Diskuze KAŽDÝ KŮŇ JE ZNIČENÝ PODLE LIDÍ

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

:_( já naprosto lidi se chovají příšerně ke koním teda někteří
kůn123 (23.04.2010 22:47:33) napsal: :_( já naprosto lidi se chovají příšerně ke koním teda někteří Jo to máš pravdu ... je strašné když vidíš doničenýho koně....
Kůň který je zničený,je prostě jen u nevhodných lidí...
já osobně s tebou soihlasím i nesouhlasím. Když jsem si totiž koupila svého prvního koně, byl totálně zničený od předchozí majitelky. Holka která ho dřív jezdila dělala přesně to co tu popisuješ. Byl tak zničený že na sebe nedal nikoho ani nasednout. Trvalo mi celý rok než jsem ho konečně přijezdila, ale i tak to nebylo perfektní.
Lucie Čermáková (11.06.2010 22:47:13) napsal: A to je ten koník, o kterém jsi tady psala, že bylo pak těžké ho napravit ? Ty jsi z Olbramovic u Znojma ? Tam má kamarádka koníka ;-) nene :)...to nebyl ten koník :)...jo?? a která máme jich tu trochu víc :)
Lucie Čermáková (18.06.2010 23:11:35) napsal: Jo,joo, Nikčaa :-) jj jsem se s ni o tom bavila tk rikala ze te zna, ze jste spolu jezdily :)
AňulQa (16.06.2010 19:42:17) napsal: Jo ahaaa tak to už vím koho myslíš...Nicole Šulová :) Jo,joo, Nikčaa :-)
Lucie Čermáková (16.06.2010 18:37:45) napsal: Jmenuje se Jimmy, je to klusák x čt, tuším 8-) Jo ahaaa tak to už vím koho myslíš...Nicole Šulová :)
AňulQa (12.06.2010 08:11:05) napsal: nene :)...to nebyl ten koník :)...jo?? a která máme jich tu trochu víc :) Jmenuje se Jimmy, je to klusák x čt, tuším 8-)
Lucie Čermáková (11.06.2010 20:26:13) napsal: Víš, ono je to těžký. Někdo má koně protože je miluje, někdo na závody, pro peníze, turistický jízdárny..Když je kůň v jízádně, nebo klubu a jezdí na něm každý den někdo jiný, tak potom může majitel říct, že je zkažený od někoho, ovšem je t jeho chyba, že koně půjčuje. Dostihy jsou zase o penězích a málokomu tam záleží na těch koních, vždyť je to hrůza !!! Těch lidí, kteří je fakt milujou a věnují se jim je míň, než těch rádoby koňáků. Já třeba svýho koně beru jako parťáka, kamaráda, ne jako sportovní nářadí. Děláme spolu různý cviky ze země, chodíme jen tak na procházky, pást se..To všechny koně neznají. Pro některý jsou to " jen " zvířata, na kterých se dá dobře vydělat, nebo vyhrávat závody. Těch koní je mi líto. Neznají vztak s člověkem, kamarádskej vztah. Můj kůň mi rozumí, ví, když po něm chci, aby zrychlil, spomalil, když něco udělá špatně atd. zná už moje slova, můj tón hlasu, gesta.. A když ho někdo pobízí, nebo an něj jinak mluví, je to něco jiného. Zná mě a já znám jeho. Ty otupělí koně v různých jízárnách si jen odjezdí svou štreku a konec. Nemají s těmi lidmi vztah. O sportovních koních, kteří jsou většinou bráni jen jako nařádí na vítěztví ani nemluvě. Nemají lehkej život. Každý je hold jiný a každý bere i koně jinak, pro někoho znamenají život, pro někoho jsou to jen b**á zvířata 8-}. A někdo se k nim třeba nechová špatně, ale má těch koní víc, nestíhá to, potřebuje pomoct, tak s nimi nechá pracovat někoho, kdo mu toho koně může zkazit, ale to je zase na člověku, všechno je to na lidech. Já mám kolem sebe hodně koňáků, kteří tvrdí, že mají zkažené koně od ostatních lidí a přitom jsou to oni, kteří je nejvíc zkazili a chovají se k nim hrozně. Ano, souhlasím s Tebou.. a to totálně.. Sportovní koně, koně na nářadí pracovní koně koně do dostihů,lutuju je.. ja mám taky koně jako parťáka kterej mi muže pomoct, a neměnila bych.. Lidi si nedovedou koní vážit.. a ato je to.. potom je to těžko zbavit koní těžkych životu :(:(
AňulQa (08.05.2010 11:21:58) napsal: já osobně s tebou soihlasím i nesouhlasím. Když jsem si totiž koupila svého prvního koně, byl totálně zničený od předchozí majitelky. Holka která ho dřív jezdila dělala přesně to co tu popisuješ. Byl tak zničený že na sebe nedal nikoho ani nasednout. Trvalo mi celý rok než jsem ho konečně přijezdila, ale i tak to nebylo perfektní. Ano, jasně.. Zkazila ho ta holka, a to se bohužel hodně špatně napravuje a mnohdy se to nepodaří uplně.. ja bych o tom mohla napsat knížku :) Podle mě , by si lidi měli koní vážit, jak nejlíp by mohli.. to oni nám dávají radost do života... to vím taky já a určitě i ty a spousty dalších lidí kteří z celého srdce milují koně.. komuse mužeš tak vyzpovídat a duvěřovat víc než koni? to nejde..
