Diskuze Kalendář akcí

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahojky Ivčo, děkuji za upozornění, již je to upravené. :-DD Ivonka (27.05.2009 11:05:22) napsal: Ahojky holky. Chtela bych upozornit na velice neprehledny Kalendar akci. Zustavaji tam akce, ktere uz davno probehly a jen proto, ze nemaji vyplnenou kolonku KONEC. Proto jsou stale v databazi. Kdyz se chceme prokousat k aktualnim akcim, musime projit dobrych 4 – 5 stranek dozadu. Prosim, upravte to. Diky Ivca PS : jinak se nam Kalendar moc libi, spoustu akci vkladame a spoustu jich navstevujeme.
mně to nefunguje už druhý týden... myslela jsem, že mám nějakou chybu v PC
supík (31.08.2009 19:30:32) napsal: No mně podobný fór občas naskočí, když se snažím otevřít některý profil a taky se Hafíci dost pomalu načítají.Popřípadě se ještě objeví hláška, že Internet Explorer nemůže zobrazit tuto stránku.Asi si zase portál vybírá oddechový čas.
Ahojky, máte taky někdo problém s přidáním akce?? Dneska jsem zkoušela přidat jednu akci, a to jak na pc v práci, tak z pc doma. A ani jednou mi to nešlo. Naskočí vždycky obrazovka "vyskytla se neočekávaná chyba". 8-}
Mě se tam ta akce neuložila a napsal sem to dobře.
Akce dorazila v pořádku, již je i schválena. :-DD Hannah.s (01.09.2009 11:40:19) napsal: Tak to bylo asi opravdu tím. Teď už se to uložilo bez problémů ;-)
Tak to bylo asi opravdu tím. Teď už se to uložilo bez problémů ;-)
Jerry (01.09.2009 09:06:03) napsal: Hafoj, bude to tím, že zadáváš datum akce ručně, musíš ho zadat z rozbaleného kalendáře. ;-) Aháááá, tak v tom to možná bude! Jdu to zkusit ;-)
Hafoj, bude to tím, že zadáváš datum akce ručně, musíš ho zadat z rozbaleného kalendáře. ;-) Hannah.s (31.08.2009 18:36:29) napsal: Ahojky, máte taky někdo problém s přidáním akce?? Dneska jsem zkoušela přidat jednu akci, a to jak na pc v práci, tak z pc doma. A ani jednou mi to nešlo. Naskočí vždycky obrazovka "vyskytla se neočekávaná chyba". 8-}
Jerry (02.09.2009 14:16:03) napsal: Ahoj, opravdu si tam zadal datum z rozbaleného kalendáře? A akce se Ti neodeslala nebo odeslala, ale nebyla schválená? Odeslala ale nebyla asi schválená ale to mi nikdo nenapsal
Ahoj, opravdu si tam zadal datum z rozbaleného kalendáře? A akce se Ti neodeslala nebo odeslala, ale nebyla schválená? Štěpán (01.09.2009 16:35:38) napsal: Mě se tam ta akce neuložila a napsal sem to dobře.
Hannah.s (31.08.2009 18:36:29) napsal: Ahojky, máte taky někdo problém s přidáním akce?? Dneska jsem zkoušela přidat jednu akci, a to jak na pc v práci, tak z pc doma. A ani jednou mi to nešlo. Naskočí vždycky obrazovka "vyskytla se neočekávaná chyba". 8-} No mně podobný fór občas naskočí, když se snažím otevřít některý profil a taky se Hafíci dost pomalu načítají.Popřípadě se ještě objeví hláška, že Internet Explorer nemůže zobrazit tuto stránku.Asi si zase portál vybírá oddechový čas.
Ahojky holky. Chtela bych upozornit na velice neprehledny Kalendar akci. Zustavaji tam akce, ktere uz davno probehly a jen proto, ze nemaji vyplnenou kolonku KONEC. Proto jsou stale v databazi. Kdyz se chceme prokousat k aktualnim akcim, musime projit dobrych 4 – 5 stranek dozadu. Prosim, upravte to. Diky Ivca PS : jinak se nam Kalendar moc libi, spoustu akci vkladame a spoustu jich navstevujeme.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?