Diskuze K nové vezi.......

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dobře jsi to vystihla,za sebe bych jen chtěla říct,že mi chybí aktivní odkaz na webovky pejsků a páníků :-/
janette (11.04.2009 23:55:04) napsal: katastrofa ja slabé slovo, rodokmeň je najmenší problém ja ho síce vyplnený mám ale mohol by byť schovaný a ten čo má záujem si ho prečítať tak jednoducho naň klikne a on sa mu otvorí. Ja viem že zmena je život, že na nové a hlavne dobré sa rýchlo zvyká ale myslím si že vtom to prípade tá zmena nie je dobrá a hlavne vôbec nie je potrebná. Zbytočne nastal chaos, jednoduchšie by bolo hafikov na pár dní odstaviť a potom znova na spustiť a nie to riešiť spôsobom „ak nájdete chyby napíšte nám a my ich odstránime“ to sa takto nerobí ♥ Já po spuštění nové verze vychytala všechny nedostatky jak na Hafících,tak na Micinách-několikrát jsem psala a nic… To prostě nechápu-je to odkaz na hlavních stránkách,který nás vyzývá,že na tuto adresu se mohou psát připomínky k funkčnosti webu a nahlášení chyb..Já tam píšu faktické připomínky s chybami,které se opakovaně objevují a většina mejlů je bez odpovědi.. *Sloupek s 20ti přidanými je nedostatečný-nelze stihnout kdo přidal,lze jen dedukovat!!! *PŘÁTElÉ-chybí edidace-jsou překopírováni do profilů pozpátku a mixováni,někteří chybí,jsou tam i úplně jiní!!!!!Najedete na určitou stránku přátel,najdete kamarády,rozklik­nete jednoho a hodí Vás to opět na první stránku…hrůza… *Chybí podpora gif obrázků-nezobrazují se-místo nich je černá díra!! *Okénka v TOP 100 a okénka rodiny jsou malá-obrázky jsou oříznuté.Po rozkliku jsou celé,ale to je slabá útěcha. *Vodoznak v obrázku diskuze je přes celou fotku-z té pak není skoro nic vidět,když je vidět,tak hodně špatně!!! *Zobrazení Galerie fotek v profilech-malé okno-musí se rolovat-je vidět jen pár řádků s obrázky a rozklikávat obrázky a pak je šipkou prohlížet..no je to při nejmenším divný-mně se to tedy nelíbí.. * Po přihlášení se dost často stává,že jsem nechtěně v cizím profilu-nezabezpečená data!!!!!!!! ♥Tyhle všechny popsané nedostatky postrádala původní předchozí verze.Nechápu proč se musela měnit..a nejsem v tom asi jediná…
CHCI SI ZVYKNOUT NA NOVÉ STRÁNKY,ALE NECHCI SI ZVYKAT,ŽE POŘÁD NĚCO NEPŮJDE.....TO MĚ TEDA NEBAVÍ.VÍM,ŽE TO TRVÁ ALE NĚCO ZAČNE JÍT A ZA CHVÍLI TO ZASE PŘESTÁVÁ FUNGOVAT…MAJÍ DODĚLAT JEDNU VĚC A POŘÁDNĚ A PAK TEPRVE DALŠÍ!!JINAK BUDOU LIDI POŘÁD NAŠTVANÍ A JE TO POŘÁD STEJNÉ A DOKOLEČKA.
