Diskuze Kam zmizel pejsek Barbucha

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Honey (15.02.2010 09:50:53) napsal: Tak o tom nic nevím, a ani mě to nezajímá! Proč tu furt řešíte takové primitivní věci.. Stejně kážeš vodu, piješ víno... Jeremy je tu 2 x, ano jednou u manžela ale po druhý u tebe,.... jeden pes 2 profily....? já z něho udělám virtuální,máš pravdu!!
Honey (15.02.2010 09:50:53) napsal: Tak o tom nic nevím, a ani mě to nezajímá! Proč tu furt řešíte takové primitivní věci.. Stejně kážeš vodu, piješ víno... Jeremy je tu 2 x, ano jednou u manžela ale po druhý u tebe,.... jeden pes 2 profily....? to máš pravdu,ale u mě nemá zapnutý hodnocení:-~ ,pokud by to adminům vadilo,tak ho klidně vymažu,ale patří do rodiny a manžel si přeci může udělat svůj profil,když chce,ne?? a ty profily už neřeším,akorát mě zajímalo,kam najednou zmizeli:-|
ਙ Ms.Dream & G.J.K. ਙ (15.02.2010 09:32:15) napsal: včera večer jsme si všimla,že vypnuli kostičkování a dnes ráno v deníčku,jsem četla,že končí s kostičkováním,kvůli opět prázdným profilům,byli v deníčku vypsány,ale nepamatuji si které.Byl na 12 místě a prý si ty profily někdo nadělal,aby ho o jedno místo předhonil.No já nevím nad ním na 11 místě je Filda,jestli měl na mysli jeho,ale tomu bych nevěřila a potom okolo něho byli Woody a Goldie,tak nevím koho měl na mysli.Nevíte někdo něco o tom? Tak o tom taky nic nevim a pochybuju,ze nekdo z nich neco takovyho udelal,myslim,ze zrovna oni to nemaj za potreby. Cert vi,co to zase bylo 8-| Ani nevim kdo ta Barbucha byla,nejak jsem ji nezaregistrovala 8-|
ਙ Ms.Dream & G.J.K. ਙ (15.02.2010 09:32:15) napsal: včera večer jsme si všimla,že vypnuli kostičkování a dnes ráno v deníčku,jsem četla,že končí s kostičkováním,kvůli opět prázdným profilům,byli v deníčku vypsány,ale nepamatuji si které.Byl na 12 místě a prý si ty profily někdo nadělal,aby ho o jedno místo předhonil.No já nevím nad ním na 11 místě je Filda,jestli měl na mysli jeho,ale tomu bych nevěřila a potom okolo něho byli Woody a Goldie,tak nevím koho měl na mysli.Nevíte někdo něco o tom? Tak o tom nic nevím, a ani mě to nezajímá! Proč tu furt řešíte takové primitivní věci.. Stejně kážeš vodu, piješ víno... Jeremy je tu 2 x, ano jednou u manžela ale po druhý u tebe,.... jeden pes 2 profily....?
včera večer jsme si všimla,že vypnuli kostičkování a dnes ráno v deníčku,jsem četla,že končí s kostičkováním,kvůli opět prázdným profilům,byli v deníčku vypsány,ale nepamatuji si které.Byl na 12 místě a prý si ty profily někdo nadělal,aby ho o jedno místo předhonil.No já nevím nad ním na 11 místě je Filda,jestli měl na mysli jeho,ale tomu bych nevěřila a potom okolo něho byli Woody a Goldie,tak nevím koho měl na mysli.Nevíte někdo něco o tom?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?