Diskuze Kde jsou schované dárečky ve článcích??

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Libor (22.11.2017 16:25:28) napsal: Admin je tu:) Dárečky jsme včera zprovoznili, tímto se všem omlouváme za jednodenní výpadek. Děkujeme Libore, že žijete a pomalu ale velmi pomalu se to plíží (snad) k cíli... :-D :-) ;-)
Admin je tu:) Dárečky jsme včera zprovoznili, tímto se všem omlouváme za jednodenní výpadek.
Také by mě to zajímalo a určitě nejsem sama !! chtěli bychom to vědět všichni ,bylo by dobré nás informovat ,vždyt bez nás by nebyly hafíci ,miciny ani koníci..díky za vysvětlení.
Nepsalo se že bude dostupný admin každý den (ve všední deny) a bude tedy i komunikovat?! Nebo jen sliby chyby?! Za 4 měsíce to bude rok co jste převzali tyto stránky (napsáno a namluveno bylo už dost) ale činy jaksi zatím v nedohlednu...Jen více lidí odešlo, více falešných profilů přibilo (a ty pravé a poctivé jste odřízli od možnosti bodovat). Mno a teď i možnost získávat bodíky je fuč - když už se za ně nedá nic koupit (tak aspoň jiná varianta)...třeba je poslat přátelům... ;-) Ale to asi se zase něco slíbí a 2 - 3 měsíce utečou a nic.... Proč jste to pak kupovali, když na uživatele s prominutím (však víte co) ... :-) >:)
Každý den si tu můžeme vybrat body z dárečků ve článcích. Jsou to naše jediné body, za které můžeme koupit dárečky pro kamarády. Proč to dnes nefunguje na micinách ani na hafíkách?? Funguje to jen na koníkách. Děkujeme za nápravu.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?