Diskuze kde je dáreček ??

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

dobrý den asi před měsícem sem si objednala ten velkej kyblíček s pamlska za bonusový body ještě mi nepřišel príde ještě ??? :( :( :(
Jerry (15.02.2011 08:46:14) napsal: Ahoj, jelikož jsem ve firmě, tak jsem dohledala tvou objednávku, byla odeslána 21.1., podací číslo zásilky: BA0029419173X Na stránkách České pošty můžeš sledovat zásilku, která ti byla doručována 25.1. neúspěšně, pak byla uložena na poště a jelikož sis jí nevyzvedla, tak byla 10.2. odeslána zase k nám zpět. :( Až se nám vrátí, což by podle popisu mělo být dnes, tak se kolegyně s tebou domluví na případném znovu zaslání. Děkuju moc :) neměla sem nic ve schránce tak sem myslela že to ještě nepřišlo :(
Pokud tě nezastihli, tak ti měli dát upozornění, ať si zásilku vyzvedneš na poště. moňťa (15.02.2011 21:13:47) napsal: Děkuju moc :) neměla sem nic ve schránce tak sem myslela že to ještě nepřišlo :(
Dobrý den, chtěla bych se zeptat kdy se zase budou konat další soutěže za body a za věcné ceny. Děkuji :)
Mě taky nikdy nic nepřišlo vůbec taky nic, ani h****, neřádi to jsou, knedlíci jedni. děkuji Pan Jelen
dobrý den, tady gumídek pan Jelen, asi před rokem jsem si objednal jeden krásný náhubek na svojí ženu, bohužel mi ještě nedošel, nevím v čem je problém, zaplatil jsem mnoho bonusových bodů, šetřil jsem je celý zimní spánek, může te mi vysvětlit proč ještě nepřišel, prosím o odpověd :( děkuji za pochopení Pan Jelen
Nejsme e-shop, takže žádné e-maily o odeslání neposíláme. Ale v případě, že vám není zásilka dlouho doručena, tak nám napište a my vám číslo balíčku pošleme. Denisa Navrátilová (26.02.2011 09:31:25) napsal: To je divné 8-} když si tu vždycky něco objednám tak mi žádný email nepříjde
Nevím jak to chodí tady, ještě jsem si odtud nic neobjednávala. Ale jinde v e-shopech ti pošlou e-mail, že to odeslali a napíšou ti i to číslo. Denisa Navrátilová (26.02.2011 09:31:25) napsal: To je divné 8-} když si tu vždycky něco objednám tak mi žádný email nepříjde
Pája (25.02.2011 20:06:29) napsal: Vždy když si něco objednáváš z internetu, musí ti na e-mail poslat oznámení, že předali zvoží poště, nebo doručovací firmě a k tomu ti mapsat i podací číslo, aby sis mohla zboží dohledat. To je divné 8-} když si tu vždycky něco objednám tak mi žádný email nepříjde
Vždy když si něco objednáváš z internetu, musí ti na e-mail poslat oznámení, že předali zvoží poště, nebo doručovací firmě a k tomu ti mapsat i podací číslo, aby sis mohla zboží dohledat. Denisa Navrátilová (25.02.2011 19:53:17) napsal: To je super že to tak mohu sledovat :o) akorát nevím jak zjistit podací číslo zásilky poradíte mi prosím???
Jerry (15.02.2011 08:46:14) napsal: Ahoj, jelikož jsem ve firmě, tak jsem dohledala tvou objednávku, byla odeslána 21.1., podací číslo zásilky: BA0029419173X Na stránkách České pošty můžeš sledovat zásilku, která ti byla doručována 25.1. neúspěšně, pak byla uložena na poště a jelikož sis jí nevyzvedla, tak byla 10.2. odeslána zase k nám zpět. :( Až se nám vrátí, což by podle popisu mělo být dnes, tak se kolegyně s tebou domluví na případném znovu zaslání. To je super že to tak mohu sledovat :o) akorát nevím jak zjistit podací číslo zásilky poradíte mi prosím???
Ahoj, jelikož jsem ve firmě, tak jsem dohledala tvou objednávku, byla odeslána 21.1., podací číslo zásilky: BA0029419173X Na stránkách České pošty můžeš sledovat zásilku, která ti byla doručována 25.1. neúspěšně, pak byla uložena na poště a jelikož sis jí nevyzvedla, tak byla 10.2. odeslána zase k nám zpět. :( Až se nám vrátí, což by podle popisu mělo být dnes, tak se kolegyně s tebou domluví na případném znovu zaslání. moňťa (12.02.2011 21:00:46) napsal: dobrý den asi před měsícem sem si objednala ten velkej kyblíček s pamlska za bonusový body ještě mi nepřišel príde ještě ??? :( :( :(
Ahoj, v mých záznamech je tvá objednávka jako odeslaná. Objednávky vyřizuji jednou týdně. Na firmě budu tedy až v pátek. Podívám se do papírů od pošty a zkontroluji, co se stalo. Dám ti vědět. Díky za pochopení Dana admin
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?