Diskuze kamarádství

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahoj je mi 12 ráda bych si s tebou psala a já sice nejezdím poníka ale jedna paní chce abych na Edým jela Hubertovu jízdu takže se budu muset naučit jezdit na poníkovi .. to bude pro mě asi hrozná já mám totiž nastarosti toho největšího koně ve stáji:-DD 8-} >:)
lulu (29.10.2014 17:34:26) napsal: Je mi 11 let. Miluju koně a hledám někoho, s kým bych si mohla dopisovat. Vlastního koně nemám, ale jezdím. Chodím jezdit šestnáctiletou kobylku kategorie pony B.Pokud jste stejně střelený do koní jako já, a chcete taky s někým dopisovat, ozvěte se. :D Ahooooj, mám 11 :) Kludne napíš. Mám vlastného koňa :) Ja mám 24 ročného Lipicána, ale budem mať polo pony ;-D
Já si s tebou klidně budu dopisovat. Je mi 12, koně mám šíleně ráda a i když ještě neskáču rada si pokecam :)
já bych si s tebou třeba dopisovala je mi 10 vlastního koně nemám a sem šíleně zbláýzněná do koní na koni jezdím:D
Je mi 11 let. Miluju koně a hledám někoho, s kým bych si mohla dopisovat. Vlastního koně nemám, ale jezdím. Chodím jezdit šestnáctiletou kobylku kategorie pony B.Pokud jste stejně střelený do koní jako já, a chcete taky s někým dopisovat, ozvěte se. :D
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?