Diskuze KAMARÁDI

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

RIVALE,VRAŤ MI MOJE KAMARÁDY. PROSÍÍÍÍÍÍM :o)
ale vůbec nelíbí,připadá mi to jaksi povědomé,aha už vím,připomíná mi to náše zákonodárce,když něco funguje a funguje to dobře ke spokojenosti všech,tak to změníme.Pokud zde padl návrh,aby se seznam přátel vrátil do původní verze jsme pro všemi deseti packami
Ahoj,nejde mi odmazat ze seznamu přátel havěť jako pavouci,brouci,ještěrky atd,která se mi tam automaticky vložila i s pejsky které jako přátele chci.Dělám něco špatně?prosím poraď, kde je chyba?
Prosim poradte me jak si mam dat jiny pejsky do pratel??? Mockrat dekuju Barca
Jj, to jsem si myslela, ale neslo me to prave vubec, ale i presto diky:_/ :_/ :_/ :_/ ;-)
Jj, to jsem si myslela, ale neslo me to prave vubec, ale i presto diky:_/ :_/ :_/ :_/ ;-)
Ahoj, najdi si profil hafíka,kterého si chceš přidat do přátel a klikni na modrý čtverec s obrázkem pejska.:-)
otevři si profil daného kamaráda, kterého chceš přidat...pod popisem pejska jsou 4 modré ikonky a na té na které je pejsek si ho přidáš do přátel..:-)
ahoj nevím jak si mám uložit moje kamarády do přátel :( může mi někdo poradit ??
Dnes se koukám, že nám zmizeli od dvou uživatelů jejich zvířátka. Ale zato si tam jeden uživatel dal místo nějakého zvířete auto.:(
Jsme teď smutní pejsci-někteří kamarádi se nám nezobrazili.Nejvíc nám chybí Dan od Danoška-máme ho moc rádi...
ahoj,tady jsem ještě nediskutovala,jsem na jiné diskusi a musím si zvyklnout na to jak to tu chodí,ale profil už máme.
není to vpořádku, původně zadaní kamarádi zmizeli a nejdou znovu zadat a zůstali jen kamarádi které jsem zadala dneska?
PŘESNĚ TAK. UŽ V TOM MÁM DOST CHAOS A VŮBEC MNĚ TO NABAVÍ :o(
Prosím, bylo by to lepší... Alespoň tedy pro mě, fakt se mi to pořád míchá jak chce a tak nevím, komu už jsem kosti naklikala a komu ne... Je to trochu otrava a navíc je to zdlouhavé. L.
Vážně mám udělat dvě verze "administrace přátel"? ;)
Já taky neee..... No snad nás bude víc a dají to zas do cajku, jinak mě z toho asi trefí. Je v tom docela nepořádek.
Tak to přesunutí v pořadí se nakonec nějak povedlo. Po odladění broučků to bude super :)
Tak u profilu se myslím konečně zobrazujou kamarádi dobře, ale jejich administrace si dělá co chce.... Za 1. Nějak to zapomíná, že nechci některé ješrěrky zobrazit. Za 2. Po smazání ještěrky mně to hodí na první stránku kamarádů. Za 3. Přesouvání kamarádů v pořádí mi funguje jen někdy...(Kamarády jsem ze sedmé stránky dostal přesouváním přes onu magickou čáru až na stránku čtvrtou, ale od tama se mi je nedaří dostat na třetí stránku)
Můžu se zeptat co se nelíbí? Určitě se na tom bude ještě pracovat... Mě přišlo docela dost pochvalných e-mailů... Díky za jakékoliv nápady ohledně přátel...
Tahle nová varianta kamarádů se mi vůbec nelíbí.Asi jsem hloupá,ale nemám takovou radost z dávání kostiček jak ve starém seznamu přátel.Bojím se,že si nezviknu stále bloudit ve svých přátelích a přestanou mě hafíci dělat radost (od včerejšího dne jsem na hafících smutná a je mi to moc líto)
POMOC!!!MÁM BINEC V PŘÁTELÍCH.MÁM TAM JEDNOHO TŘEBA 10x NEVÍM,CO S TÍM.
Díky za všechny zbývající kamarády;-)
Ahoj, nesu vysvětlení ;) Když jsem dal převod přátel ze staré verze do nové, automaticky se posílali zprávy "Uživatel si přidal..." proto tolik zpráv (podle toho kolik jste máte kamarádů ;) Když teď půjdete na svoje přátele, automaticky se zkusí převést staří přátelé na nové, takže již nemusíte psát. Přidávání přátel funguje!
Aj nám zmizli kamaráti...a nejdú nám znovu nahodiť... :(((
já jsem včera koukala jako blázen,kamarádi se mi vypařily,neviděl je někdo??:))
Taky mně se někam vypařily někteří kamarádí.
Ve zprávách mám že si mě uživatel(xx)přidal do přátel je tam jméno pejska kterého neznám a když na něj kliknu je to můj kamarád je to nějaké popletené.Teď se v tom fakt nevyznám.Rivale,prosím tě můžeš se mi na to kouknout?Pokud budeš potřebovat vědět konkrétní profily tak ti je ráda pošlu.
taktéž nám zmizeli někteří kamarádi a někteří nám přibyli i když sme si je nikdy nepřidávali a přišlo nám 182 zpráv....trošku divné ne...prvé sem čuměla jak blázen...
O své bývalé kamarády jste nepřišli, jen se při převodu někde ztratili, stačí mi napsat, převedu je ručně a zítra to ještě překontroluju... Přidávání přátel funguje, jen je nutné aktualizovat hafici.cz stisknutím F5!
Nevidím v tom žádnou výhodu a už vůbec ne smysl.... Ti kamarádi, které jsem měla na profilu mi nejdou zadat znovu a asi těžko dohledám všechny kamarády, které jsem měla na profilu:-(...
PŮVODNÍ KAMARÁDI,CO JSEM MĚLA U PROFILU MI NEJDOU ZADAT ZNOVU! MÁM V TOM TEDA PĚKNEJ HOKEJ :o)
Dnes jsem spustil nový systém kamarádů, můžete si u každého svého profilu vybrat, které kamarády zobrazíte či ne, můžete je řadit a mazat. Listování a zobrazování kamarádů u vašich profilů by mělo být vpořádku. Jakékoliv pochybnosti směřujte sem. Díky!
také to tak mám, někteří se mi nezobrazují
AHOJKY,DNESKA JSEM KOUKALA,ŽE MI MIZÍ KAMARÁDI:o( KAMARÁDI PŘÍMO NA PROFILU S FOTKAMA NEODPOVÍDAJÍ KAMARÁDŮM DO KTERÝCH SI NAJEDU(SOUPIS POD PŘIHLÁŠENÍM).TO JE NEMÁM NĚJAK ZABLOKOVANÉ APOD. MĚLO BY TO BÝT STEJNÉ,NEBO NE?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?