Diskuze Kam zmizel Aljašský malamut z Top 10 plemen?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

tyo ae jaktože tam nejsou ty čísla v těch diskuzích 8-| ?!
i když tohle se mě asi netýká, vážně je to dobrý nápad:D
No mě to připadá zbytečný, ale nápad to je zajímavý. Ale technicky - Plemen, která tu nemají vůbec žádné zastoupení je určitě spousta. Ale ty by se tedy vynechala. I když po čase se přihlásí. Pak jsou tu ta, kde je jen po 1,2,3 ňafanech. Těch by bylo určitě víc než 10. A určitě víc než 20...,.... A to číslo by se i nadále zvyšovalo, ptž když je tam nějaké plemeno se 2 zástupci, musí tam být všechna se 2. Nevím, zda jsem se vyjádřila srozumitelně, pravděpodobně ne. Ale uznaných plemen máme skoro 400 a byl by to celkem oříšek, to dát technicky do kupy. Ale opravdu mě to zaulajo. Až jsem začala přemýšlet, což normálně v pátek večer nedělám :D ;-)
No vidíš,mě to nepříde jako špatný nápad?! ?! ?! ?! ?! ?! :-D
Ano ano,nám se to taky ukazuje.A taky nefungujou čísla v diskuzi(kolik příspěvků v té diskuzi je). Když už jsme tak u toho Top 10 plemen napadlo mě že by se za to mohlo dostávat ocenění jako v Top 100.Možná si pomyslíte "Tobě se to řekne,máš všechny psy v Top 10,ale já mám Tibetskou Dogu a těch je jen 10.A proto by mohly dostávat ocenění i plemena kterých je nejméně.Těch by bylo přeba Top 5 plemen s nejméně zaregistrovanými Hafíky.Co tomu říkáte?
Včera jsem se dívala na Top 10 plamen a Aljašský malamut byl na 1.místě dokonce i před Jorkem!Kouknu se tak dneska a co to?Malamut zmizel!?!?!Jdu do Hafobáze nalistuji malamuta a KOUKÁM! Malamutů je tu prý jen 38! jak to?Bylo to stejné jako u těch horských psů že to byly samý kočky? Děkuji za odpověd.Gábina s Montou a Goldy
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?