Diskuze Katalog dostupných odměn

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahojky, taky jsem si objednala už 2.11. 2009 2 aršíky nálepek, body mi za ně strhli a zatím mi vůbec nic nepřišlo, tak nevím...?!8-}
Ahojky, zítra vám je budeme odesílat. ;-)
Tak hlásím, že nálepky dnes vpořádku došly, děkuju:D!!
Jerry (13.11.2009 21:43:39) napsal: To si měla napsat hned, moc se omlouváme, hned příští týden to napravíme. ;-) No ,já jsem si to od začátku nějak neuvědomila-potom mi ,ale došlo že mi chybí více bodů ,ale obtěžovat Vás tím moc nechci...jen mně mrzí ty bodíčky.:-)
To si měla napsat hned, moc se omlouváme, hned příští týden to napravíme. ;-) Deuska + Bonny (13.11.2009 20:48:45) napsal: Já si objednala už dávno 2krát samolepky....dorazili jenom jednou...utratila jsem za to dvakrát více bodů...docela mně to mrzí ...8-} :_(
Já si objednala už dávno 2krát samolepky....dorazili jenom jednou...utratila jsem za to dvakrát více bodů...docela mně to mrzí ...8-} :_(
Není zač. ;-) Lucík K. (13.11.2009 13:14:09) napsal: Tak hlásím, že nálepky dnes vpořádku došly, děkuju:D!!
To jsem ráda. :-DD Lucík K. (13.11.2009 13:14:09) napsal: Tak hlásím, že nálepky dnes vpořádku došly, děkuju:D!!
Ahoj,objednala jsem si před dvouma dny nálepky s pejskama.Chtěla bych se zeptat kdy mi to asi příjde?:D
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?