Diskuze KDE NAJDU...?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

A jak to děláš? Já nevím ani to :-~ Jestli to ovšem neděláš pojednom…na to nemám nervy :-D Taky jsem si všimla, že tu už není TOP 10 plemen, apoň podle toho by se tu teď dalo trochu hledat…ale jestli to tu je, tak nevím kde 8-}.
Amy (14.06.2009 12:51:40) napsal: A jak to děláš? Já nevím ani to :-~ Jestli to ovšem neděláš pojednom…na to nemám nervy :-D Taky jsem si všimla, že tu už není TOP 10 plemen, apoň podle toho by se tu teď dalo trochu hledat…ale jestli to tu je, tak nevím kde 8-}. No, delam to po jednom a na nervy to opravdu je :o( TOP 10 jsem take sledovala, skoda, takove uzitecne veci a jsou fuc.
Amy (14.06.2009 09:35:29) napsal: Ivonka (14.06.2009 09:17:36) napsal: Prosim o radu…Drive, kdyz jsem v Hafobazi najela na urcite plemeno, tak byla moznost otevrit si vsechny profily na haficich – majitele tohoto plemena. Ted tuhle fci nemuzu najit, je presunuta nebo zrusena? Podobne je to s mapou – drive jsem si mohla zadat, co a kde chci hledat, ted moznost nevidim…presunuto ci zruseno? Pokud nekdo umi pomoc, tak moc prosim a dekuji. IvonaAhojky Ivon :-) Já myslím, že to „zatím“ nefunguje. Taky jsem kolikrát chtěla najít všechny psy z okolí podle města, ale když to dám do vyhledávače tak nic :-| Byla to dobrá funkce, škoda, že to už (ještě) nefunguje… Ahojenky Amy :o) Děkuji za odpověď. No, já ho používala hodně…zvlášť,. když jsem v okolí chtěla vyhledat určitou rasu…teď můžu kohokoliv, ale zabírá to strašně času. chci hledat je určité lidi, plemana.
Ivonka (14.06.2009 09:17:36) napsal: Prosim o radu…Drive, kdyz jsem v Hafobazi najela na urcite plemeno, tak byla moznost otevrit si vsechny profily na haficich – majitele tohoto plemena. Ted tuhle fci nemuzu najit, je presunuta nebo zrusena? Podobne je to s mapou – drive jsem si mohla zadat, co a kde chci hledat, ted moznost nevidim…presunuto ci zruseno? Pokud nekdo umi pomoc, tak moc prosim a dekuji. Ivona Ahojky Ivon :-) Já myslím, že to „zatím“ nefunguje. Taky jsem kolikrát chtěla najít všechny psy z okolí podle města, ale když to dám do vyhledávače tak nic :-| Byla to dobrá funkce, škoda, že to už (ještě) nefunguje…
Prosim o radu…Drive, kdyz jsem v Hafobazi najela na urcite plemeno, tak byla moznost otevrit si vsechny profily na haficich – majitele tohoto plemena. Ted tuhle fci nemuzu najit, je presunuta nebo zrusena? Podobne je to s mapou – drive jsem si mohla zadat, co a kde chci hledat, ted moznost nevidim…presunuto ci zruseno? Pokud nekdo umi pomoc, tak moc prosim a dekuji. Ivona
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?