Diskuze Kastrace kočky cena atd.

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dobry den, mam doma rocniho kocourka je to asi 2 mesice kdy se zacal chovat divne hrozne mnouka a cura kazdou chvilinku ani se uz moc nemazli jenom kdyz me vidi po dlouhy dobe nebo kdyz vidi ze mam pro nej jidlo. Neustale dela binec leze tam kam nikdy nelez pac tam nesmel napadlo me jestli to nemuze byt tim ze neni kastrovanej zije s nama v byte a nema moznost behat venku. Uvazuju ze ho necham vykastrovat, ale prijde mi to neprirozeny zajimali by me zkusenosti majitelu s vykastrovanyma kocourkama jestli se ty kocourci nak chovanim zmenili. Uz si nevim rady je to s nim k nevydrzeni ale je to moje zlaticko.;-D
Dobrý den chtěla bych vědět kde je v Praze nebo kousek za Prahou nejlevnější kastrace kočky.
liza (22.08.2013 18:10:39) napsal: Dobrý den chtěla bych vědět kde je v Praze nebo kousek za Prahou nejlevnější kastrace kočky. Dobrý den, než na cenu bych se zaměřila na kvalitu. Kastrace je sice možná banalita, ale dá se na ní lecos pokazit. Takže bych na ni rozhodně nešetřila. Zaměřila bych se spíše na kliniky s potřebným vybavením, než na vesnické ordinace. V Praze nebydlím, tudíž neporadím..
liza (22.08.2013 18:10:39) napsal: Dobrý den chtěla bych vědět kde je v Praze nebo kousek za Prahou nejlevnější kastrace kočky. Já sice v Praze nebydlím, ale zkuste obvolat pár pražských veterinářů a pak zkuste ceny porovnat. My jsme platili za kastraci 550,-Kč (bez pooperační péče).
Moje kočka musela mít límec jelikož hrozně vyváděla.špatně snášela narkozu.Musela zůstat na veterině zavřená v přepravce do druhého dne.Jinak jsem si musela vzít týden dovolené,abych jí uhlídala 9 stehů.Uhlídala jsem jenom 4.:-)Jinak se říká,že by kočka měla podstoupit kastraci po prvním mrouskání.Moje kočka mrouskala v6ti měsících.Na kastraci jsme šly v osmi měsících.Jinak doma jsem jí byla nucena hned límec sundat,jelikož ho tak nesnášela,že mi narážela divoce do zdí a lítala jak pomatená.Po sundání límce spinkala a spinkala.Hodně pila a vůbec nezvracela.To se divil i veterinář.První týden je dobré dávat pozor,aby neskákala a byla v klidu.U nás veterinář dává kočku po kastraci až když je kočka probuzená.Krmení a pití bych nechala na místě,když bude mít kočička chuť,tak se napije.Jinak mě jen zarazilo,že jak mi jí vyholili,dorůstalo to skoro půl roku.
1) u kočky je jedno, kdy jí necháte kastrovat, ale zhruba na 1 roce. Podle toho, zda bude už mrouskat nebo ne. 2) kastrace kočky je trochu náročnější než u kocourů, počítejte tak cca s 1000Kč 3) zatím jsem se nesetkala s tím, že by kočka měla límec, bude mít overálek z obvazoviny, musíte jí proto hlídat, aby si stehy nekousala. 4) stehy se vyndávají tak zhruba za týden 5) pokud budete mít možnost, poproste veterináře, aby vám dal kočku již probuzenou. Mě se stalo, že jsem si kocoura přivezla spícího a ze spaní mi zvracel. Není to nic příjemného a musíte mít kočku neustále na očích, aby se neudusila. 6) podle toho, kolik narkózy jí vet dá. Salem se probudil za 7,5 hodiny. 7) po probuzení se bude trochu motat, bude trochu dezorientovaná, proto jí hlídejte, aby nelezla nikam do výšek a nespadla. Taky je možné, že bude zvracet a bude pod sebe čůrat, proto je lepší si jí nechat u sebe a hlídat jí. 8) krmit až druhý den po kastraci, nejlépe nějakou dobrou konzervou nebo kapsičkou. 9) normální bude po vytažení stehů, tak zhruba za ten týden :)
Dobrý den, dostanu kočičku (kotě) a chci se dopředu zeptat na pár otázek ohledně kastrace kočky. Bude to holka. 1) V jakém věku se mají kastrovat kočky? 2) Kolik to zhruba stojí? 3) Bude muset kočka nosit límec nebo košilku? 4) Za jak dlouho se jdou vyndávat stehy? 5) Co dělat s kočkou když ji přivezeme domů ještě uspanou? 6) Za jak dlouho se kočka probudí? 7) Co mám očekávat po probuzení kočky? 8) Kdy jí dát krmení a pití? 9) Kdy se bude už normálně chovat? Hledala jsem i na internetu, jenže napadlo mě, že bych se zeptala vás.8-} 8-} Mocinky děkuji za vaše odpovědi.;-D
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?