Diskuze Kastrace kocourka

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Límec je po kastraci kočiček a kocourků naprosto běžná věc, hlavně co se týče kocourků žijících v bytě a to z toho důvodu, že kocourek žijící v bytě má spoustu času na to, aby si například lízal ránu, nebo si vykousával stehy (což bývá až v 80%), poté může docházet k zánětu a špatnému hojení rány, můžou nastávat komplikace. Naproti tomu u venkovních kočiček je límec naprosto zbytečný, kočička žijící venku má po většinu času jiné starosti než vykousávání stehů. ;-)
Laviel (14.03.2013 20:55:54) napsal: Zdravím, také mi přijde zvláštní, že by kocourek po kastraci musel nosit krunýř. Můj kocourek prodělal kastraci minulý týden. Co se týče antibiotik, tak dostal jen jednu injekci "na cestu", jak říkali na veterině. Žádný krunýř nedostal. Ránu si trošku olizoval, ale ne moc a už třetí den na něm nebylo nic znát. Na kontrolu nás ani nepozvali, jenom v případě nějakých komplikací jsme měli přijet. Myslím si, že jestli bude rána vypadat dobře, není nutné trápit kocourka krunýřem. Záleží také na tom, jak to ten Váš snáší. Můj by to asi nevydržel, je to hrozný divoch :-D. No hrozně právě, podle mě ho to hrozně stresuje... my dostali injekci na cestu, dnes dva dny poté další a od soboty do úterý mu mám do dvanácti hodinách dávat prášek...tak si připadám trochu jak Alenka v Říši Divů.
Linn (14.03.2013 18:21:14) napsal: Zdravím, dva dny zpátky byl můj roční kocourek na kastraci a veterinář mu nasadil látkový krunýř, to mi přišlo dost zvláštní, nikdy jsem neslyšela, že by ho nějaký kocourek měl. Na dnešní kontrole mu ho nejen, že nesundali, ale dali mu místo látkového plastový, protože si tamten měl tendenci sundávat a olizovat si ránu a že prý ho má mít až do úterý, takže celý týden po kastraci. Přijde mi to dost zvláštní a vůbec se mi nelíbí, že bych ho s tím měla mučit, takže se chci zeptat, jestli myslíte, že je opravdu nutné, aby ho měl, je z toho nešťastný. A ještě jsme dostali antibiotika až do úterka... To jsem si myslela, že když mi každý říkal, jak je kastrace kocourka brnkačka, tak že mě tohle nečeká.. :-~ Zdravím, také mi přijde zvláštní, že by kocourek po kastraci musel nosit krunýř. Můj kocourek prodělal kastraci minulý týden. Co se týče antibiotik, tak dostal jen jednu injekci "na cestu", jak říkali na veterině. Žádný krunýř nedostal. Ránu si trošku olizoval, ale ne moc a už třetí den na něm nebylo nic znát. Na kontrolu nás ani nepozvali, jenom v případě nějakých komplikací jsme měli přijet. Myslím si, že jestli bude rána vypadat dobře, není nutné trápit kocourka krunýřem. Záleží také na tom, jak to ten Váš snáší. Můj by to asi nevydržel, je to hrozný divoch :-D.
Zdravím, dva dny zpátky byl můj roční kocourek na kastraci a veterinář mu nasadil látkový krunýř, to mi přišlo dost zvláštní, nikdy jsem neslyšela, že by ho nějaký kocourek měl. Na dnešní kontrole mu ho nejen, že nesundali, ale dali mu místo látkového plastový, protože si tamten měl tendenci sundávat a olizovat si ránu a že prý ho má mít až do úterý, takže celý týden po kastraci. Přijde mi to dost zvláštní a vůbec se mi nelíbí, že bych ho s tím měla mučit, takže se chci zeptat, jestli myslíte, že je opravdu nutné, aby ho měl, je z toho nešťastný. A ještě jsme dostali antibiotika až do úterka... To jsem si myslela, že když mi každý říkal, jak je kastrace kocourka brnkačka, tak že mě tohle nečeká.. :-~
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?