se nenašel nikdo … kdo by dotyčnému pisateli … ať je to kdokoliv … vysvětlil … že není nabízená knížka … jako nabízená knížka. Pokud vím … napadená knížka „Básničky od Barušky“ vznikala přímo na tomto portálu … z postřehů uživatele pana „Kolibříka“ Vaňka … a to od doby … kdy se zde zaregistrovali … až do doby jejího vydání … a týkala se vesměs zde přítomných mazlíků … a se svolením jejich uživatel … kteří případně poskytli i foto svého mazlíka … Básničky byly průběžně publikovány přímo zde … stejně jako nyní … tudíž de facto vznikla na přání uživatel Hafíků a Micin. Pokud se mezi místními uživateli výtisky prodali … nepovažuji to za kšeftování … ale jednoznačně úhradu vzniklých nákladů. Pokud jde o knížku paní „Marciny“ Zajíčkové … krom pár výňatků … publikovaných v článcích o pejdách … jsem ji nečetla … a byť by byla sebelepší … ani o ni nemám zájem. Vydáním této knížky … která s tímto portálem nemá žádnou spojitost … zřejmě ne zcela vyšel paní MZ její velkopodnikatelský záměr … tudíž se snaží knížku vychytrale rozprodat zde … využívajíc k tomu zájmu místních uživatel o zvířátka. Proto nabízení knížky zde považuji za trapné … a je pouze využitím portálu Hafíků ve vlastní prospěch … Rozhodující význam v něm nemá ani fakt … že se v něm též jedná o pejdu. Navíc projev paní MZ v této věci … považuji za notnou dávku výsměchu a arogance ... byť by tato diskuze vznikla ze zcela jiného důvodu. Ale jak se v Česku říká „Kdo seje vítr sklízí bouři“ Ať mi někdo vysvětlí … že nabízení kosmetiky prostřednictvím její dcery … patrně distributorky firmy Oriflame … a pojišťovacích produktů jakéhokoliv typu … zprostředkovaných jejím synem … není využívání až zneužívání kumulace lidí za účelem vlastního kšeftaření a dohazování kšeftíků vlastní rodině … A co třeba využít „Zlaté stránky“ či jinou placenou reklamu ? Tohle je ale gratis … že ? A lidí se zde také sejde víc než nad hledáním kohosi kdesi … tak proč jim to nestrčit přímo pod čumák … jsme přece na hafíkách … né ? A na závěr si dovolím použít a vložit sem velice výmluvný výňatek výroku uživatelky Marciny … stažený z : Diskuzní fórum > o-strankach-hafici-cz > neuveritelne-podvody-v-top-100 Pro: tebe Od: Marcine 6. listopad 2010 20:14:29 Ahoj kamarádi! A je to tady Chci vám všem štěknout, pro některé z vás již dlouho očekávanou zprávu, že moji páníci už KONEČNĚ zprovoznili ten internetový obchod. KONEČNĚ už panička nebude každý den až do noci čučet do monitoru a bušit do klávesnice, aby uložila nafocené fotky, seřadila je a popsala, KONEČNĚ už nebude mít z té šílené práce zavařený mozek, zablokovaný krk a kruhy pod očima jako liány v pralese. Díky za každou novou práci, kterou e-shop přinese, je špatná doba a všichni musíme nějak přežít A ještě můj dovětek … nevím zda správně … ale můj mozek to pojímá asi takto : Uvádím : MZ : „Chci vám všem štěknout, pro některé z vás již dlouho očekávanou zprávu, že moji páníci už KONEČNĚ zprovoznili ten internetový obchod“ Moje pochopení : kontakty jsou rozhozeny … zdviháme kotvy … už víte kde nás hledat MZ : „KONEČNĚ už panička nebude každý den až do noci čučet do monitoru a bušit do klávesnice, aby uložila nafocené fotky, seřadila je a popsala, KONEČNĚ už nebude mít z té šílené práce zavařený mozek, zablokovaný krk a kruhy pod očima jako liány v pralese. Moje pochopení : Nefalšované vyjádření vlastního vztahu k serveru Hafíci … s mým dodatkem … že holt zajišťovat reklamu pro vlastní podnik asi dá trošku záhul MZ : „Díky za každou novou práci, kterou e-shop přinese, je špatná doba a všichni musíme nějak přežít“ Moje pochopení : Účel zřejmě světí prostředky … ať jsou jakékoliv 8-} Toť vše. Uživatelce paní Marcině přejeme v dalším podnikání zdar bez kolizí … a ostatním čerstvý vzduch na Hafíkách :-DD Henrieta se Cherrynkou :-)
