Diskuze Kde je hrníček!!!

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahoj! 20.srpna jsem si objednala hrníček Dance and Jump z bonus programu. O 9 dní pozděj jsem si objednala nálepku a propisku DJ. Nálepka mi dnes přišla ale hrníče zatím nikde:-( .... Moje sestra je docela smutná protože ten hríček měl být pro ni k narozeninám:_( ....... Píšu proto jestli jste třeba nezapoměli......
Ahojky, moc se Ti omlouváme, chyba je na naší straně. :-( Dnes Ti hrneček odešleme a jako omluvu Ti posíláme i propisku Dance and Jump. Přejeme Tvé sestře všechno nejlepší a snad jí udělají dárečky dodatečně radost. ;-D Denula96 (04.09.2009 18:28:49) napsal: Ahoj! 20.srpna jsem si objednala hrníček Dance and Jump z bonus programu. O 9 dní pozděj jsem si objednala nálepku a propisku DJ. Nálepka mi dnes přišla ale hrníče zatím nikde:-( .... Moje sestra je docela smutná protože ten hríček měl být pro ni k narozeninám:_( ....... Píšu proto jestli jste třeba nezapoměli......
ahoj, napiš mi na info[at]konicci.cz svůj mail, jméno a adresu, já se na to podívám a zjistím kde se stala chyba.. Denula96 (04.09.2009 18:28:49) napsal: Ahoj! 20.srpna jsem si objednala hrníček Dance and Jump z bonus programu. O 9 dní pozděj jsem si objednala nálepku a propisku DJ. Nálepka mi dnes přišla ale hrníče zatím nikde:-( .... Moje sestra je docela smutná protože ten hríček měl být pro ni k narozeninám:_( ....... Píšu proto jestli jste třeba nezapoměli......
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?