Diskuze Kastrace kocourka

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Liba (29.12.2011 14:59:33) napsal: Máme doma kocourka, kterému je 8 měsíců. Začala mu hodně zapáchat moč a změnilo se jeho chování v tom, že hodně lítá. Dříve byl spíš klidnější a taky si začal okusovat škrabadlo. On ho teda neokusuje, ale joko potírá tlamičkou. Nevím jak to lépe napsat. Změny u něj poznám velice rychle, protože s námi žije v bytě. Myslíte, že už je to známka pohlavního dospívání a že už začne i značkovat? Mám už si domluvit kastraci? Všem předem děkuji za odpovědi! Liba Ahojda,je pravda že když kocourek začne dospívat tak jeho moč je daleko víc cítit.Ale je opravdu dobré vydržet co nejdéle,teprve v 10 měsících začíná být vyvinutá močová trubice,prostě čím déle tím lépe.Neznamená to,že musí kocourek začít značkovat.Matýska jsem dávala kastrovat ve 13 měsících a neznačkoval,Digo jde v lednu je mu teď víc jak 14 měsíců a zaky neznačkuje.Kvůli následným zdravotním problémům je opravdu lepší vydržet co nejdéle,pokud nezačne značkovat.;-)
Liba (29.12.2011 14:59:33) napsal: Máme doma kocourka, kterému je 8 měsíců. Začala mu hodně zapáchat moč a změnilo se jeho chování v tom, že hodně lítá. Dříve byl spíš klidnější a taky si začal okusovat škrabadlo. On ho teda neokusuje, ale joko potírá tlamičkou. Nevím jak to lépe napsat. Změny u něj poznám velice rychle, protože s námi žije v bytě. Myslíte, že už je to známka pohlavního dospívání a že už začne i značkovat? Mám už si domluvit kastraci? Všem předem děkuji za odpovědi! Liba Dobrý den. To je velice pravděpodobné, že dospívá. Zkuste to vydržet co nejdéle, kvůli močovému ústrojí. Říká se, že nejdříve by to mělo být po dovršní jednoho roku. kdy jsou všechny orgány vyvvinuty. Sama jsem musela nechat už v 1O měsících, a zatím je vše v pořádku. Také se to dá řešit podáváním hormonů. Hlavně si vyberte hodně dobrého veterináře. Mějte se fain a Jinxička za nás podrbejte.
Máme doma kocourka, kterému je 8 měsíců. Začala mu hodně zapáchat moč a změnilo se jeho chování v tom, že hodně lítá. Dříve byl spíš klidnější a taky si začal okusovat škrabadlo. On ho teda neokusuje, ale joko potírá tlamičkou. Nevím jak to lépe napsat. Změny u něj poznám velice rychle, protože s námi žije v bytě. Myslíte, že už je to známka pohlavního dospívání a že už začne i značkovat? Mám už si domluvit kastraci? Všem předem děkuji za odpovědi! Liba
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?