Teda nechci nikomu do této noblesní diskuze kecat … ale pokud byla zmíněna soukromá pošta … a objevila se zde korespondence paní Marciny vybubnovaná do pléna … tak se divím … že se nenašel nikdo … kdo by dotyčnému pisateli … ať je to kdokoliv … vysvětlil … že není nabízená knížka … jako nabízená knížka. Pokud vím … napadená knížka „Básničky od Barušky“ vznikala přímo na tomto portálu … z postřehů uživatele pana „Kolibříka“ Vaňka … a to od doby … kdy se zde zaregistrovali … až do doby jejího vydání … a týkala se vesměs zde přítomných mazlíků … a se svolením jejich uživatel … kteří případně poskytli i foto svého mazlíka … Básničky byly průběžně publikovány přímo zde … stejně jako nyní … tudíž de facto vznikla na přání uživatel Hafíků a Micin. Pokud se mezi místními uživateli výtisky prodali … nepovažuji to za kšeftování … ale jednoznačně úhradu vzniklých nákladů. Pokud jde o knížku paní „Marciny“ Zajíčkové … krom pár výňatků … publikovaných v článcích o pejdách … jsem ji nečetla … a byť by byla sebelepší … ani o ni nemám zájem. Vydáním této knížky … která s tímto portálem nemá žádnou spojitost … zřejmě ne zcela vyšel paní MZ její velkopodnikatelský záměr … tudíž se snaží knížku vychytrale rozprodat zde … využívajíc k tomu zájmu místních uživatel o zvířátka. Proto nabízení knížky zde považuji za trapné … a je pouze využitím portálu Hafíků ve vlastní prospěch … Rozhodující význam v něm nemá ani fakt … že se v něm též jedná o pejdu. Navíc projev paní MZ v této věci … považuji za notnou dávku výsměchu a arogance ... byť by tato diskuze vznikla ze zcela jiného důvodu. Ale jak se v Česku říká „Kdo seje vítr sklízí bouři“ Ať mi někdo vysvětlí … že nabízení kosmetiky prostřednictvím její dcery … patrně distributorky firmy Oriflame … a pojišťovacích produktů jakéhokoliv typu … zprostředkovaných jejím synem … není využívání až zneužívání kumulace lidí za účelem vlastního kšeftaření a dohazování kšeftíků vlastní rodině … A co třeba využít „Zlaté stránky“ či jinou placenou reklamu ? Tohle je ale gratis … že ? A lidí se zde také sejde víc než nad hledáním kohosi kdesi … tak proč jim to nestrčit přímo pod čumák … jsme přece na hafíkách … né ? A na závěr si dovolím použít a vložit sem velice výmluvný výňatek výroku uživatelky Marciny … stažený z : Diskuzní fórum > o-strankach-hafici-cz > neuveritelne-podvody-v-top-100 Pro: tebe Od: Marcine 6. listopad 2010 20:14:29 Ahoj kamarádi! A je to tady Chci vám všem štěknout, pro některé z vás již dlouho očekávanou zprávu, že moji páníci už KONEČNĚ zprovoznili ten internetový obchod. KONEČNĚ už panička nebude každý den až do noci čučet do monitoru a bušit do klávesnice, aby uložila nafocené fotky, seřadila je a popsala, KONEČNĚ už nebude mít z té šílené práce zavařený mozek, zablokovaný krk a kruhy pod očima jako liány v pralese. Díky za každou novou práci, kterou e-shop přinese, je špatná doba a všichni musíme nějak přežít A ještě můj dovětek … nevím zda správně … ale můj mozek to pojímá asi takto : Uvádím : MZ : „Chci vám všem štěknout, pro některé z vás již dlouho očekávanou zprávu, že moji páníci už KONEČNĚ zprovoznili ten internetový obchod“ Moje pochopení : kontakty jsou rozhozeny … zdviháme kotvy … už víte kde nás hledat MZ : „KONEČNĚ už panička nebude každý den až do noci čučet do monitoru a bušit do