Diskuze Katalog odměn za body

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Chtěla bych se zeptat kdy budou nějaké nové věcičky v katalogu? Budou zase trička a pelíšky?? Díky za odpověď. :-)
Ahoj, momentálně bylo přidáno bavlněné p.ř.e.t.a.h.o.v.a.d.l.o. ;-) Kacisek (12.04.2011 17:08:37) napsal: Chtěla bych se zeptat kdy budou nějaké nové věcičky v katalogu? Budou zase trička a pelíšky?? Díky za odpověď. :-)
Ahoj, momentálně bylo přidáno bavlněné p*****. ;-) Kacisek (12.04.2011 17:08:37) napsal: Chtěla bych se zeptat kdy budou nějaké nové věcičky v katalogu? Budou zase trička a pelíšky?? Díky za odpověď. :-)
Jak to říct - máš asi smůlu. Jediné co ti můžu poradit je být aktivní ve sbírání bodů nebo si body dokoupit a tím si 100 % zajistit danou odměnu. Maki1993 (24.03.2011 20:32:01) napsal: Omlouvám se, ale už se mi ty stalo zase.Jakmile na nějakou odměnu mám dostatek bodů,prostě z katalogu zmizí.Už je to vážně divné.Čím to je??Díky za odpověď.Markéta
Omlouvám se, ale už se mi ty stalo zase.Jakmile na nějakou odměnu mám dostatek bodů,prostě z katalogu zmizí.Už je to vážně divné.Čím to je??Díky za odpověď.Markéta
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?