Diskuze Katastrofa,

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Nemůžu nic jiného než souhlasit. Mám 3 profily a fotky všechny najednou dohromady, k novým nejdou psát komentáře. V dárečkách zmatek, taky se nám smazaly. Do deníčku nám nejde přidat příspěvek >:-( a navíc jsem jeden profil chtěla smazat a vůbec nevím jak na to 8-}
Přesně tak,,tento servr není o nás lidech,ale o miláčcích,,těžko můj pes chodí do práce,atd.Takže toto by být nemuselo,beztak to plno lidí nevyplní.Co je komu do toho,to už by příště,pokud bude další změna,,mohla byt kolonka PLAT- VÁHA-MÍRY :-) není to o lidech.Zase další ohyzdné kolonky
Souhlasím!! Stará verze byla o mnoho lepší. Hned bych to vrátila zpátky. Ztratili se mi kostičky a nejdou zobrazit dárečky. Doufám, že si na to zvyknu, ale bude mi to dělat problém.
Vyzýváme všechny naše kamarády a ostatní rozumné uživatele k dočasnému zastavení kostičkovací mánie, neboť ne všichni mohou díky nové verzi-perverzi kostičkovat a bylo by nefér neumožnit všem stejnou šanci.Vzhledem k tomu, že jsme byli okradeni o medaile a dárečky a bylo z nás všech uděláno jen stádo hloupoučkých nesvéprávných h o v á d e k žádám a vyzývám všechny k bojkotu našich milovaných stránek do doby než se tento paskvil znovu stane komunitním portálem pro všechny milovníky psů,koček,koníků a dalších mazlíků a ne jen i d i o t s k ý m reklamním poutačem,neboť jediné co tu funguje tak jak má jsou bohužel reklamy.Za uživatele Sněhurka a Puppi a za Trhače z Krupky Jindra
Naprosto souhlasím, tak dlouho jsme čekali na novou verzi a teď jsme se dočkali ,, takové hrůzy". Taky mi zmizely velikonoční dárečky a místo těch vánočních tam mám jen napsáno, jaký dárek to byl. Navíc mám u kolonky domov, že můj pejsek je bez PP a nejde to změnit. Opravdu si admini myslíte, že když je pes bez PP, nemá žádný domov? Mnohdy, když je pes na zahradě ani nepoznáte, že je bez PP, protože je stejný jako ten s PP a navíc dobrý chovatel se stará o oba stejně dobře!
nová verze je strašná, všechno je rozházené, nejdou mi otevírat profily, zmizely dárečky, ale nějaké mám zase navíc, nevím kdo posílal kostičky. Také by mě zajímalo proč vás zajímá mé povolání a záliby. Stará verze byla super
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?