Diskuze Kam se mi ztratil zaplacený skin?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Jé, paráda, už to mám v pořádku, asi se to fakt stalo tak, jak píšete. Děkuji mockrát za pomoc a přeju krásný den;-D Jerry (13.04.2011 13:21:54) napsal: Dobrý den, zřejmě jste klikla na "původní skin Hafici.cz" a tím si ten skin zrušila. Byl Vám znovu nastaven. ;-)
Jerry (14.04.2011 12:05:21) napsal: Tak buď složit částku přímo na bance nebo složenkou. Myslela jsem kdyby to šlo složenkou.Ale jak objednat když je na objednávce placeno jen účtem a kartou?
Tak buď složit částku přímo na bance nebo složenkou. Uživatel11052Eva (14.04.2011 11:41:57) napsal: Bohužel také nemám.:(
Klikněte na skin, který si chcete zaplatit, budete přesměrovaná na platbu. Vyplňte potřebné údaje a přejděte k platbě. Na registrační e-mail Vám dorazí údaje potřebné k platbě (možnost i složenkou). Nezapomeňte uvést variabilní symbol, aby mohla být pak Vaše platba spárovaná. Uživatel11052Eva (14.04.2011 13:10:06) napsal: Myslela jsem kdyby to šlo složenkou.Ale jak objednat když je na objednávce placeno jen účtem a kartou?
Jerry (14.04.2011 15:27:17) napsal: Klikněte na skin, který si chcete zaplatit, budete přesměrovaná na platbu. Vyplňte potřebné údaje a přejděte k platbě. Na registrační e-mail Vám dorazí údaje potřebné k platbě (možnost i složenkou). Nezapomeňte uvést variabilní symbol, aby mohla být pak Vaše platba spárovaná. !! Děkuji.
Klaruška (07.05.2011 09:28:54) napsal: Přijde mi nesmyslné aby jsme si měli kupovat vzhledy na stránku hafika za peníze ... Registrace je zadarmo a toto si máme platit ? Jste se zhoršili ! Vždyť si to kupovat nemusíš,je to každého volba někdo si to rád koupí a někdo ne,kdyby vše bylo zadarmo tak by za chvíli portál hafíci nebyl...
mroger (29.05.2011 13:06:37) napsal: Myslím že by tento web měl být živ z reklam na něm, a jestli chtějí platit od uživatelů za různé nesmysli tak si myslím že je to nemorální věc. Čím víc uživatelů uvidí reklamu na tomhle webu tím lépe to mají zaplaceno, ale těmito kroky si nemyslím že toho dosáhnou:( Jenže na ty reklamy si zase všichni stěžují,že jim to jde kvůli tomu pomalu a ať to zruší... člověk si nevybere,zase si nemyslim,že zrovna skiny by byli tak životně sůležité aby si je každý musel povině koupit já mám základní a že bych chtěla jiný to fakt ne
Myslím že by tento web měl být živ z reklam na něm, a jestli chtějí platit od uživatelů za různé nesmysli tak si myslím že je to nemorální věc. Čím víc uživatelů uvidí reklamu na tomhle webu tím lépe to mají zaplaceno, ale těmito kroky si nemyslím že toho dosáhnou:(
Klaruška (07.05.2011 09:28:54) napsal: Přijde mi nesmyslné aby jsme si měli kupovat vzhledy na stránku hafika za peníze ... Registrace je zadarmo a toto si máme platit ? Jste se zhoršili ! mas uplnu pravdu keby to bolo zadarmo alebo aspon za niekkolko malo bodov urcite by sa zvisil pocet ludi ktory by si to dali nastavit.
Přijde mi nesmyslné aby jsme si měli kupovat vzhledy na stránku hafika za peníze ... Registrace je zadarmo a toto si máme platit ? Jste se zhoršili !
Jerry (14.04.2011 11:35:23) napsal: Můžete zaplatit bankovním převodem, ale musíte počítat s prodlevou než se nám peníze připíšou na účet. Bohužel také nemám.:(
Můžete zaplatit bankovním převodem, ale musíte počítat s prodlevou než se nám peníze připíšou na účet. Uživatel11052Eva (14.04.2011 10:28:47) napsal: Prosím vás,nejde zakoupit skin jinak než kartou?:( To by byla škoda.Určitě by se jich prodalo víc.
Prosím vás,nejde zakoupit skin jinak než kartou?:( To by byla škoda.Určitě by se jich prodalo víc.
Dobrý den, zřejmě jste klikla na "původní skin Hafici.cz" a tím si ten skin zrušila. Byl Vám znovu nastaven. ;-) Ivvushak (13.04.2011 13:00:31) napsal: Dobrý den, zakoupila jsem si Skin Hafici kostičky, ale vydržel mi na profilu pouze jeden den. Můžete, prosím, sjednat nápravu?
Dobrý den, zakoupila jsem si Skin Hafici kostičky, ale vydržel mi na profilu pouze jeden den. Můžete, prosím, sjednat nápravu?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?