AňulQa (11.06.2010 21:37:50) napsal: no už ne ale měla jsem :) A to je ten koník, o kterém jsi tady psala, že bylo pak těžké ho napravit ? Ty jsi z Olbramovic u Znojma ? Tam má kamarádka koníka ;-)
AňulQa (11.06.2010 21:37:50) napsal: no už ne ale měla jsem :) A to je ten koník, o kterém jsi tady psala, že bylo pak těžké ho napravit ? Ty jsi u Olbramovic u Znojma ? Tam má kamarádka koníka ;-D
AňulQa (11.06.2010 21:37:50) napsal: no už ne ale měla jsem :) Ty jis z Olbramovic u Znojma ? Tam má kamarádka koníka ;-D
AňulQa (11.06.2010 21:37:50) napsal: no už ne ale měla jsem :) A to je ten koník, o kterém jsi tady psala, že bylo pak těžké ho napravit ?
Lucie Čermáková (11.06.2010 20:40:21) napsal: Ty máš hucula ? no už ne ale měla jsem :)
AňulQa (08.05.2010 11:21:58) napsal: já osobně s tebou soihlasím i nesouhlasím. Když jsem si totiž koupila svého prvního koně, byl totálně zničený od předchozí majitelky. Holka která ho dřív jezdila dělala přesně to co tu popisuješ. Byl tak zničený že na sebe nedal nikoho ani nasednout. Trvalo mi celý rok než jsem ho konečně přijezdila, ale i tak to nebylo perfektní. Ty máš hucula ?
Víš, ono je to těžký. Někdo má koně protože je miluje, někdo na závody, pro peníze, turistický jízdárny..Když je kůň v jízádně, nebo klubu a jezdí na něm každý den někdo jiný, tak potom může majitel říct, že je zkažený od někoho, ovšem je t jeho chyba, že koně půjčuje. Dostihy jsou zase o penězích a málokomu tam záleží na těch koních, vždyť je to hrůza !!! Těch lidí, kteří je fakt milujou a věnují se jim je míň, než těch rádoby koňáků. Já třeba svýho koně beru jako parťáka, kamaráda, ne jako sportovní nářadí. Děláme spolu různý cviky ze země, chodíme jen tak na procházky, pást se..To všechny koně neznají. Pro některý jsou to " jen " zvířata, na kterých se dá dobře vydělat, nebo vyhrávat závody. Těch koní je mi líto. Neznají vztak s člověkem, kamarádskej vztah. Můj kůň mi rozumí, ví, když po něm chci, aby zrychlil, spomalil, když něco udělá špatně atd. zná už moje slova, můj tón hlasu, gesta.. A když ho někdo pobízí, nebo an něj jinak mluví, je to něco jiného. Zná mě a já znám jeho. Ty otupělí koně v různých jízárnách si jen odjezdí svou štreku a konec. Nemají s těmi lidmi vztah. O sportovních koních, kteří jsou většinou bráni jen jako nařádí na vítěztví ani nemluvě. Nemají lehkej život. Každý je hold jiný a každý bere i koně jinak, pro někoho znamenají život, pro někoho jsou to jen b**á zvířata 8-}. A někdo se k nim třeba nechová špatně, ale má těch koní víc, nestíhá to, potřebuje pomoct, tak s nimi nechá pracovat někoho, kdo mu toho koně může zkazit, ale to je zase na člověku, všechno je to na lidech. Já mám kolem sebe hodně koňáků, kteří tvrdí, že mají zkažené koně od ostatních lidí a přitom jsou to oni, kteří je nejvíc zkazili a chovají se k nim hrozně.
Podle mě, nění rozgodně správné, když lidi říkají, že jejich kůň je blbec, protože ho NĚKDO zkazil! Ne!! Lidi si koně ničí sami :) Kdo souhlasí s tím, že jedin způsob, jak kůň může byt zničený je tím, že do něho člověk kope, a tím ho otupí, jak na holeně tak třeba i na hubu. Díky Markéta kdo souhlasí??;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?