Diskuze Kapičky krve den po porodu

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dobrý den, chtěla bych se zeptat na jednu věc. Naše kočka včera v noci porodila. Dnes jsem byla zkontrolovat koťátka a dečka c tam máme byla malinko od krve. Nebyla to krev od porodu, tím sem si na 100% jistá. Dnes mi kočka sedla na klín a potom zase vstala a na stehnu jsem měla taky trošku krve, asi 1 nebo 2 kapky. Je to normální? Četla jsem že se jedná o nějaký fyziologický jev, ale chtěla jsem se ujistit ještě tady. Je to tedy normální? ?? :-|
Ano, je to normální ;-) moje kočička po porodu krvácela skoro týden 8-} Lenka5 (25.08.2013 16:34:40) napsal: Dobrý den, chtěla bych se zeptat na jednu věc. Naše kočka včera v noci porodila. Dnes jsem byla zkontrolovat koťátka a dečka c tam máme byla malinko od krve. Nebyla to krev od porodu, tím sem si na 100% jistá. Dnes mi kočka sedla na klín a potom zase vstala a na stehnu jsem měla taky trošku krve, asi 1 nebo 2 kapky. Je to normální? Četla jsem že se jedná o nějaký fyziologický jev, ale chtěla jsem se ujistit ještě tady. Je to tedy normální? ?? :-|
Lenka5 (25.08.2013 16:34:40) napsal: Dobrý den, chtěla bych se zeptat na jednu věc. Naše kočka včera v noci porodila. Dnes jsem byla zkontrolovat koťátka a dečka c tam máme byla malinko od krve. Nebyla to krev od porodu, tím sem si na 100% jistá. Dnes mi kočka sedla na klín a potom zase vstala a na stehnu jsem měla taky trošku krve, asi 1 nebo 2 kapky. Je to normální? Četla jsem že se jedná o nějaký fyziologický jev, ale chtěla jsem se ujistit ještě tady. Je to tedy normální? ?? :-| Je to normální a důležité;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?