Diskuze Kastrace kočky

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Stáňa (06.02.2014 15:45:02) napsal: Dobrý den v úterý 4.2. jsem vezla svoje dvě kočičky na kastraci dnes je ctvrtek 6.2 a kočky mi stále nejedí akorát ta jedna aspoň pije ale nic víc. Je to normální nebo mám kontaktovat veterináře? Děkuji za vaše odpovědi Ano, je to naprosto normální. Moje kočka to dělala taky. ;-)
Dobrý den v úterý 4.2. jsem vezla svoje dvě kočičky na kastraci dnes je ctvrtek 6.2 a kočky mi stále nejedí akorát ta jedna aspoň pije ale nic víc. Je to normální nebo mám kontaktovat veterináře? Děkuji za vaše odpovědi
Marcela7 (26.02.2011 18:59:07) napsal: Zdravím všechny zkušené, máme doma kočičku a kocourka, sourozence. Chceme je nechat vykastrovat. Narodili se 24.5. 2010, takže jim jde na 10 měsíc. Máme je doma i venku. Venku jsou na zahradě, nikde se netoulají, jsou to mazlíčci. Veterinář nám říkal, že kocoura máme nechat vykastrovat až v 1. roce, kočičku již teď. Podle mě ještě nemrouskala, ani jsem si něvšimla, že by kocour na kočičku nějak dorážel.... Každý uvádí něco jiného. Pro kastraci nevadí, že kočička ještě nemrouskala? Díky za radu. Marcela Zdravím,kočičku klidně můžete nechat vykastrovat před mrouskáním,vůbec to nevadí, u kocourka je lepší počkat déle,aby byl pohlavně dozrálý a měl dobře vyvinutou močovou trubici;-)
Zdravím všechny zkušené, máme doma kočičku a kocourka, sourozence. Chceme je nechat vykastrovat. Narodili se 24.5. 2010, takže jim jde na 10 měsíc. Máme je doma i venku. Venku jsou na zahradě, nikde se netoulají, jsou to mazlíčci. Veterinář nám říkal, že kocoura máme nechat vykastrovat až v 1. roce, kočičku již teď. Podle mě ještě nemrouskala, ani jsem si něvšimla, že by kocour na kočičku nějak dorážel.... Každý uvádí něco jiného. Pro kastraci nevadí, že kočička ještě nemrouskala? Díky za radu. Marcela
Jasmínka a Pája (21.05.2010 11:04:58) napsal: Hezký den přeji, chci se zeptat, máte 6 týdenní kočku, nevím od kolikati měsíců se kastruje. Slyšel jsem od 9 měsíců, může se i dřív??? Asi tak. Kočka mi měla před kastrací dosáhnout váhy 2 kg. Jinak doporučuji poradit se s veterinářem.
Jasmínka a Pája (21.05.2010 11:04:58) napsal: Hezký den přeji, chci se zeptat, máte 6 týdenní kočku, nevím od kolikati měsíců se kastruje. Slyšel jsem od 9 měsíců, může se i dřív??? Kočka by se měla kastrovat, pokud dosáhne váhy alespoň 2 kg, to zhruba odpovídá 1 roku věku. Pokud se s kastrací příliš pospíchá a kočka ještě není vyvinutá, může se stát, že přestane růst.
Naší kočičce je pět měsíců a už to má za sebou.Veterinář říkal že čim dříve tim lépe.Nemusíte se bát že to bude špatně snášet jenom ten první den bude ještě omámená tou narkozou.Ale druhý den už bude skákat.Akorát se připravte že pokud máte dlouhosrstou kočku a češete jí.Tak asi (naše kočička to dostala a je to perská)dostne obvaz od předních tlapek až k ocásku(bude si ten obvaz rvát tak doporučuji to ještě převázat pružným obvazem)takže pokud je to dlouhosrstka tak až jí ten ovaz sundají bude strašně zplstnatělá podle vlastní zkušenosti vím že to jde rozčesat až teda na některý kousky ,ale musíte mít trpělivost.Doufám že jsem vám trochu pomohla.Přeji klidný večer.
Hezký den přeji, chci se zeptat, máte 6 týdenní kočku, nevím od kolikati měsíců se kastruje. Slyšel jsem od 9 měsíců, může se i dřív???
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?