Diskuze Kastrace kocourka

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahoj, mám dva stejně staré kocourky (8 měsíců) a chtěla bych je nechat vykastrovat ještě dříve než začnou značkovat. Slyšela jsem že je to možné už od půl roku kocourka takže bych je klidně nechala vykastrovat už tento měsíc. Mám ale strach že mi pak přestanou růst a nebudou už tak velcí jako normální kocouři. Proto prosím i radu jestli mám raději ještě počkat nebo jestli už bych je na tu kastraci mohla dat aniž by zůstali prťata ;-)
Nikola Dvořáková (03.03.2011 12:13:21) napsal: Ahoj, mám dva stejně staré kocourky (8 měsíců) a chtěla bych je nechat vykastrovat ještě dříve než začnou značkovat. Slyšela jsem že je to možné už od půl roku kocourka takže bych je klidně nechala vykastrovat už tento měsíc. Mám ale strach že mi pak přestanou růst a nebudou už tak velcí jako normální kocouři. Proto prosím i radu jestli mám raději ještě počkat nebo jestli už bych je na tu kastraci mohla dat aniž by zůstali prťata ;-) S kocourky mám zkušenosti. Snažte se vydržet co nejdéle, minimálně 1O měsíců, ale raději přes rok. Nejde ani tak o to, že by přestali růst, ale hlavně nemají nemají vyvinutý nervový systém ani vnitřní orgány. Největší problémy mají předčasně kastrovaní kocouři s močovým ústrojím (ledviny, močovody,močový měchýř). Nevím, kdo vám řekl, že možná kastrace od půl roku. Samozřejmě, možné je vše.....Ale jestli je máte ráda, tak vydržte co nejdéle.
Uživatel16373 (07.04.2011 21:48:16) napsal: Ahoj mám novou malou půl roční kočičku,kdy byste doporučily ji nechat vykastrovat...aby to nebylo moc brzo nebo naopak pozdě.Děkuji M Správně by se ,ělo v 10 měsících.
Ahoj mám novou malou půl roční kočičku,kdy byste doporučily ji nechat vykastrovat...aby to nebylo moc brzo nebo naopak pozdě.Děkuji M
Chtěla bych se zeptat jestli kocour po kastraci močí zpátky do písku??:-~
Nikola Dvořáková (03.03.2011 12:13:21) napsal: Ahoj, mám dva stejně staré kocourky (8 měsíců) a chtěla bych je nechat vykastrovat ještě dříve než začnou značkovat. Slyšela jsem že je to možné už od půl roku kocourka takže bych je klidně nechala vykastrovat už tento měsíc. Mám ale strach že mi pak přestanou růst a nebudou už tak velcí jako normální kocouři. Proto prosím i radu jestli mám raději ještě počkat nebo jestli už bych je na tu kastraci mohla dat aniž by zůstali prťata ;-) Ahoj,počkala bych co nejdýl to půjde a až při prvním náznaku značkování bych je teprve nechala kastrovat,budeš mít jistotu,že mají již plně vyvinuté močové ústrojí,tohle mi poradil vet a říkal,že i kocour bude větší;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?