mejlíky už není třeba psát, myslím, že jich došlo několik stovek, tak už je asi nikdo nečte. Je to reakce na novou verzi. Tohle asi nikdo nečekal, ani admini
Hafojky, věř, že čtu všechny e-maily. Bohužel jich přišlo opravdu hodně, takže nestíhám na všechny odepisovat. Všem, kterým jsem ještě neodepsala se omlouvám. Ale všechny vaše připomínky sepisuji a postupně to programátoři opravují a dolaďují. Některé připomínky z této diskuze: seznam hodnotitelů (hlasujících) bude prodloužen přátelé – bude zase možnost editace rodokmen bude volitelný na tríčo můžeš šetřit dál, odměny, které byly v bonus programu zase vrátíme ;-) Přeji všem krásné Velikonoce ;-D , Lenka pes Michal (12.04.2009 20:31:13) napsal: mejlíky už není třeba psát, myslím, že jich došlo několik stovek, tak už je asi nikdo nečte. Je to reakce na novou verzi. Tohle asi nikdo nečekal, ani admini
Kdyby to byla změna k lepšímu tak jí uvítám,ale tohle.:_(
janette (11.04.2009 23:55:04) napsal: katastrofa ja slabé slovo, rodokmeň je najmenší problém ja ho síce vyplnený mám ale mohol by byť schovaný a ten čo má záujem si ho prečítať tak jednoducho naň klikne a on sa mu otvorí. Ja viem že zmena je život, že na nové a hlavne dobré sa rýchlo zvyká ale myslím si že vtom to prípade tá zmena nie je dobrá a hlavne vôbec nie je potrebná. Zbytočne nastal chaos, jednoduchšie by bolo hafikov na pár dní odstaviť a potom znova na spustiť a nie to riešiť spôsobom „ak nájdete chyby napíšte nám a my ich odstránime“ to sa takto nerobí
děkuji aspoň za nějaké dobré zprávy, ale prosííííím, jak můžu přeskládat svoje 3 profily 8-} ?? Nechci mít naposledy vytvořený profil jako první:_( :_/ 8-}
Na tom je přece postavený systém-na hlasování,přidávání kostí,myšek a jablíček…Editace přátel je zatím beze změny.Proč nelze uložit do nového profilu staré kamrády,které již mám v prvních profilech.Noví přátelé se mi ukládají současně na všechny profily..... Jsem on line na všech 3 portálech a jsem uvedena pouze na 1 z nich,že jsem on line… Nejhorší ze všeho je ten sloupek se 20ti jmény.Ten by měl začít fungovat s původními 200 záznamy co nejdřív!!!!!!!!!
Ahoj,chválím za 200 jmenný seznam.Je to vyřešené dobře a nezabírá moc místa. Rexík.
Dobrá zpráva .Dárečky se nám vrátí:-DD :_/ :-) :-O :D
no predtim to bylo lepsi urcite tet je to take neprehledne proste desne
V podstatě mně nevadí na nové verzi nic.Dárečky najdu,mohu poslat,atd…Až na zásadní problém!!!8-} Radila jsem uživatelce,mám totiž sama,prohlížeč Mozilla Firefox 3,píše,že jí běží výborně,většině taky.V mém PC viry nejsou,PC vyčištěn,ale rychlost načítání tak strašně pomalá!!!8-| !! ,že tu sedím několik minut u profilu,na Micinách ještě horší.A vidím,že s tím nic nezmohu,takže?Bude možné i slibované vypnutí kostiček pro ty,kteří z jakéholiv důvodu nemohou kostičkovat?;-) Děkuji.Aja.
Ano rychlost jde strašně pomalu.Ke kostičkování-je fajn,že se zobrazuje posledních 200 hlasujících,jen­že:Ráno jsem okostičkovala spodní část,s tím,že budu pokračovat večer.Ale teď mám zase všechny profily světle zelené,i ty,kterým už byly přidány hlasy!! Jestli to takhle zůstane,končím,na to nervy nemám.
katastrofa ja slabé slovo, rodokmeň je najmenší problém ja ho síce vyplnený mám ale mohol by byť schovaný a ten čo má záujem si ho prečítať tak jednoducho naň klikne a on sa mu otvorí. Ja viem že zmena je život, že na nové a hlavne dobré sa rýchlo zvyká ale myslím si že vtom to prípade tá zmena nie je dobrá a hlavne vôbec nie je potrebná. Zbytočne nastal chaos, jednoduchšie by bolo hafikov na pár dní odstaviť a potom znova na spustiť a nie to riešiť spôsobom „ak nájdete chyby napíšte nám a my ich odstránime“ to sa takto nerobí
Kate (19.04.2009 14:32:01) napsal: V editaci fotogalerie je tam pro umístění na první pozici ikonka „zaškrtávátka“ (uprostřed), ale rovněž funguje přesunutí fotky na první místo. Tož to jsem pochopila :-DD . Ono se mi to taky ve fotkách uloží, ale u profilu se mi stále zobrazí ona původní fotka – asi to blbě vysvětluju :-DD :-DD :-DD . Prostě když si otevřu svoje profily, tak třeba u Ascama mám bandu štěňátek, mezi nimiž je a ne jeho portrét, když byl starší.
