Diskuze Kalendář akcí

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Chtěla bych se zeptat,už několik dní se pokouším přidat akce na koníčkách,psech i kočkách,ale pokaždý,když dám -->Přidat položku<-- tak mi to napíše toto : Došlo k neočekávané chybě 500 Internal Server Error. Velmi se omlouváme, ale na webu došlo k neočekávané chybě. Na jejím odstranění se pravděpodobně již pracuje. :-~ :-~ :-~ Půjde s tím něco udělat aby mi to zase šlo přidávat? Děkuji za odpověď
Ano zkoušela jsem to z Chromu,Mozilly a Exploreru všude mi to ukazuje to samý z jiného pc nemám možnost to zkusit.
Tak už možná víme, kde je zakopaný pes - jak zadáváte datum? Pomocí kalendáře, který je k dispozici po kliknutí na tlačítko "datum", nebo jinak?
Super :-DD zkusila jsem dát datum pomocí kalendáře a bylo to tím :-D už akce čeká na schválení děkuju moc za pomoc:_/ :-D
✿ Monííísek ✿ (16.10.2013 18:48:26) napsal: Ano zkoušela jsem to z Chromu,Mozilly a Exploreru všude mi to ukazuje to samý z jiného pc nemám možnost to zkusit. Předám info, budeme se to snažit vyřešit.
Ano zkoušela jsem to z Chroomu,Mozilly a Exploreru všude mi to ukazuje to samý z jiného pc nemám možnost to zkusit.
Zkoušela jste jiný počítač nebo alespoň prohlížeč? ✿ Monííísek ✿ (16.10.2013 13:41:23) napsal: Je to divný pořád to samý :Velmi se omlouváme, ale na webu došlo k neočekávané chybě. Na jejím odstranění se pravděpodobně již pracuje. Pokud potíže přetrvávají delší dobu, kontaktujte, prosím, webmastera. (webmaster[at]konicci.cz) nemůže být třeba chyba u mě ?
Je to divný pořád to samý :Velmi se omlouváme, ale na webu došlo k neočekávané chybě. Na jejím odstranění se pravděpodobně již pracuje. Pokud potíže přetrvávají delší dobu, kontaktujte, prosím, webmastera. (webmaster[at]konicci.cz) nemůže být třeba chyba u mě ?
Zkuste ještě jednou, teď jsem to testovala a vypadá to, že všechno funguje jak má.. ✿ Monííísek ✿ (15.10.2013 13:50:22) napsal: Chtěla bych se zeptat,už několik dní se pokouším přidat akce na koníčkách,psech i kočkách,ale pokaždý,když dám -->Přidat položku<-- tak mi to napíše toto : Došlo k neočekávané chybě 500 Internal Server Error. Velmi se omlouváme, ale na webu došlo k neočekávané chybě. Na jejím odstranění se pravděpodobně již pracuje. :-~ :-~ :-~ Půjde s tím něco udělat aby mi to zase šlo přidávat? Děkuji za odpověď
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?