klávesnice, aby uložila nafocené fotky, seřadila je a popsala, KONEČNĚ už nebude mít z té šílené práce zavařený mozek, zablokovaný krk a kruhy pod očima jako liány v pralese. Moje pochopení : Nefalšované vyjádření vlastního vztahu k serveru Hafíci … s mým dodatkem … že holt zajišťovat reklamu pro vlastní podnik asi dá trošku záhul MZ : „Díky za každou novou práci, kterou e-shop přinese, je špatná doba a všichni musíme nějak přežít“ Moje pochopení : Účel zřejmě světí prostředky … ať jsou jakékoliv 8-} Toť vše. Uživatelce paní Marcině přejeme v dalším podnikání zdar bezbez kolizí Henrieta se Cherrynkou :-)
Teda nechci nikomu do této noblesní diskuze kecat … ale pokud byla zmíněna soukromá pošta … a objevila se zde korespondence paní Marciny vybubnovaná do pléna … tak se divím … že se nenašel nikdo … kdo by dotyčnému pisateli … ať je to kdokoliv … vysvětlil … že není nabízená knížka … jako nabízená knížka. Pokud vím … napadená knížka „Básničky od Barušky“ vznikala přímo na tomto portálu … z postřehů uživatele pana „Kolibříka“ Vaňka … a to od doby … kdy se zde zaregistrovali … až do doby jejího vydání … a týkala se vesměs zde přítomných mazlíků … a se svolením jejich uživatel … kteří případně poskytli i foto svého mazlíka … Básničky byly průběžně publikovány přímo zde … stejně jako nyní … tudíž de facto vznikla na přání uživatel Hafíků a Micin. Pokud se mezi místními uživateli výtisky prodali … nepovažuji to za kšeftování … ale jednoznačně úhradu vzniklých nákladů. Pokud jde o knížku paní „Marciny“ Zajíčkové … krom pár výňatků … publikovaných v článcích o pejdách … jsem ji nečetla … a byť by byla sebelepší … ani o ni nemám zájem. Vydáním této knížky … která s tímto portálem nemá žádnou spojitost … zřejmě ne zcela vyšel paní MZ její velkopodnikatelský záměr … tudíž se snaží knížku vychytrale rozprodat zde … využívajíc k tomu zájmu místních uživatel o zvířátka. Proto nabízení knížky zde považuji za trapné … a je pouze využitím portálu Hafíků ve vlastní prospěch … Rozhodující význam v něm nemá ani fakt … že se v něm též jedná o pejdu. Navíc projev paní MZ v této věci … považuji za notnou dávku výsměchu a arogance ... byť by tato diskuze vznikla ze zcela jiného důvodu. Ale jak se v Česku říká „Kdo seje vítr sklízí bouři“ Ať mi někdo vysvětlí … že nabízení kosmetiky prostřednictvím její dcery … patrně distributorky firmy Oriflame … a pojišťovacích produktů jakéhokoliv typu … zprostředkovaných jejím synem … není využívání až zneužívání kumulace lidí za účelem vlastního kšeftaření a dohazování kšeftíků vlastní rodině … A co třeba využít „Zlaté stránky“ či jinou placenou reklamu ? Tohle je ale gratis … že ? A lidí se zde také sejde víc než nad hledáním kohosi kdesi … tak proč jim to nestrčit přímo pod čumák … jsme přece na hafíkách … né ? A na závěr si dovolím použít a vložit sem velice výmluvný výňatek výroku uživatelky Marciny … stažený z : Diskuzní fórum > o-strankach-hafici-cz > neuveritelne-podvody-v-top-100 Pro: tebe Od: Marcine 6. listopad 2010 20:14:29 Ahoj kamarádi! A je to tady Chci vám všem štěknout, pro některé z vás již dlouho očekávanou zprávu, že moji páníci už KONEČNĚ zprovoznili ten internetový obchod. KONEČNĚ už panička nebude každý den až do noci čučet do monitoru a bušit do klávesnice, aby uložila nafocené fotky, seřadila je a popsala, KONEČNĚ už nebude mít z té šílené práce zavařený mozek, zablokovaný krk a kruhy pod očima jako liány v pralese. Díky za každou novou práci, kterou e-shop přinese, je špatná doba a všichni musíme nějak přežít A ještě můj dovětek … nevím zda správně … ale můj mozek to pojímá asi takto : Uvádím : MZ : „Chci vám všem štěknout, pro některé z vás již dlouho očekávanou zprávu, že moji páníci už KONEČNĚ zprovoznili ten internetový obchod“ Moje pochopení : kontakty jsou rozhozeny … zdviháme kotvy … už víte kde nás hledat MZ : „KONEČNĚ už panička nebude každý den až do noci čučet do monitoru a bušit do klávesnice, aby uložila nafocené fotky, seřadila je a popsala, KONEČNĚ už nebude mít z té šílené práce zavařený mozek, zablokovaný krk a kruhy pod očima jako liány v pralese. Moje pochopení : Nefalšované vyjádření vlastního vztahu k serveru Hafíci … s mým dodatkem … že holt zajišťovat reklamu pro vlastní podnik asi dá trošku záhul MZ : „Díky za každou novou práci, kterou e-shop přinese, je špatná doba a všichni musíme nějak přežít“ Moje pochopení : Účel zřejmě světí prostředky … ať jsou jakékoliv 8-}
Henrietta 15452 - SEM NE - DÍK (15.11.2010 19:38:09) napsal: ......................................................................... Re: K ČEMU SLOUŽÍ SOUKROMÉ ZPRÁVY?… Odpověď : K mnoha věcem … ale taky jak kdy … a jak komu 15.11.2010 15:18:38 Marcine napsal(a): Pořád tvrdím, že soukromé zprávy jsou soukromé a kdo je vynese na veřejnost, měl by být potrestán, v tomto případě MAJKA50. Já jsem si veřejně reklamu neudělala! Celý rok hodnotím profily našich přátel, píšeme si, kamarádíme se, i osobně, sdělujeme si leccos. Nenapadlo by mě dávat na náš profil nabídku něčeho, co nesouvisí s Hafíky, knížka a obrázky souvisí. Myslím si, že informace mým přátelům v soukromé poště je jen moje věc, a když by někdo o zprávu nestál, napíše mi to, nebo na ni nezareaguje a jednoduše ji smaže. Nikomu nic nevnucuji. Za celý rok, co jsem knížku na profilu nabízela, jsem za 100 výtisků "utržila" 3.900,-Kč, vážně Vám to připadá jako "kšeftařina"? Knížka Básničky od Barušky tady nikým napadena není, mnou rozhodně ne, ani nikým jiným, a věřím, že vznikala se stejnou láskou jako ta moje. Nabízená knížka a obrázky s pejsky a kočičkami měly přinést radost, ne peníze, ale obávám se, že to takhle vidí jen pár mých přátel, co mojí nabídky využili. Jelikož profil DAN "řídím" přes mého zesnulého pejska, dovoluji si používat projev rošťáka, kterým můj Daneček byl. Je mi líto, že to nechápete. M.Z. ..................................................................... K této diskuzi a výše uvedenému doplním ještě ne bezvýznamný fakt a pak upouštím od dalších časových ztrát : Pokud zde paní MZ tak důrazně apeluje na tzv. zneužití „její soukromé pošty“ zveřejněním části její korespondence … a volá po zjednání nápravy postižením tzv. „viníka“ … pak se plným právem domnívám … že paní MZ své obchodní aktivity … včetně aktivit své rodiny … nenabízela toliko přátelům … jak tvrdí … u nichž lze předpokládat loajalitu … byť se jedná o „přátelství“ navázaná prostřednictvím házení myšokostiček … nýbrž širší veřejnosti … prostřednictvím soukromých schránek dalších uživatel portálu … a to i těch … kteří s ní nesympatizují natolik … aby zachovali mlčení o něčem … co se jim na tomto serveru … resp. na jejím počínání … nezdá až tak košér … s čímž zřejmě nepočítala. A v žádném případě zde není řeč ani o knížkách a obrázcích … jak paní MZ celou tuto věc s odkazem na milovaná zvířátka bagatelizuje … nýbrž o obchodní činnosti OSVČ … (osob samostatně výdělečně činných) prostřednictvím nabízeného prodeje kosmetiky Oriflame (dcera)… pojišťovacích produktů (syn) … s dalšími odkazy na e-shop internetovou prodejnu (páníci). Tak tedy … pokud se někdo … tzv. „nabourá“ do mé soukromé pošty … vložením čehosi … a z jakéhokoliv důvodu … stává se obdržené de facto mým majetkem ... pokud nejde o zjevný omyl dotyčného narušitele mé soukromé schránky … a tudíž je pouze na mně … jak s tímto naložím … zda pouze vymažu … dotyčného na jeho obtěžování mé osoby upozorním (čímž mi vznikne jistá časová ztráta a ne příjemné řízení do kterého jsem někým vmanipulována) … nebo si z dopisu udělám vlaštovku a pošlu ji to světa. Tak kde je faktický viník ? A kdo by měl být potrestán ? Jo … a zmínku o jakémsi rošťákovi … a řízeném profilu Dan … o nichž z mé strany nepadla ani zmínka … ani nevím oč běží … opravdu nechápu … jak paní MZ správně předpokládá … ale líto jí to být nemusí. Jenom se mohu domnívat … že se jedná o další zastírací manévr nebo útok na city … i když nevím koho. A naprosto souhlasím s následujícím výrokem uživatelky „Aja“ ..................................................................... Soukromé zprávy 14.11.2010 00:38:10 Aja napsal(a): Bohužel,slouží velmi často k tzv. ,,žebrání"...Někdy,když je porucha na serveru,ozvou se přátelé a sdělí,že nemohou otevřít profil,apod...Osobní věci a vzkazy řeším jen soukromě,přes svůj email.Vím,že je server přetížený a tím,co si chceme sdělit osobně,není nutno zatěžovat www.Každý z nás si musí uvědomit,že v případě určité napadení slovního či nehorázných výhrůžek to mohou uživatelé použít. Nelíbí se mně to,ale je tomu tak i na FCB.Ale nikdy jsem toho ,,práva" nezneužila.Nekostičkuji,takže jsem ,,mimo" hru.V případě zastání určitého uživatele jsme také dostali ,,inteligentní" vzkazy,ale mažu to.Jsem na ,,psím" serveru a počítám s tím,že každý je jiný... Totˇ vše...Aja. ....................................................................... Končím ... Henrietta Taky nemám chuť dál s Vámi v diskuzi pokračovat, vidím, že jste mě konečně "prokoukla", protože já jsem na tento server vstoupila především proto, abych se na hloupých uživatelích Hafíků a Micin obohatila. Lačním po penězích a jen jsem čekala, až můj pejsek konečně zemře, abych na jeho příběhu mohla vydělat (jedna knížka za 39,-Kč). Nemám cit ani charakter, to vy přece musíte vědět, protože jste mě přece dokonale do detailu prohlédla a na celé stránce rozebrala. Eshop dárkovky je nabitý mými nápady a výtvory (s kterými by se i jiný rád pochlubil) a já vás tady chci všechny z peněz vyždímat! Pěkně jednoho po druhém. Proto vás tady všechny už jeden rok balamutím nejrůznějšími příběhy o Danovi a Luizovi a zatěžuji se s psaním častých komentářů na vaše nezajímavé profily a jsem z toho otrávená, protože mě to nebaví. Vůbec mě nezajímají nějací psi a kočky přátel profilu DAN. Takhle to myslíte? Proboha, proč se raději na mě neinformujete u mých přátel? Kdybyste mě znala, tohle byste nemohla nikdy napsat! Naše hafíkovská a micinovská přátelství nejsou postavená na posílání myšokostiček, jak píšete, napsali jsme si s přáteli spousty dlouhých dopisů, hlavně ohledně našich zesnulých pejsků (taky už Vám umřel pejsek?). Dodnes mám tyto soukromé zprávy schované. Rozhodně se s Vámi nehodlám přít, ale takhle přesně rozebrat osobnost člověka jako vy - to je "obdivuhodné". Zprávu vynesla uživatelka, která mi přeposlala jinou zprávu a chtěla na ni slyšet můj názor. Napsala jsem jí ho a zkopírovala k ní i dopis pro přátele, aby se seznámila i s mým názorem na MAJKU50. Zpráva jako zpráva, moje dodatečné nabídky jsem neodmazala, nepřipadalo mi to důležité. A budu se opakovat - měl by být postižený ten, který vynese soukromou zprávu na veřejnost! M.Z.
