Diskuze kam zmizel Denny ,???

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

jj hlavně že to hvězdičkuje i úplně normální slova.Jinak jestli si toto Ela bude číst tak:Dennýsku budeme moc rádi, když se vrátíš
je to smutné ale má tady hodně kamarádů, kteří jí podpoří, těšíme se až se zase vrátí!!!!!!!
Opět se doplatilo na lidskou hloupost.Jedno velice drzé štěně poslalo Denndymu rovnou 3 hrobečky.Neslýchané.Já se Ele ani nedivým.Jediné co nás tady drží je Kellynčin Lucky♥,kamarádi a i některé dárečky které si můžu nechat poslat protože nakupovat tolik dárků na Vánoce je opravdu teror;-) Snad se Dennýsek vrátí.Chtěli jsme mu poslat dáreček a nenašli jsme ho,
podívej se do diskuse - Aja jde připravovat koncert pro útulek maršovice, je to tam pa
tak to je skvělý, byl to opravdu nevhodný dáreček!! Aspon' už ted nebudou mít co někteří vtipálci posílat.
DO DUBU, já tu snad mluvím do DUBŮ :-~ ... Pokud chcete něco urgentího sdělit adminům, pošlete, PROSÍM, email! Nestíháme číst všechny diskuzní příspěvky! Ikonky hrobečků jsem profilu smazal...
Mišelko,:-DD píšu zatím jen já.Nestíhám,ale taky se stalo...bylo všeho moc!Byla bych ráda,kdyby se našlo řešení pro nás všechny.Kdo rádi soutěží,i my,co opravdu nemáme nejen čas,ale nestíhám,chodím spát kolem 2.hod. v noci.Prostě bych třeba měla fotku a deník Toníčka...Skalio byl taky náš kamarád!!!Ale není to nějaká domluva,je to nedořešené,třeba se najde řešení...Pac!!!:-DD Aja a Toník.
tak a další kamarád Skalio - Charlie je fuč...to nás teda mrzí...jinak diskuzi o Marešovicích jsem četla nechávala jsem tam komentář, o koncertu vím, nevěděla jsem jen, že kvůli tomu Aja smazala Toníka, myslela jsem, že se něco stalo...Ela se doufám brzy vrátí od těch puberťaček je to fakt hnusný co udělaly.
Pozor změna ! Zjistil jsem Uživatel Any a Deny tam DNES někam mezi všechny výhružné příspěvky ve své diskuzi zakomponoval jakous takous omluvu ! Skoro po týdnu...to jde... To to nemohly vysvětlit hned ?? Všichni, i sama panička Dennýska, jsme se jich snad stokrát ptali, co to má znamenat...a nic...asi děsná prča... Takže Denny je fuč kvůli takovým hlupaňám... Ale jinak přejuhezký večer...a koncertu pro pejsky Maršovice zdar: Montík
To není pravda, že jen kostičkujeme a nezapojujeme se, ale v téhle diskuzi je asi milion:-DD příspěvků, nejde přečíst všechno a odpovědět na všechno, ale téma Denny mě zaujalo, prtože o tom něco více vím: Dennyho a jeho paničku odsud vyštval Uživatel Any a Deny, co mají pejska čivavku jménem Kejty. Všichni se mrkněte na jejich profil ! V diskuzi mají spouúústu příspěvků od rozčilených kamarádů (takže není pravda že jen slepě kostičkujeme, my i čteme a píšeme, jde o to kam ;-) . Tento uživatel poslal Dennymu v jeden den 3 hrobečky. Bylo to bohužel zrovna v den, na který připadlo smutné výročí v jejich rodině. Dennyho starší paničku to docela sebralo, pochopila to tak, že jí někdo přeje aby její mazlík Denny umřel. A jelikož to nějak nemohla rozdejchat, a uživatelky Any a Deny jí nehodlaly zámer vysvětlit natož se omluvit, tak z hafíků raději odešla. Tyto evidentně velmi nevychované dívenky mezitím nasadily bobříka mlčení - nereagují, neodepisují, nevysvětlují, zkrátka ignorují hafíckou komunitu... Ta proč sem vůbec lezly ??? Jsem na ně táááák naštvanej ! Jen si přečtěte bouřlivou diskuzi na jejich profilu a připojte se, třeba prolomíte nějakým jadrným způsobem jejich mlčení !! A bohužel, i když rozzlobené příspěvky v jejich diskuzi jsou nepřehlédnutelné, někteří kamarádi jim vesele posílají kostičky, aniž by se namáhali se tu diskuzi plnou vykřičníků aspoň podívat (zde je pojem "slepé" kostičkování opravdu na místě...) Mrzí mě, že Rival sbírá piškůtky za různé (třeba nevhodné nebo nedejbóže sprosté) příspěvky. Ale tyhle schválnosti se tu se zavřeným očkem trpí !!!! Toť na vysvětlenou. Doufám, že se Denny vrátí. Montík
Lidičky hodní!!!:-DD My to vše oplakali,ale nemůžeme stačit vše,pomalé kostičkování,dělám opravdu koncert,jsem ve spojení s Maršovicemi,s pí.Natálkou...Víte,nemůžu tedˇ vůbec kostičkovat,nechci se chlubit,ale zítra jedu do Klatov,pro děti v nouzi,prostě každý den něco...Zˇádala jsem,zda-li bude možné dát ikonku např.,,TOP 100 STOP" u našeho profilu či jinak,časem se to prý bude řešit.Jak víte,nejedu o ,,pohár",ale zase vím,že si www. lidi prohlížejí a Toník zažil moc zlého,tak nějak ho chci zatím chránit...Ale máme vás rádi,nezapomínáme.Přece nebudu obtěžovat někoho,aby vracel kostičky,třeba je i líto ,že nevrátím....8-} Takže,krásný večer,po pravdě,já jsem smutná,ale nesmím!!!PAC!:-DD Aja a Toníček.
