Diskuze Kastrace,určitě ano

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Mého prvního kocourka Mourka jsem našla na ulici. V bytě byl nešťastný. Nepomohla ani kastrace. Dala jsem ho rodičům, kteří bydleli v domku. Toulal se stejně. I po tom, co málem přišel o život. Na podruhé jsme ho už nedokázali zachránit.
mamísek (14.02.2012 20:56:31) napsal: Mám kočindu třináct let,jako malou jsme jí našli,tak jsme si jí vzali domu.Za čtrnáct dní jsme jeli na chalupu,stratila se a v pondělí,když jsme jeli domů,tak se objevila.Za dva měsíce měla čtyři koťata,byla nádherná,ale byla honička koťátka udat.Další koťata si "přivezla" z chalupy v září a musela jsem čtyři vybrat a nechat je utratit a řekla jsem si DOST!Když bylo zbývajícím koťatům čtyři týdny,tak jsme kočindu nechali vykastrovat i když ještě kojila.Bylo to sice dražší,ale máme klid na duši,co s krásnýma koťatama,když je jich všude dost a už je nikdo nechce.Kočinda nestrádá,je oddanější a nikde na chalupě necourá a na kočkosrazy chodí taky.Další nalezená kočinka šla do měsíce taky na kastraci a naše poslední čičina šla na kastraci po čtrnácti dnech,co byla u nás.Teď na chalupě chodí ven kdy se jí zachce,užívá si venkovní svobody a my nemusíme mít strach,co s nechtěnými koťaty.Proto rada pro všechny,koťátka jsou moc roztomilá,ale co s nimi dále,pokud pro ně nemáme milující domov.Venku těch chuděrek přebývá stále hodně.;-) Naprostý souhlas. Momentálně máme kočky dvě. Teda darovaného kocoura, který přišel na svět také jen proto, že neuhlídali kocoura odděleně od kočky. Je to kříženec birmy s peršankou, je krásný, ale i tak jsme ho nechali vykastrovat. Proč riskovat jeho zranění nebo dokonce smrt, až by chodil za kočkama? A držet ho celý život v bytě jako ve vězení, když máme obrovskou zahradu.... Takhle je klid, kocour se drží doma a nikde netrajdá. Mimo to je označen mikročipem. Kočka si nás našla sama. Přitoulala se, když se mrouskala, naštěstí náš trouba už byl kastrovaný a tak i když na ni udělal dojem, následky z toho nebyly. Když bylo jasné, že kočka u nás hodlá zůstat, první věc, co jsme udělali bylo, že jsme ji polapili a nechali taky naočkovat,vykastrovat a označit mikročipem. Kočka se drží na zahradě a nikam nechodí, nemá důvod. Myši loví stále stejně dobře, na lovecký pud neměla kastrace vliv. Když pominu to, že nemusíme řešit problém, co s koťaty, tak už samotný fakt, že se kastráti netoulají jim bezpochyby zachrání život. Za sebe jednoznačně ANO ! Kočky, co nejsou určené k chovu KASTROVAT.
Mám kočindu třináct let,jako malou jsme jí našli,tak jsme si jí vzali domu.Za čtrnáct dní jsme jeli na chalupu,stratila se a v pondělí,když jsme jeli domů,tak se objevila.Za dva měsíce měla čtyři koťata,byla nádherná,ale byla honička koťátka udat.Další koťata si "přivezla" z chalupy v září a musela jsem čtyři vybrat a nechat je utratit a řekla jsem si DOST!Když bylo zbývajícím koťatům čtyři týdny,tak jsme kočindu nechali vykastrovat i když ještě kojila.Bylo to sice dražší,ale máme klid na duši,co s krásnýma koťatama,když je jich všude dost a už je nikdo nechce.Kočinda nestrádá,je oddanější a nikde na chalupě necourá a na kočkosrazy chodí taky.Další nalezená kočinka šla do měsíce taky na kastraci a naše poslední čičina šla na kastraci po čtrnácti dnech,co byla u nás.Teď na chalupě chodí ven kdy se jí zachce,užívá si venkovní svobody a my nemusíme mít strach,co s nechtěnými koťaty.Proto rada pro všechny,koťátka jsou moc roztomilá,ale co s nimi dále,pokud pro ně nemáme milující domov.Venku těch chuděrek přebývá stále hodně.;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?