Opět tuto diskuzi ukončuji! Uživatelky - Henrietta a Marcine byly penalizovány. Jak už bylo řečeno, bylo přidáno nové pravidlo, že se nebudou osobní spory řešit v diskuzním fóru. Prosím o respektování, nerada bych přistoupila k mazání uživatelských účtů,...
Je mi smutno z toho že už pomaly si nikto nemôže napísať čosi myslí Henrietka a Ajinka sú tu už dosť dlho každý má právo na svoj názor to neznamená že musíme po sebe zazerať a toto všetko vzniklo pre jednu zlú a pomstivú užívatelku ktorá by inde dostala ban ludské zlo je najhoršie čo nás môže v živote stretnúť
Jerry (16.11.2010 09:46:30) napsal: Opět tuto diskuzi ukončuji! Uživatelky - Henrietta a Marcine byly penalizovány. Jak už bylo řečeno, bylo přidáno nové pravidlo, že se nebudou osobní spory řešit v diskuzním fóru. Prosím o respektování, nerada bych přistoupila k mazání uživatelských účtů,... U podobných diskusí bych pro příště okamžitě zabanoval obě adresy a zrušil profily obou uživatelů. Při používání sokromých zpráv jako zdroje podnikání bych učinil totéž, jedná se o podnikání - parazitování na cizím majetku ( portálu)
Vůbec nemám chutˇ se dále vměšovat do diskuse zde...Jen chci dodat,že uživatelka Henrietta je zde velmi dlouho a neznamená,že nemůže říci svůj názor.Větu:,,Naše hafíkovská a micinovská přátelství nejsou postavená na posílání myšokostiček, jak píšete, napsali jsme si s přáteli spousty dlouhých dopisů, hlavně ohledně našich zesnulých pejsků ( -taky už Vám umřel pejsek?).?!!!:-( ,považuji osobně,jelikož můj pejsek je skutečně ve vysokém věku a navíc musel bojovat od samotného psího dětství o místo na slunci ,za podpásovku...!! Kdybych měla psát,jelikož jsem starší a zažila jsem 60.léta jako děvče,tak by jste možná pochopila,co může zůstat v člověku za trauma,když mu zemře NO,který je postřelen STBákem ,přímo v náručí.Nebojte se,nikdo to číst nebude...Sem to nepatří,ale tyto věty ,prosím ,nepište!:-(Většina z nás zná bolest,kterou v sobě nese nebo se z ní vypíše či vypovídá...:-( A která může končit i hůř,jak popsal pan MVDr.J.Herriot...,,La comedia e finita",protože vidím,že Majka 50 má vypnuté kostičky...!! A prosím,aby bylo respektováno to,co chtějí admini!Klid pro nás,kteří jsou zde pro radost,povídání pejsků a třeba i sdílení smutku.Tím,co se zde píše,bude jen podlomena důvěra psát osobní zprávy.Důvěra člověka k člověku,kamarádství na ,,hobby-serveru",z nichž mnohá přerostla do skutečného přátelství...Bohužel,řešit vše soukromě,to umějí jen ,,formáty" a také psi...;-) Nebo je pravidlem,že ,,nejhorším nepřítelem je bývalý přítel?"...Aja.
