Diskuze Kalendář hafíci.cz 2010

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Jerry (08.10.2009 11:02:24) napsal: Hafoj, z důvodu malého zájmu bohužel nebude. :( Tak to je škoda:-(
Hafoj, z důvodu malého zájmu bohužel nebude. :( Phoebe&Adel (06.10.2009 12:28:35) napsal: Chtěla bych se zeptat, jestli i na příští rok bude kalendář hafíků?
Jerry (08.10.2009 11:02:24) napsal: Hafoj, z důvodu malého zájmu bohužel nebude. :( jéé,to je škoda...:_(
Kačus (11.10.2009 10:03:12) napsal: no,nevím,ale myslím že ne...:-( VÁŽNĚ nebude, já jsem ho letos chtěla také.
Lucík K. (10.10.2009 18:03:24) napsal: Třeba si to admini ještě rozmyslí co?!8-}:D... no,nevím,ale myslím že ne...:-(
Třeba si to admini ještě rozmyslí co?!8-}:D...
Lucík K. (29.10.2009 15:33:23) napsal: No vidíte, to je už 8 lidí:D!! Pardón:-D 9;-)
jj já bych si ho taky obědnala.... plosím plosím smutně koukám... když budou ty vánoce!:-D :-D :-D
Navrhuji následující řešení. Závazný seznam uživatelů, kteří by o něj měli zájem a pak je na adminech či majiteli webu na rozhodnutí, zda se vyplatí kalendář dát vytisknout nebo ne.Seznam by mohl figurovat na hlavní stránce a všichni by ho viděli. Co na to, Kate?
Rexíkova panička (04.11.2009 05:50:21) napsal: Navrhuji následující řešení. Závazný seznam uživatelů, kteří by o něj měli zájem a pak je na adminech či majiteli webu na rozhodnutí, zda se vyplatí kalendář dát vytisknout nebo ne.Seznam by mohl figurovat na hlavní stránce a všichni by ho viděli. Co na to, Kate? Dobrej nápad... admini co vy na to????????;-) ;-) ;-)
žeby 10?? Taky si ho možn objednám..;-) :-DD :-D
minulý rok jsme tu nebyli a letos jsme si ho chtěli 100% objednat (taky kuli odznaku a hlavně pomoci útulkům ;-) )
Jerry (08.10.2009 11:02:24) napsal: Hafoj, z důvodu malého zájmu bohužel nebude. :( Jéééé, to je škoda. Loni jsem ho nějak prošvihl, ale letos jsem myslel, že bych si ho pořídil. A v měm okolí jsou další - minimálně tři kámoši - co o něm uvažují.:-(
Tak to mi je taky moc líto, zrovna jsme příští rok plánovali, že si ho koupíme, je moc super8-}...
Chtěla bych se zeptat, jestli i na příští rok bude kalendář hafíků?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?