Diskuze Kastraci ano či ne? Pomocte

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

jani děkuji za radu právě vím jaký to je nejít nalezence Flíček jim je našla jsem ho jako malinkatý kotátko ještě málem se utopilo když zamnou pelášilo:-)a děkuji i mamískovi. Je fajn poslechnout si radu někoho kdo má kočičku taky doma. Zdraví Miluška a Flíček;-)
Určitě kastrovat i sám kocourek se nebude trápit my máme kočičku a taky jsem jí nechala vybrat. určitě bych ho nedala pryč přece jen kočičky a kočičáci jsou nej :-)
Ahoj Miluško,jseš rozumná holčina a daleko chytřejší než ti vaši známý.Určitě oni doma žádnýho chlupatýho kamaráda neměli,ale k problému Flíčka:kocourek dospívá a chtěl by chodit za holkama,proto kvičí za dveřma nebo na okně.Hledá,kudy by se dostal ven za holkama,proto dávej pozor,aby ti neproklouzl a pokud možno,co nejdříve domluvit u veta kastraci kocourka.Potom uvidíš,jak se Flíček změní,bude z něj pokojový mazlík,vděčný za každý pohlazeníDržíme ti palečky a nezapomeň-čím dřív,tím líp:-DD Zdraví mamísek s kastrátkama Zuzkou a Ťapindou:-D
Miluška (02.10.2012 20:16:47) napsal: Mám doma ročního kocourka, a stal se poslední dobou nezvladatelnej furt čůra, strašně mnouká jak kdyby naříkal a vvždycky je u dveří nebo u okna. Máme ho v bytě ven nemůže. Napadlo mě, že ho necháme vykastrovat, ale přijde mi to nesprávné. Chtěla bych poradit jestli to kočky vnímají stejně jako mi lidé, že kastrace není přirozená nebo jim je to tak trochu jedno. začal být i hodně steklej. Už si nevíme rady. Známí mi radí at ho dáme pryč, ale to bych nikdy neudělala. Prosím poradte:-| Jaké pomáhání...prostě nechat kocourka vykastrovat.Trpíte stejně, jako on, on značkuje je nervozní, kňourá, může být i zlý, prostě má kocouří touhu a pudy a vy budete šílet jeho zapáchajícím značkováním.Kastrace je nenáročná....kocourek pak bude mazlivý, hodný a pohodář. Uvidíte.Kastrace kočiček tu na micinách je skoro pro každého, kromě pár divných vyjímek úplná samozřejmost.A mít takové známé...už bych je nechtěla vidět za takové rady. Dát kocourka pryč?? Kam pryč...vyhodit ven???A pak se milovníci kočinek kvůli takovejm, jako jsou vaši známí mají starat a trápit se, že vidí nebohé kočinky venku....jej, jsem rozčilená, ti známí by dostali slušně řečeno přes papuli!!!>:)
poradit???Normální je kocourka nechat vykastrovat....trpíte vy jeho zápachem ze značkování a trpí on sám....má prostě touhy a kocouří pudy, proto je nervozní a může být i zlý.U koucourků je zásah lehký........uvidíte po kastraci, jak se změní....bude mazlivý, klidný, prostě pohodář. Trošku mi ta vaše otázka ohledně kastrace a pomoci připadá tu na micinách nemístní.Máte opravdu divné známé, pokud radí dát kocourka pryč...kam pryč??? Asi vyhodit ven.. néééé. To je to nejjednodušší a pak, my milovníci koček...starejte se...hledejte mi domov pomožte...to chcete???Moji známí, kdyby mi takto radili, tak už by známí nebyli. Radu nepotřebujete, prostě jej nechejte okamžitě vykastrovat!!!!!!!
poradit???Normální je kocourka nechat vykastrovat....trpíte vy jeho zápachem ze značkování a trpí on sám....má prostě touhy a kocouří pudy, proto je nervozní a může být i zlý.U koucourků je zásah lehký........uvidíte po kastraci, jak se změní....bude mazlivý, klidný, prostě pohodář. Trošku mi ta vaše otázka ohledně kastrace a pomoci připadá tu na micinách nemístní.Máte opravdu divné známé, pokud radí dát kocourka pryč...kam pryč??? Asi vyhodit ven.. néééé. To je to nejjednodušší a pak, my milovníci koček...starejte se...hledejte mi domov pomožte...to chcete???Moji známí, kdyby mi takto radili, tak už by známí nebyli. Radu nepotřebujete, prostě jej nechejte okamžitě vykastrovat!!!!!!!
Mám doma ročního kocourka, a stal se poslední dobou nezvladatelnej furt čůra, strašně mnouká jak kdyby naříkal a vvždycky je u dveří nebo u okna. Máme ho v bytě ven nemůže. Napadlo mě, že ho necháme vykastrovat, ale přijde mi to nesprávné. Chtěla bych poradit jestli to kočky vnímají stejně jako mi lidé, že kastrace není přirozená nebo jim je to tak trochu jedno. začal být i hodně steklej. Už si nevíme rady. Známí mi radí at ho dáme pryč, ale to bych nikdy neudělala. Prosím poradte:-|
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?