Diskuze Kastrace kocourka - změna vzhledu

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

kočička09 (10.04.2010 19:00:58) napsal: Dobrý den,o změně výšce po kastraci nic nevím.Mám kocourka,kterého jsme před cca měsícem nechali kastrovat a je stejně jako předtím velký.A kocourci si občas značkují své wc.Vím o čem mluvím,dělal to můj kocourek a mamčin kocourek to také dělá. Ahoj, moc děkuji za odpověď 8-) ;-)
Moje kočička byla kastrovaná v 5ti měsících a je furt stejná.Dokonce druhý den po zákroku skákala a byla čilá jako rybička.Víte ona to také muže mít každá kočička jinak.
me vet řekl at počkam než začne značkovat at vi taky že je clap :-) jinak šel asi po tom devatem mesici to začal značkovat po operaci v pohodě
6 měsíců je málo. Měli ho nechat kastrovat kolem 9 měsíců. Jde sice pouze o 3 měsíce rozdílu, ale ve výsledku to udělá hodně. Ty radši takto brzo svého kocourka kastrovat nenech. Ohledně změny vzhledu, nějak se mi nezdá, že by se kocour zmenšil. Je to vlastně i hloupost, když si vemeš, že velikost kočky je přímo úměrná velikosti kostí kočky v těle, které se nekrátí, ale rostou. Jak by se mu kosti v těle zkrátili? To je blbost. Je možné, že by třeba rapidně zhubnul, což se mi ale po kastraci taky nezdá. To bude jiná příčina, než kastrace. Ano, když je kočka po zákroku ještě pod vlivem narkózy, tak je jasné, že se motá a čůrá pod sebe. Mě se Salem ve spánku dokonce i pozvracel a to jsem měla strach, že se mi udusí zvratkama. Takže tyto stavy spojené s narkózou nejsou ničím, čím by se měl nechat člověk vystrašit. Já jsem Salema nechala vykastrovat v 9 měsících a to už mi značkoval. Teď je po kastraci a neznačkuje ani do WC ani nikam jinam. Nekastrovaní kocouři ale značkují všude možně. Pamatuji si, jak mi kamarádka říkala, že ten její kocourek jí poznačkoval její nové Adidasky:-DD
ღஐღMikýsek s páničkouღஐღ (10.04.2010 18:45:17) napsal: Ahoj, chtěla bych se vás na něco zeptat ohledně kastrace kocoura. Má kamarádka má také kočičku (kocourka) a nechali ho vykastrovat když měl cca 6 měsíců a úplně se celý změnil. Zatím na váze nepřibírá, ale zmenšil se skoro o 10 cm .. Je to možný? Já se až divila. A to bylo hned den po tom. Dokonce se jim 3x vyčůral na podlahu a motal se v krocích, ale to naprosto chápu. Jenže ta výška, nějak mi to neleze do hlavy. Ten náš Mikeš zatím ještě neznačkuje (je mu 6 měsíců a pár týdnů), ale uvažujeme, že ho možná vykastrovat nenecháme. A také jsem slyšela, že někteří kocouři značkují do svého WC. Je to pravda? Předem děkuji za odpověď a přeji hezký den. Dobrý den,o změně výšce po kastraci nic nevím.Mám kocourka,kterého jsme před cca měsícem nechali kastrovat a je stejně jako předtím velký.A kocourci si občas značkují své wc.Vím o čem mluvím,dělal to můj kocourek a mamčin kocourek to také dělá.
Ahoj, chtěla bych se vás na něco zeptat ohledně kastrace kocoura. Má kamarádka má také kočičku (kocourka) a nechali ho vykastrovat když měl cca 6 měsíců a úplně se celý změnil. Zatím na váze nepřibírá, ale zmenšil se skoro o 10 cm .. Je to možný? Já se až divila. A to bylo hned den po tom. Dokonce se jim 3x vyčůral na podlahu a motal se v krocích, ale to naprosto chápu. Jenže ta výška, nějak mi to neleze do hlavy. Ten náš Mikeš zatím ještě neznačkuje (je mu 6 měsíců a pár týdnů), ale uvažujeme, že ho možná vykastrovat nenecháme. A také jsem slyšela, že někteří kocouři značkují do svého WC. Je to pravda? Předem děkuji za odpověď a přeji hezký den.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?