A na závěr Diskuze chci napsat, že 17.11.2008 mého pejska Dana postihl poslední ledvinový záchvat a on za deset dní zemřel. Vážně nemám chuť už nic řešit. M.Z.
......................................................................... Re: K ČEMU SLOUŽÍ SOUKROMÉ ZPRÁVY?… Odpověď : K mnoha věcem … ale taky jak kdy … a jak komu 15.11.2010 15:18:38 Marcine napsal(a): Pořád tvrdím, že soukromé zprávy jsou soukromé a kdo je vynese na veřejnost, měl by být potrestán, v tomto případě MAJKA50. Já jsem si veřejně reklamu neudělala! Celý rok hodnotím profily našich přátel, píšeme si, kamarádíme se, i osobně, sdělujeme si leccos. Nenapadlo by mě dávat na náš profil nabídku něčeho, co nesouvisí s Hafíky, knížka a obrázky souvisí. Myslím si, že informace mým přátelům v soukromé poště je jen moje věc, a když by někdo o zprávu nestál, napíše mi to, nebo na ni nezareaguje a jednoduše ji smaže. Nikomu nic nevnucuji. Za celý rok, co jsem knížku na profilu nabízela, jsem za 100 výtisků "utržila" 3.900,-Kč, vážně Vám to připadá jako "kšeftařina"? Knížka Básničky od Barušky tady nikým napadena není, mnou rozhodně ne, ani nikým jiným, a věřím, že vznikala se stejnou láskou jako ta moje. Nabízená knížka a obrázky s pejsky a kočičkami měly přinést radost, ne peníze, ale obávám se, že to takhle vidí jen pár mých přátel, co mojí nabídky využili. Jelikož profil DAN "řídím" přes mého zesnulého pejska, dovoluji si používat projev rošťáka, kterým můj Daneček byl. Je mi líto, že to nechápete. M.Z. ..................................................................... K této diskuzi a výše uvedenému doplním ještě ne bezvýznamný fakt a pak upouštím od dalších časových ztrát : Pokud zde paní MZ tak důrazně apeluje na tzv. zneužití „její soukromé pošty“ zveřejněním části její korespondence … a volá po zjednání nápravy postižením tzv. „viníka“ … pak se plným právem domnívám … že paní MZ své obchodní aktivity … včetně aktivit své rodiny … nenabízela toliko přátelům … jak tvrdí … u nichž lze předpokládat loajalitu … byť se jedná o „přátelství“ navázaná prostřednictvím házení myšokostiček … nýbrž širší veřejnosti … prostřednictvím soukromých schránek dalších uživatel portálu … a to i těch … kteří s ní nesympatizují natolik … aby zachovali mlčení o něčem … co se jim na tomto serveru … resp. na jejím počínání … nezdá až tak košér … s čímž zřejmě nepočítala. A v žádném případě zde není řeč ani o knížkách a obrázcích … jak paní MZ celou tuto věc s odkazem na milovaná zvířátka bagatelizuje … nýbrž o obchodní činnosti OSVČ … (osob samostatně výdělečně činných) prostřednictvím nabízeného prodeje kosmetiky Oriflame (dcera)… pojišťovacích produktů (syn) … s dalšími odkazy na e-shop internetovou prodejnu (páníci). Tak tedy … pokud se někdo … tzv. „nabourá“ do mé soukromé pošty … vložením čehosi … a z jakéhokoliv důvodu … stává se obdržené de facto mým majetkem ... pokud nejde o zjevný omyl dotyčného narušitele mé soukromé schránky … a tudíž je pouze na mně … jak s tímto naložím … zda pouze vymažu … dotyčného na jeho obtěžování mé osoby upozorním (čímž mi vznikne jistá časová ztráta a ne příjemné řízení do kterého jsem někým vmanipulována) … nebo si z dopisu udělám vlaštovku a pošlu ji to světa. Tak kde je faktický viník ? A kdo by měl být