Diskuze Kastrace

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Koblížek (19.08.2010 13:39:49) napsal: Kocourka Kulíška jsem na radu veterináře nechala kastrovat až v jednom roce jeho života,radil mi,že musí být úplně dospělý,když jsem porvé uviděla,že by mohl začit značkovat,tak jsem se pro kastraci rozhodla,první dvě injekce dostal po sobě a já ho přitom držela,při druhé mě prokousl ukazováček:( a já skončila na antibiotikách,ruka otekla.Je to divné pan doktor si totiž přál,abych ho držela,že mě dobře zná,ale tohle nikomu nedoporučuji,po zákroku byl Kulíšek jako opilý,museli jsme ho celou noc hlídat.Druhý den ráno byl v pohodě a mám radost,protože povahově zůstal stejný.Říkali,že se hodně změní.Dneska je mu 5 let,je to velký kocour,který po včerejším vážení má 8 kilo a je zdravý a dělá nám radost:-)
Koblížek (19.08.2010 13:47:22) napsal: Kocourka Kulíška jsem na radu veterináře nechala kastrovat až v jednom roce jeho života,radil mi,že musí být úplně dospělý,když jsem porvé uviděla,že by mohl začit značkovat,tak jsem se pro kastraci rozhodla,první dvě injekce dostal po sobě a já ho přitom držela,při druhé mě prokousl ukazováček:( a já skončila na antibiotikách,ruka otekla.Je to divné pan doktor si totiž přál,abych ho držela,že mě dobře zná,ale tohle nikomu nedoporučuji,po zákroku byl Kulíšek jako opilý,museli jsme ho celou noc hlídat.Druhý den ráno byl v pohodě a mám radost,protože povahově zůstal stejný.Říkali,že se hodně změní.Dneska je mu 5 let,je to velký kocour,který po včerejším vážení má 8 kilo a je zdravý a dělá nám radost:-) Ahoj, to je opravdu divné,nikdy jsem neslyšela,že by při kastraci měl páníček svého kocourka držet.8-| Já také nechala svého perského kocoura kastrovat asi kolem jednoho roku,začal značkovat.Kocourka jsem tam donesla a řekli mi at za 2 hodiny si pro něho přijdu,byl v pohodě a jen trochu se motal.Večer už byl naprosto v pořádku,musela jsem pouze hlídat aby si nekousal stehy.:D
Katka a Barney (17.07.2010 19:28:49) napsal: Našemu briťáčkovi je 8 měsíců a má týden po kastraci, která neprobíhala v klasické narkóze, ale dostal tlumící injekci, po které slyšel zvuky, ale nemohl se hýbat a necítil bolest, celý zákrok trval 40 minut, pak následovala další injekce, která vyrušila tu první, a když jsme si pro něj za těch 40 minut přišli, chodil po ordinaci, jako by nic neprodělal, nezvracel, hned normálně žral a druhý den vůbec o ničem nevěděl ani on ani my. Byl to hyperaktivní kocourek, teď se výrazně zklidnil, i když zablbnout si potřebuje, ale stačí mu chvilka denně a pak je to zase zlatíčko :-)
Našemu briťáčkovi je 8 měsíců a má týden po kastraci, která neprobíhala v klasické narkóze, ale dostal tlumící injekci, po které slyšel zvuky, ale nemohl se hýbat a necítil bolest, celý zákrok trval 40 minut, pak následovala další injekce, která vyrušila tu první, a když jsme si pro něj za těch 40 minut přišli, chodil po ordinaci, jako by nic neprodělal, nezvracel, hned normálně žral a druhý den vůbec o ničem nevěděl ani on ani my. Byl to hyperaktivní kocourek, teď se výrazně zklidnil, i když zablbnout si potřebuje, ale stačí mu chvilka denně a pak je to zase zlatíčko :-)
Dasty (09.06.2010 12:29:14) napsal: Kamarádka měla fenku pudlíka. Chodily na ty injekce, ale v devíti letech se pudlince objevil nádor na vaječníku, a prý vznik toho nádoru mohl být výrazně podpořen těma injekcema. Takže co se mě týká, injekcím na potlačování hárání nebo mrouskání nevěřím. Kočičku jsme nechali kastrovat v devíti měsících, než mrouskala poprvé. Na injekci bysme nešly ani za nic. .. Uvědomuju si rozdíl mezi fenkou a kocourkem :-) Jen si myslím, že ty injekce mají princip stejný. ahoj,naprosto souhlasím.Nikdy bych nedala kočce nebo fence injekční antikoncepci,má to plno vedlejších ůčinků,počínaje nádory a končící bolestnou smrtí.Ani můj veterinář to nedoporučuje.Jsem pro kastraci a zvířátko pak prožije plnohodnotný a klidný život;-)
Kamarádka měla fenku pudlíka. Chodily na ty injekce, ale v devíti letech se pudlince objevil nádor na vaječníku, a prý vznik toho nádoru mohl být výrazně podpořen těma injekcema. Takže co se mě týká, injekcím na potlačování hárání nebo mrouskání nevěřím. Kočičku jsme nechali kastrovat v devíti měsících, než mrouskala poprvé. Na injekci bysme nešly ani za nic. .. Uvědomuju si rozdíl mezi fenkou a kocourkem :-) Jen si myslím, že ty injekce mají princip stejný.
Renata Fischerová (01.06.2010 13:39:40) napsal: Vím,že by se měl nechat kocourek kastrovat až kol 1 roku.My nechali našeho ŤIPA tak se jmenuje kastrovat v 8 měsících a blinkal dlouho,ale bylo mi řečeno,že je to brzy My našeho Mikýska nechali kastrovat když měl 7 měsíců (je tomu pár týdnů) a byl v pohodě ;-) neblinkal, prostě nic .. ;-) A slyšela jsem, že místo kastrace existujou injekce a chodí se pravidelně (nevím jakou dobu přesně) a je to prý lepší, než abychom ho nechali vykastrovat .. Já s tím nemám zkušenosti a tak jsem ho tedy vykastrovat nechala .. ;-) Od té doby je Mikeš jako vyměněný ;-)
Vím,že by se měl nechat kocourek kastrovat až kol 1 roku.My nechali našeho ŤIPA tak se jmenuje kastrovat v 8 měsících a blinkal dlouho,ale bylo mi řečeno,že je to brzy
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?