Diskuze Kastrovaná kočka... opět mrouská!

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Uživatel26405 Iva (15.05.2009 20:38:39) napsal: Nechali jsme 29.4.2009 kastrovat kočku (nar. 30.5.2008). Od zákroku uběhlo 17 dní a kočka opět vesele mrouská!!! Je to vůbec možné? U operace jsem byla přítomna, tak zě jsem na vlastní oči viděla, jak8-} veterinářka skutečně něco dvakrát ostřihávala. Co odstranila tedy fakt nevím, nesem odborník, ale doufám, že se nespletla… To snad ani není možné. Nebo snad je? Tak aby to přežila… Máte-li s tímto někdo skušenost, prosím poradťe. Dík Ahojky,viem,ze ste sklamana,ze ma nadalej prejavy ruje ,ale to mal vam lekar vysvetlit,ze aj po kastracii kym sa jej z tela nevyplavia hormony a organizmus si nezvykne na novu situaciu,tak moze mat este ako keby ruju.Trva to tak tri mesiace.Dokonca kocury mozu v tom obdobi este aj nakryt macku.Bolo by dobre poradit sa s vetom na o tejto situacii, ale odpovie vam to iste, len ci nahodou nemaju nejaku injekciu na preklenutie tohto obdobia.Doporucujem vam si kupit FELIWAJ je to do zastrcky a na ukludnenie prave v takychto situaciach.Prajem pekny vecer a trpezlivost. S pozdravom Monika.
Uživatel26405 Iva (15.05.2009 20:38:39) napsal: Nechali jsme 29.4.2009 kastrovat kočku (nar. 30.5.2008). Od zákroku uběhlo 17 dní a kočka opět vesele mrouská!!! Je to vůbec možné? U operace jsem byla přítomna, tak zě jsem na vlastní oči viděla, jak8-} veterinářka skutečně něco dvakrát ostřihávala. Co odstranila tedy fakt nevím, nesem odborník, ale doufám, že se nespletla… To snad ani není možné. Nebo snad je? Tak aby to přežila… Máte-li s tímto někdo skušenost, prosím poradťe. Dík Ahojky,viem,ze ste sklamana,ze ma nadalej prejavy ruje ,ale to mal Vam lekar vysvetlit,ze aj po kastracii,kym sa jej z tela nevyplavia vsetky hormony a organizmus si nezvykne na novu situaciu,tak moze mat este ako keby ruju.Trva to tak tri mesiace.Dokonca kastrovani kocuri mozu v tom obdobi este aj nakryt macku.Bolo by dobre poradit sa s vetom o tejto situacii,ale odpovie Vam to iste,len ci nahodou nemaju nejaku injekciu na preklenutie tohto obdobia.Doporucujem vam si kupit FELIWAY je to do zastrcky a na ukludnenie prave v takychto situaciach.Prajem pekny vecer a trpezlivost. S pozdravom Monika
Uživatel26405 Iva (15.05.2009 20:38:39) napsal: Nechali jsme 29.4.2009 kastrovat kočku (nar. 30.5.2008). Od zákroku uběhlo 17 dní a kočka opět vesele mrouská!!! Je to vůbec možné? U operace jsem byla přítomna, tak zě jsem na vlastní oči viděla, jak8-} veterinářka skutečně něco dvakrát ostřihávala. Co odstranila tedy fakt nevím, nesem odborník, ale doufám, že se nespletla… To snad ani není možné. Nebo snad je? Tak aby to přežila… Máte-li s tímto někdo skušenost, prosím poradťe. Dík Ahojky,viem,ze ste sklamana,ze ma nadalej prejavy ruje ,ale to mal Vam lekar vysvetlit,ze aj po kastracii,kym sa jej z tela nevyplavia vsetky hormony a organizmus si nezvykne na novu situaciu,tak moze mat este ako keby ruju.Trva to tak tri mesiace.Dokonca kastrovani kocuri mozu v tom obdobi este aj nakryt macku.Bolo by dobre poradit sa s vetom o tejto situacii,ale odpovie Vam to iste,len ci nahodou nemaju nejaku injekciu na preklenutie tohto obdobia.Doporucujem vam si kupit FELIWAJ je to do zastrcky a na ukludnenie prave v takychto situaciach.Prajem pekny vecer a trpezlivost. S pozdravom Monika
Uživatel26405 Iva (15.05.2009 20:38:39) napsal: Nechali jsme 29.4.2009 kastrovat kočku (nar. 30.5.2008). Od zákroku uběhlo 17 dní a kočka opět vesele mrouská!!! Je to vůbec možné? U operace jsem byla přítomna, tak zě jsem na vlastní oči viděla, jak8-} veterinářka skutečně něco dvakrát ostřihávala. Co odstranila tedy fakt nevím, nesem odborník, ale doufám, že se nespletla… To snad ani není možné. Nebo snad je? Tak aby to přežila… Máte-li s tímto někdo skušenost, prosím poradťe. Dík já s tím skušenosti mám.já když jsem nechávala kočku kastrovat tak mi veter.řekl že ještě tak půl roku se bude mrouskat a potom už ne.prej je to ůplně normální.
Nechali jsme 29.4.2009 kastrovat kočku (nar. 30.5.2008). Od zákroku uběhlo 17 dní a kočka opět vesele mrouská!!! Je to vůbec možné? U operace jsem byla přítomna, tak zě jsem na vlastní oči viděla, jak8-} veterinářka skutečně něco dvakrát ostřihávala. Co odstranila tedy fakt nevím, nesem odborník, ale doufám, že se nespletla… To snad ani není možné. Nebo snad je? Tak aby to přežila… Máte-li s tímto někdo skušenost, prosím poradťe. Dík
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?