potrestán ? Jo … a zmínku o jakémsi rošťákovi … a řízeném profilu Dan … o nichž z mé strany nepadla ani zmínka … ani nevím oč běží … opravdu nechápu … jak paní MZ správně předpokládá … ale líto jí to být nemusí. Jenom se mohu domnívat … že se jedná o další zastírací manévr nebo útok na city … i když nevím koho. A naprosto souhlasím s následujícím výrokem uživatelky „Aja“ ..................................................................... Soukromé zprávy 14.11.2010 00:38:10 Aja napsal(a): Bohužel,slouží velmi často k tzv. ,,žebrání"...Někdy,když je porucha na serveru,ozvou se přátelé a sdělí,že nemohou otevřít profil,apod...Osobní věci a vzkazy řeším jen soukromě,přes svůj email.Vím,že je server přetížený a tím,co si chceme sdělit osobně,není nutno zatěžovat www.Každý z nás si musí uvědomit,že v případě určité napadení slovního či nehorázných výhrůžek to mohou uživatelé použít. Nelíbí se mně to,ale je tomu tak i na FCB.Ale nikdy jsem toho ,,práva" nezneužila.Nekostičkuji,takže jsem ,,mimo" hru.V případě zastání určitého uživatele jsme také dostali ,,inteligentní" vzkazy,ale mažu to.Jsem na ,,psím" serveru a počítám s tím,že každý je jiný... Totˇ vše...Aja. ....................................................................... Končím ... Henrietta
Bohužel,slouží velmi často k tzv. ,,žebrání"...Někdy,když je porucha na serveru,ozvou se přátelé a sdělí,že nemohou otevřít profil,apod...Osobní věci a vzkazy řeším jen soukromě,přes svůj email.Vím,že je server přetížený a tím,co si chceme sdělit osobně,není nutno zatěžovat www.Každý z nás si musí uvědomit,že v případě určité napadení slovního či nehorázných výhrůžek to mohou uživatelé použít.8-} Nelíbí se mně to,ale je tomu tak i na FCB.Ale nikdy jsem toho ,,práva" nezneužila.Nekostičkuji,takže jsem ,,mimo" hru.V případě zastání určitého uživatele jsme také dostali ,,inteligentní" vzkazy,ale mažu to.Jsem na ,,psím" serveru a počítám s tím,že každý je jiný...;-) Totˇ vše...Aja.
Možná by to stálo za to ;-) pamatuji si kdysi na boje prvním a druhém místě, kdy se dva majitelé psů uráželi a psali si texty stylem "už vzdej to kostičkování, nemáš na to"... :_( proto pro nás kostičkování nemá smysl 8-} V.
Dodnes jsem si myslela, že soukromé zprávy slouží k soukromým zprávám (účelům) a profily pejsků všemu, co je s Hafíky spojené. Tudíž mi nikdy nepřipadalo zvláštní, když v soukromých zprávách napíšu kamarádům cokoli, i co se Hafíků přímo netýká (můžu si i na někoho klidně a bez bázně zanadávat). Vždyť jsou soukromé a píšu je jen kamarádům. Zní to celkem logicky, že? Každopádně pořád nevím, jestli to tak opravdu je. A když není, k čemu tedy soukromé zprávy slouží? Jsou tady tací, kteří vzkazy v soukromých zprávách vynesou na veřejné stránky. Myslím, že by měli být za takový čin silně penalizováni (a ne jen vypnutím hodnocení TOP 100). Když se jim něco v obdržené soukromé zprávě nezdá či nelíbí, můžou ji smazat nebo ji přeposlat adminům, či někomu z přátel a můžou to řešit spolu do aleluja. Ale řešit to veřejně? Taky mám zkopírované skvosty okolo TOP 100 ze srpna, ale na veřejné stránky je netahám. Možná by se některým z vás konečně "rozsvítilo", kdybych je zveřejnila, ale je to pod moji úroveň. M.Z.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?