Diskuze kavalety

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Lucka008 (17.06.2013 19:01:22) napsal: POkud to dobre chápu koník nechce přejít kavalety pod sedlem. Pokud je to tak nezbyvá než na něm sedět a někdo druhý ho bude přes kavalety převádět dokud si nezvykne. Za chvíli pozná, že mu to nijak neublíží. to už jsme zkoušely byli dvě u huby a třetí seděla.. divné na tom je že v hele pod sedlem je přejde..
Sonija (15.06.2013 09:42:21) napsal: ahoj mam problem z konem nechce prejit kavalety na lonzi prejde v hale taky po velkem premlouvani ale na louce ne. Nejde ani podobrem ani po zlem zkusily jsme vsechno nechce ani zkocit vzeprese spoti uhyba zatkama nebo se vzpina POkud to dobre chápu koník nechce přejít kavalety pod sedlem. Pokud je to tak nezbyvá než na něm sedět a někdo druhý ho bude přes kavalety převádět dokud si nezvykne. Za chvíli pozná, že mu to nijak neublíží.
ahoj mam problem z konem nechce prejit kavalety na lonzi prejde v hale taky po velkem premlouvani ale na louce ne. Nejde ani podobrem ani po zlem zkusily jsme vsechno nechce ani zkocit vzeprese spoti uhyba zatkama nebo se vzpina
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?