Dnes zmizel i Toník od Aji a Barunka od Kolibříka...proč odchází samí milý lidé a jejich pejsci?:-( :-( :-(
přesně to co napsala Aja jsem chtěla taky napsat, hrobeček je jako dáreček opravdu nevhodný! Na co někomu darovat hrob? Nepřijde mi to vhodné ani posílat pejskům, kteří už jsou v nebíčku, těm by byly vhodnější ta křidélka jako, že jsou z nich už andělíčci. Hrobeček by se měl z dárků stáhnout, jinak to někteří vtipálci budou používat neustále a pokud je více lidí jako Ela nemuseli by to opět rozdejchat a budou své profily uraženě rušit.
Hmmm,mně přijde dost nerozumné.tam hroby vůbec jako symbol dát!!!8-| Vždytˇ každý ví,kam může jít nejapná ,,legrace" od hloupých lidí!Aja a Toník.
Fuuuu, to musim taky setrit!!! Chcem prece at vi, ze ho tu mame radi, ne??!! Lucky
To asi nerozumi nikdo z nas!! Jsem zvedava, jak zasahnou admini!!! Jedine , co dokazou je vyhvezdickovat podle nich sproste slovo ve sprave!!!! Luckyho panicka
Jo, s temi darky to bylo krute!! Jak muze nekdo poslat pejskovi, ktery se tesi zdravi 3 hrobecky??!! Navrhuji pro ty 'mile deticky" nejaky trest!!! At se admini staraji o poradek!!!!!!!!!!!!!!!!!
jo, co se týče mých přátel .. dávám si jen ty nejdůležitější, s kterýma jsem stále v kontaktu .. což je maximálně tak 30 přátel .. takže já to mám do hodiny všechno hotový .. počtu si jejich deníčky a tak .. jen když jsem nemocná ( což já sem teď už dlouho ) .. tak sem chodím .. když nemám co dělat ..vymýšlím básničky kamarádům .. mě to vždycky potěší, když někdo napíše .. určitě lepší než kostičky, to jo ;-)
Vidíš,zrovna na tvůj profil se dostávám MOC těžko!!!Jen přátelé trvají 4 hodiny...Myslím,že kostičky a soutěže by měly být dobrovolné,dávala jsem tip známým pejskařům,nechtějí ,kvůli kostičkám...:-( Aja.
já to v pohodě stíhám ;) jak kostičky, tak psaníčka a počteníčko :D .. takže mě kostičky vůbec nevadí .. no i když .. někdy toho mám taky plný zuby a pár dní kostičky vůbec neposílám .. ale když se dost nudim, tak posílám ;-)
Tak co,rebelové???:-) ?? Co se děje?Pořád nás píše asi 5 lidiček!Mám velkou,ale velkou chutˇ s tím ,,praštit" taky...ne kvůli TOP 100,ale vidíte sami...Kolik nás píše?Snad 5 lidí a ostatní bijí do PC?To si koupím opici,aby kostičkovala za mě...8-} Prostě to je honba,jak píše Mimišák ...A mě to nebaví,odpoledne mě čeká hodně povinností a práce...;-) Aja a Toník. P.S.A JAK může někdo provést něco na tak velkém portále?Opravdu nerozumím...:-( Aja.
sakra a já piškotky vyplýtvala na fotky:-~
jupí, už jsem psala Ele zprávu, aby se vrátil Dennýsek. Tak a škudlím piškoty, ať mu pak můžu poslat jako první dáreček!
ježiš, možná to není vhodné že se ptám, ale mohla bych vědět co?moc mě to mrzí že je Dennýsek i když přechodně pryč, kdyžtak mi písni zprávu ať to tu nerozmazáváme
Z vlastní vůle jejich smečka profil smazala.Vrátí se. Jen co admini zakročí. Objevili se tu nějací zlí lidé či vtipálci, možná jenom natvrdlá holčina a provedli velmi ošklivou věc s dárky.
právě, nevím jestli je to úmyslně nebo co se stalo8-|
jo už jsem taky koukala jak 8-| .. vůbec netuším
kamarádi to mám jenom já??kam zmizel Denny, uživatel Ela?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?