V editaci fotogalerie je tam pro umístění na první pozici ikonka „zaškrtávátka“ (uprostřed), ale rovněž funguje přesunutí fotky na první místo. Bára (19.04.2009 13:49:23) napsal: Jo a ještě mi nejdou seřadit fotky, jak bych chtěla, aby se zobrazovaly. Přesunu je, uložím – to jde. Ale hlavní fotka se nezmění, i když dám jako první jinou. Nějaké tlačítko pro nastavení hlavní fotky jsem nenalezla…
Jo a ještě mi nejdou seřadit fotky, jak bych chtěla, aby se zobrazovaly. Přesunu je, uložím – to jde. Ale hlavní fotka se nezmění, i když dám jako první jinou. Nějaké tlačítko pro nastavení hlavní fotky jsem nenalezla…
Docela s jejich vyplněním válčím – prostě se to nahrává a nahrává a stejně málokdy nahraje :-) . Nešlo by to také zlepšit tak, že když si vyplním nějakého psa, který zde již rodokmen má, tak že by mi další generace naskočily automaticky? To asi chci moc, co? :-DD Taky mi jaksi nefunguje přejití z profilu na diskuzi – jen z hlavní stránky. Ale jinak věřím, že až se vychytají mouchy, tak to bude super! ;-) Moc mě potěšilo, že si můžu témata v diskuzi seřadit dle posledního příspěvku – to je moc dobrý;-D . Tak držím palce, ať to brzo šlape jak má.
Jerry (12.04.2009 23:13:44) napsal: Hafojky, věř, že čtu všechny e-maily. Bohužel jich přišlo opravdu hodně, takže nestíhám na všechny odepisovat. Všem, kterým jsem ještě neodepsala se omlouvám. Ale všechny vaše připomínky sepisuji a postupně to programátoři opravují a dolaďují. Některé připomínky z této diskuze: seznam hodnotitelů (hlasujících) bude prodloužen přátelé – bude zase možnost editace rodokmen bude volitelný na tríčo můžeš šetřit dál, odměny, které byly v bonus programu zase vrátíme  ;-) Přeji všem krásné Velikonoce ;-D , Lenka pes Michal (12.04.2009 20:31:13) napsal: mejlíky už není třeba psát, myslím, že jich došlo několik stovek, tak už je asi nikdo nečte. Je to reakce na novou verzi. Tohle asi nikdo nečekal, ani admini Tak se konečně někdo ozval!DĚKUJI!!!!!!O tr­íčo mi ani tak nejde,spíš už aby to šlapalo.Té záplavy mejlů jste mohli být ušetřeni,kdybyste aspoň 1× za 2 dny napsali stručné info jak se věci mají…HLAVNĚ PROSÍM napište jaké typy obrázků se dají vkládat-pořád existují černé díry na různých profilech a to jsou zejména gif obrázky.TĚŠÍM se moc,až to pošlape.Mám tu hodně kamarádů. Hezký a příjemný poslední velikonoční den přeji:-))
Jerry (12.04.2009 23:13:44) napsal: Hafojky, věř, že čtu všechny e-maily. Bohužel jich přišlo opravdu hodně, takže nestíhám na všechny odepisovat. Všem, kterým jsem ještě neodepsala se omlouvám. Ale všechny vaše připomínky sepisuji a postupně to programátoři opravují a dolaďují. Některé připomínky z této diskuze: seznam hodnotitelů (hlasujících) bude prodloužen přátelé – bude zase možnost editace rodokmen bude volitelný na tríčo můžeš šetřit dál, odměny, které byly v bonus programu zase vrátíme  ;-) Přeji všem krásné Velikonoce ;-D , Lenka pes Michal (12.04.2009 20:31:13) napsal: mejlíky už není třeba psát, myslím, že jich došlo několik stovek, tak už je asi nikdo nečte. Je to reakce na novou verzi. Tohle asi nikdo nečekal, ani admini Tak se konečně někdo ozval!DĚKUJI!!!!!!O tr­íčo mi ani tak nejde,spíš už aby to šlapalo.Té záplavy mejlů jste mohli být ušetřeni,kdybyste aspoň 1× za 2 dny napsali stručné info jak se věci mají…HLAVNĚ PROSÍM napište jaké typy obráků se dají vkládat-pořád existují černé díry na různých profilech a to jsou zejména gif obrázky.TĚŠÍM se moc,až to pošlape.Mám tu hodně kamarádů. Hezký poslední velikonoční den přeji všem kamarádům :-))
