Diskuze Kastrace?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

chci se zeptat vcera jsem nechala kastrovat kocoura,potrebuju poradit jestli ho smim vykoupat pomocil se a je to strasne dekuji
Valentajn (10.02.2014 12:24:36) napsal: Dobrý den, mám 6 měsíčního kocourka, který začíná být hodně nervózní. Trvá to asi týden. Pořád mňouká, sedí u okno, skáče na záclony, skáče na nohy a ruce, běhá zběsile po bytě. Byl před tím více mazlivý. Myslíte, že ho vykastrovat už teď? Děkuji za rady:) Dobrý den, Podle vlastností, které tady popisujete mu chybí pohyb. Je kocourek stále jen v bytě nebo ho pouštíte i ven? Pokud je kocour jen v domě kastraci bych neviděla jako vhodné řešení. Zkuste se zamyslet, jestli je nějaká možnost, jak by se mohl dostat na čerství vzduch. Nejlépe každý den. Většinou to lze i v panelácích a dneska existují i vodítka pro kočičky, nebo se naučí ven a domů nazpátek chodit sami:-).
Mám teď doma to samé a dokonce dvojitě to je sranda, nejvíc hlavně když začnou hulákat ve tři ráno :-D :-D :-D :-D :-D :-D to je úplně zbožňuji ;-) Valentajn (10.02.2014 12:24:36) napsal: Dobrý den, mám 6 měsíčního kocourka, který začíná být hodně nervózní. Trvá to asi týden. Pořád mňouká, sedí u okno, skáče na záclony, skáče na nohy a ruce, běhá zběsile po bytě. Byl před tím více mazlivý. Myslíte, že ho vykastrovat už teď? Děkuji za rady:)
Valentajn (10.02.2014 12:24:36) napsal: Dobrý den, mám 6 měsíčního kocourka, který začíná být hodně nervózní. Trvá to asi týden. Pořád mňouká, sedí u okno, skáče na záclony, skáče na nohy a ruce, běhá zběsile po bytě. Byl před tím více mazlivý. Myslíte, že ho vykastrovat už teď? Děkuji za rady:) Váš kocourek je v normální pubertě:-)S tím nic neuděláte,prostě řádí.Já být vámi,tak s kastrací počkám,až začně značkovat.Teď je to fakt zbytečně brzy.Ale musíte počítat s tím,že i kočky mají pubertu a můj kocour řádil do dvou let i po kastraci:-)Záležímjak máte hyperaktivní kočku.Já mám dvě,tak většinu času řádí spolu i když kočičce je už 5 let,tak je trochu klidnější:-)
Valentajn (10.02.2014 12:24:36) napsal: Dobrý den, mám 6 měsíčního kocourka, který začíná být hodně nervózní. Trvá to asi týden. Pořád mňouká, sedí u okno, skáče na záclony, skáče na nohy a ruce, běhá zběsile po bytě. Byl před tím více mazlivý. Myslíte, že ho vykastrovat už teď? Děkuji za rady:) Náš vet kastruje kocoury už v 5 měsících. :-D Máte ho jen doma nebo chodí i ven? Pokud ho máte jen doma, tak asi chce jít za kočkami ven. Asi se mrouskají a on je slyší, tak se chce k nim přidat. :D Pokud Vám začne značkovat, tak to je správný čas na kastraci. Naše kočka to taky dělala a vždy nám označkovala dveře. 8-}
Valentajn (10.02.2014 12:24:36) napsal: Dobrý den, mám 6 měsíčního kocourka, který začíná být hodně nervózní. Trvá to asi týden. Pořád mňouká, sedí u okno, skáče na záclony, skáče na nohy a ruce, běhá zběsile po bytě. Byl před tím více mazlivý. Myslíte, že ho vykastrovat už teď? Děkuji za rady:) No 6 měsíců je ještě docela málo, počkala bych až začne značkovat;-)
Dobrý den, mám 6 měsíčního kocourka, který začíná být hodně nervózní. Trvá to asi týden. Pořád mňouká, sedí u okno, skáče na záclony, skáče na nohy a ruce, běhá zběsile po bytě. Byl před tím více mazlivý. Myslíte, že ho vykastrovat už teď? Děkuji za rady:)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?