Diskuze Kastrování kocourka

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Sisina (20.01.2013 11:34:22) napsal: Dobrý den, taky bych si chtěla nechat poradit.Mám 8 měsíčního kocourka,brala jsem si ho z útulku ve třech měsících,takže jsem o kastrování ani nepřemýšlela zatím.Odpoledne ho dáváme ven,na noc je se mnou v bytě.Posledních 14dní je to ale něco,pravidelně od půl 4 ráno kvičí u dveří,drápe na ně,chce se dostat ven.Asi dospívá a chce za kočkama.Venku na sebe se sousedovic kcoury vytrvale,ale vážně vytrvale ječí přes plot,je to doslova koncert.I doma často kvíčí,leze pořád za okna,ke dveřím.Zatím nezačal značkovat,z čehož mám největší hrůzu.Vždycky jsem si říkala,že ho kastrovat nenechám,kamarádky kočička byla,má teď hrozně vytahané břicho,ale veterinář říkal,že to se stává jen u koček.Poslední dobou už o kastraci vážně přemýšlím,protože jestli tohle chování bude trvat a přidá se značkování,nic jiného stejně nezbyde.Tak se chci zeptat,jak dlouho zákrok trvá a po jak dlouhé době se kocourek zotaví?Vím,že je to asi nejlepší řešení,ale je mi ho líto8-} !! !! !! !! Každopádně nech kaatrovat a to co nejdřív. Nevím, kolik ti je, že jsi uvěřila, že by kocou po kastraci mohl mít vytahané břicho. ale kastrace u kocourků obnáší malinký řez nad kuličkami. Jistě, že v narkoze. Většina kocourků pro probuzení ani neví, že se něco stalo. Někteří trochu hůř snašejí narkozu, tak je dobré, aby ten den zákroku byl s kocourkem někdo doma a trochu ho hlídal, kdyby se motal. Ještě k vytahanému břichu - k tomu nedochází ani po kastraci kočiček. Bříška se jim vytahají častými porody, ne kastrací. Podívej se tady na profily a fotky kočiček a kocourů. Většina lidí tady jsou zodpovědní, takže kočičky i kocourky mají kastrované. Jeden větší krasavec než druhý!
Sisina (20.01.2013 11:34:22) napsal: Dobrý den, taky bych si chtěla nechat poradit.Mám 8 měsíčního kocourka,brala jsem si ho z útulku ve třech měsících,takže jsem o kastrování ani nepřemýšlela zatím.Odpoledne ho dáváme ven,na noc je se mnou v bytě.Posledních 14dní je to ale něco,pravidelně od půl 4 ráno kvičí u dveří,drápe na ně,chce se dostat ven.Asi dospívá a chce za kočkama.Venku na sebe se sousedovic kcoury vytrvale,ale vážně vytrvale ječí přes plot,je to doslova koncert.I doma často kvíčí,leze pořád za okna,ke dveřím.Zatím nezačal značkovat,z čehož mám největší hrůzu.Vždycky jsem si říkala,že ho kastrovat nenechám,kamarádky kočička byla,má teď hrozně vytahané břicho,ale veterinář říkal,že to se stává jen u koček.Poslední dobou už o kastraci vážně přemýšlím,protože jestli tohle chování bude trvat a přidá se značkování,nic jiného stejně nezbyde.Tak se chci zeptat,jak dlouho zákrok trvá a po jak dlouhé době se kocourek zotaví?Vím,že je to asi nejlepší řešení,ale je mi ho líto8-} Kastrace u kocoura je nepatrný zásah,po několika hodinách je naprosto fit.A hlavně je všude spousty nechtěných koťátek,která většinou skončí velmi špatně,pokud se o ně nikdo nepostará.A tak je tomu velmi často!! NEKASTROVANÝ KOCOUR BY NEMĚL CHODIT VEN,JE TO BEZOHLEDNÉ.Žádný milovník koček by to neměl dopustit.8-}
Sisina (20.01.2013 11:34:22) napsal: Dobrý den, taky bych si chtěla nechat poradit.Mám 8 měsíčního kocourka,brala jsem si ho z útulku ve třech měsících,takže jsem o kastrování ani nepřemýšlela zatím.Odpoledne ho dáváme ven,na noc je se mnou v bytě.Posledních 14dní je to ale něco,pravidelně od půl 4 ráno kvičí u dveří,drápe na ně,chce se dostat ven.Asi dospívá a chce za kočkama.Venku na sebe se sousedovic kcoury vytrvale,ale vážně vytrvale ječí přes plot,je to doslova koncert.I doma často kvíčí,leze pořád za okna,ke dveřím.Zatím nezačal značkovat,z čehož mám největší hrůzu.Vždycky jsem si říkala,že ho kastrovat nenechám,kamarádky kočička byla,má teď hrozně vytahané břicho,ale veterinář říkal,že to se stává jen u koček.Poslední dobou už o kastraci vážně přemýšlím,protože jestli tohle chování bude trvat a přidá se značkování,nic jiného stejně nezbyde.Tak se chci zeptat,jak dlouho zákrok trvá a po jak dlouhé době se kocourek zotaví?Vím,že je to asi nejlepší řešení,ale je mi ho líto8-} Mám dva kocourky a oba jsou kastrovaní. Nechala jsem je kastrovat ještě před tím, než začali značkovat. O termínu jsem se radila s veťákem. Všechno proběhlo bez problémů. Žádné značkování ani zpěvy se u nás neodehrávají a nemyslím si, že by oba nějak strádali.
Kastrování kocourka je jednoduché,kocourek po zákroku spinká ale druhý den už lítal po bytě jako by se nic nestalo.Ale stejně bych tak cca 14 dní po kastraci nepouštěla ven,aby nedostal nějaký zánět nebo infekci.Venku je přeci jenom veliká zima a kocourek by měl být po operaci v teplu.Taky bude klidnější,i když našemu kocourkovi čpěla moč ze záchůdku ještě další dva měsíce,než se vyplavily všechny hormony.A teď jsem si všimla 3 roky po kastraci,že se občas snaží znásilnit naší vykastrovanou kočku:-)Ale to jsou asi jenom náznaky,ona mu vždycky nafackuje tím to skončí...:-)
Dobrý den, taky bych si chtěla nechat poradit.Mám 8 měsíčního kocourka,brala jsem si ho z útulku ve třech měsících,takže jsem o kastrování ani nepřemýšlela zatím.Odpoledne ho dáváme ven,na noc je se mnou v bytě.Posledních 14dní je to ale něco,pravidelně od půl 4 ráno kvičí u dveří,drápe na ně,chce se dostat ven.Asi dospívá a chce za kočkama.Venku na sebe se sousedovic kcoury vytrvale,ale vážně vytrvale ječí přes plot,je to doslova koncert.I doma často kvíčí,leze pořád za okna,ke dveřím.Zatím nezačal značkovat,z čehož mám největší hrůzu.Vždycky jsem si říkala,že ho kastrovat nenechám,kamarádky kočička byla,má teď hrozně vytahané břicho,ale veterinář říkal,že to se stává jen u koček.Poslední dobou už o kastraci vážně přemýšlím,protože jestli tohle chování bude trvat a přidá se značkování,nic jiného stejně nezbyde.Tak se chci zeptat,jak dlouho zákrok trvá a po jak dlouhé době se kocourek zotaví?Vím,že je to asi nejlepší řešení,ale je mi ho líto8-}
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?