Diskuze KASTRACE KOCOURKA

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ten samý problém má náš kocourek Mikeš, minimálně jednou ročně s ním musím chodit na injekce, protože má problémy s močením, je tam i krev a moc ho to bolí. Podle toho se také chová, čůrá kde ho napadne a jenom pár kapek. Začala jsem mu kupovat krmino proti kamenům, tak snad to bude lepší. Letos zatím bez problémů. Loni touhle dobou už jsme lítali k veterináři. Hlavně to neodkládejte, pak se to déle léčí a může se to opakovat. Kastráti bohužel na to trpí. Přeji brzské uzdravení.;-) ;-)
Ivča (28.03.2010 14:06:22) napsal: Ahoj, mám 2 vykastrované kocourky,jeden je starší a druhý mladší.Ten starší někdy ,když se jde na h***ˇák vyčurat,tak mu to nejde(dokonce aji nekdy na tom h***** knučí,kvůli tomu čůrání).Prý to je u těch kastrátů normální.Ale i tak bych se chtěla zeptat,jestli někdo neví co bych mu měla koupit na podporu vylučovaní moči.Moc ho mám ráda a nechci aby se trapil,tak mi někdo prosíííííííííím napište.:-DD Milá Ivčo, OKAMŽITĚ S NÍM DOJDI K VETERINÁŘOVI!!!!!!!!!! Podle toho, co píšeš pravděpodobně trpí močovými kameny, ke kterým jsou kastráti sice náchylnější, ale ROZHODNĚ to není normální!!!!!!
Ahoj, mám 2 vykastrované kocourky,jeden je starší a druhý mladší.Ten starší někdy ,když se jde na h***ˇák vyčurat,tak mu to nejde(dokonce aji nekdy na tom h***** knučí,kvůli tomu čůrání).Prý to je u těch kastrátů normální.Ale i tak bych se chtěla zeptat,jestli někdo neví co bych mu měla koupit na podporu vylučovaní moči.Moc ho mám ráda a nechci aby se trapil,tak mi někdo prosíííííííííím napište.:-DD
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?