Jerry (12.04.2009 23:13:44) napsal: Hafojky, věř, že čtu všechny e-maily. Bohužel jich přišlo opravdu hodně, takže nestíhám na všechny odepisovat. Všem, kterým jsem ještě neodepsala se omlouvám. Ale všechny vaše připomínky sepisuji a postupně to programátoři opravují a dolaďují. Některé připomínky z této diskuze: seznam hodnotitelů (hlasujících) bude prodloužen přátelé – bude zase možnost editace rodokmen bude volitelný na tríčo můžeš šetřit dál, odměny, které byly v bonus programu zase vrátíme  ;-) Přeji všem krásné Velikonoce ;-D , Lenka pes Michal (12.04.2009 20:31:13) napsal: mejlíky už není třeba psát, myslím, že jich došlo několik stovek, tak už je asi nikdo nečte. Je to reakce na novou verzi. Tohle asi nikdo nečekal, ani admini Tak se konečně někdo ozval!DĚKUJI!!!!!!O tr­íčo mi ani tak nejde,spíš už aby to šlapalo.Té záplavy mejlů jste mohli být ušetřeni,kdybyste aspoň 1× za 2 dny napsali stručné info jak se věci mají…HLAVNĚ PROSÍM napište jaké typy obráků se dají vkládat-pořád existují černé díry na různých profilech a to jsou zejména gif obrázky.TĚŠÍM se moc,až to pošlape.Mám tu hodně kamarádů. Hezký poslední velikonoční den všem adminům:-))
Jerry (12.04.2009 23:13:44) napsal: Hafojky, věř, že čtu všechny e-maily. Bohužel jich přišlo opravdu hodně, takže nestíhám na všechny odepisovat. Všem, kterým jsem ještě neodepsala se omlouvám. Ale všechny vaše připomínky sepisuji a postupně to programátoři opravují a dolaďují. ;-) Tak se konečně někdo ozval!DĚKUJI!!!!!!O tr­íčo mi ani tak nejde,spíš už aby to šlapalo.Té záplavy mejlů jste mohli být ušetřeni,kdybyste aspoň 1× za 2 dny napsali stručné info jak se věci mají…HLAVNĚ PROSÍM napište jaké typy obráků se dají vkládat-pořád existují černé díry na různých profilech a to jsou zejména gif obrázky.TĚŠÍM se moc,až to pošlape.Mám tu hodně kamarádů. Některé připomínky z této diskuze: seznam hodnotitelů (hlasujících) bude prodloužen přátelé – bude zase možnost editace rodokmen bude volitelný na tríčo můžeš šetřit dál, odměny, které byly v bonus programu zase vrátíme  ;-) Přeji všem krásné Velikonoce ;-D , Lenka pes Michal (12.04.2009 20:31:13) napsal: mejlíky už není třeba psát, myslím, že jich došlo několik stovek, tak už je asi nikdo nečte. Je to reakce na novou verzi. Tohle asi nikdo nečekal, ani admini
To prostě nechápu-je to odkaz na hlavních stránkách,který nás vyzývá,že na tuto adresu se mohou psát připomínky k funkčnosti webu a nahlášení chyb..Já tam píšu faktické připomínky s chybami,které se opakovaně objevují a většina mejlů je bez odpovědi.. *Sloupek s 20ti přidanými je nedostatečný-nelze stihnout kdo přidal,lze jen dedukovat!!! *PŘÁTElÉ-chybí edidace-jsou překopírováni do profilů pozpátku a mixováni,někteří chybí,jsou tam i úplně jiní!!!!!Najedete na určitou stránku přátel,najdete kamarády,rozklik­nete jednoho a hodí Vás to opět na první stránku…hrůza… *Chybí podpora gif obrázků-nezobrazují se-místo nich je černá díra!! *Okénka v TOP 100 a okénka rodiny jsou malá-obrázky jsou oříznuté.Po rozkliku jsou celé,ale to je slabá útěcha. *Vodoznak v obrázku diskuze je přes celou fotku-z té pak není skoro nic vidět,když je vidět,tak hodně špatně!!! *Zobrazení Galerie fotek v profilech-malé okno-musí se rolovat-je vidět jen pár řádků s obrázky a rozklikávat obrázky a pak je šipkou prohlížet..no je to při nejmenším divný-mně se to tedy nelíbí.. * Po přihlášení se dost často stává,že jsem nechtěně v cizím profilu-nezabezpečená data!!!!!!!! ♥Tyhle všechny popsané nedostatky postrádala původní předchozí verze.Nechápu proč se musela měnit..a nejsem v tom asi jediná…
Kačus (11.04.2009 17:56:30) napsal: Hafoj všem.Chtěla bych vědět co si myslíte o nové verzi.Já,osobně,si myslim že je to KATASTROFA!Sli­bovali,slibova­li,a co z toho máme…?Teda já nevim jak vy,ale skoro všichni moji kamarádi říkají že je to katastrofa!Navíc ten ,,rodokmen" je pěkná kravina!Co má třeba napsat mojemyslím že katastrofa ja slabé slovo, rodokmeň je najmenší problém ja ho síce vyplnený mám ale mohol by byť schovaný a ten čo má záujem si ho prečítať tak jednoducho naň klikne a on sa mu otvorí. Ja viem že zmena je život, že na nové a hlavne dobré sa rýchlo zvyká ale myslím si že vtom to prípade tá zmena nie je dobrá a hlavne vôbec nie je potrebná. Zbytočne nastal chaos, jednoduchšie by bolo hafikov na pár dní odstaviť a potom znova na spustiť a nie to riešiť spôsobom „ak nájdete chyby napíšte nám a my ich odstránime“ to sa takto nerobí kamarádka která má čistokrevného jorkšíra?Jejich jména?To asi lidi zajímat nebude!A doufám že si tohle čte jeden z těch vykutálenejch adminů!!!Jsem pěkně naštvaná!(řečeno slušně)!Napište mi prosím svůj názor.
je to na nervy už od 8.4.09 neviem nájsť darček! Niežeby mi na ňom tak záležalo ale je to možnosť ako si našetriť nejaké tie piškóty a poslať kamarátom nejaký ten darček. A tak sa snažím napísať do denníčka ale snaha márna text sa vôbec neuloží>:-( >:-( >:-( >:-( a smajlíci? tak tí vôbec nefungujú ako majú:O(((((
No mě by teda zajímal jak vrátit pořadí mých tří profilů. Nechci mít naposledy vytvořený profil na prvním místě!!! Prosím poraďte. A s těma dárkama mě to také štve, bylo z toho dost piškotků8-}
Matýsek (11.04.2009 18:04:32) napsal: Ahoj mě se nová verze líbí jen mě štve že nesjou dárky a když se mi náhodou objeví v nápovědě kde je tak ho sice najdu ale body se nepřičtou.:_( Darky nejsou.. já to sem si setřela na tričko :( a už to tam neni… a vrátí se to nebo se to už tam nikdy nebude ??:_(
Ahoj mě se nová verze líbí jen mě štve že nesjou dárky a když se mi náhodou objeví v nápovědě kde je tak ho sice najdu ale body se nepřičtou.:_(
Hafoj všem.Chtěla bych vědět co si myslíte o nové verzi.Já,osobně,si myslim že je to KATASTROFA!Sli­bovali,slibova­li,a co z toho máme…?Teda já nevim jak vy,ale skoro všichni moji kamarádi říkají že je to katastrofa!Navíc ten ,,rodokmen" je pěkná kravina!Co má třeba napsat moje kamarádka která má čistokrevného jorkšíra?Jejich jména?To asi lidi zajímat nebude!A doufám že si tohle čte jeden z těch vykutálenejch adminů!!!Jsem pěkně naštvaná!(řečeno slušně)!Napište mi prosím svůj názor.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?