Diskuze Kde prezentovat svého pejska

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Na vaše přání dnes budou zlevněny bonusové dárečky ;-) Sledujte novinky na titulní stránce Hafici.cz
to je myslim na kazdom ako sa rozhodne,ale najlepsie je vlastna skusenost,my sme tu profilik mali dlho,ale presli sme na Hafici.net,je tam lepsia moznost prezentovat svojho psika,su tam lepsie darceky tu su fakt neunosne drahe>-| >-| >-| ,mozes si tam dat fotocky,do viacerych suborov,moznost teda viac prezentovat svijho milacika,viac priestoru na videa,ni su tam hlavne falosne profili a HLAVNE tam nemrznu stranky ako tu a administratori su tam naozaj ustretovy a hnet riesia tvoj problem a takto by som mohla este pokracovat:-DD :-DD :-DD my sme si tu nechali len profil majitelky,lebo tu mame stale kamosov a chodime ich sem pozerat a precitat si co maju nove,ale poviem vam kym sem nieco napisem mrzne to tu jedna radost8-} 8-} takze myslim ,ze je to na kazdeho rozhodnutie a niekto je spokojny tu a niekto tam,takze hold niet nad vlastnu skusennost:-D :-D :-D :-D :-D
MartinaK (18.10.2009 14:02:35) napsal: Souhlasím s tebou. Hafici.cz jsou už od pohledu zajímavější, veselejší. Taky mi to tu přijde více přehledné než na těch druhých stránkách. Jinak další srovnání nemám. Nevím, jestli na konkurenčních stránkách probíhají také nějaké soutěže nebo v čem dalším jsou případně lepší. Souhlasím s tím, že si každý musí vybrat sám, co mu vyhovuje. Já jsem sice zde registrovaná, ale ráda se kouknu i na ty druhé stránky. Je fakt, že zde je více uživatelů, ale je fakt, že tyto stránky běží poněkud déle než ty druhé a mimo to ten počet dělá taky registrace profilů jiných druhů zvířat. Za tu dobu co jsem tady, jsem stačila vzít do podvědomí že - kostičkovat ne podle odstupňování, ale VŽDY 5, - žebrání o hlasy v soutěžích, - dohadování se a někdy i napadání výsledky soutěží, - neupozorňovat moc hlasitě na chyby v profilech, - falešné profily (virtuální) a současné řazení skutečných psů do této skupiny, - v pravidlech je - 1.profil - 1.zvíře, ve skutečnosti to není pravda, vyjímky se dělají pořád, - a tak by se dalo pokračovat. Já sice mám doma psa, ale profil mu zde udělám, až se to tady vyčistí. Na těch druhých hafíkách profil nemám, ale líbí se mě tam, že tam jsou doopravdy hafíci. Netrpí se tam falešné profily. Fórum je tam uspořádané do daných sekcí a připadá mě ta debata trochu víc na úrovni. Je tam víc místa pro prezentaci psa (fotky, video atd.).
nikol (18.10.2009 13:48:03) napsal: Volba je samozřejmě na tobě, záleží co ty od stránek očekáváš. Hafici.net neznám, zato jsem registovaná tady na hafikách.cz a můžu říct, že je to tu moc fajn. Nejen, že jsem našla jak já, tak i moje fenka hodně nových kamarádů, ale dozvíš se zde mnoho užitečných rad a nápadů a tady v diskuzi ti vždycky někdo ochotně pomůže když něco potřebuješ;-). Navíc když jsem se teď dívala na hafici.net, tak už od pohledu jsou našiá hafici.cz zajímavější. Stránky už jsou dobře "zajeté", to jde ostatně vidět i podle počtu registrovaných uživatelů a najdeš tu také hodně zajímavých soutěží o krásné ceny. Takže já sama za sebe doporučuji hafiky.cz!!!;-) ;-) Souhlasím s tebou. Hafici.cz jsou už od pohledu zajímavější, veselejší. Taky mi to tu přijde více přehledné než na těch druhých stránkách. Jinak další srovnání nemám. Nevím, jestli na konkurenčních stránkách probíhají také nějaké soutěže nebo v čem dalším jsou případně lepší.
Volba je samozřejmě na tobě, záleží co ty od stránek očekáváš. Hafici.net neznám, zato jsem registovaná tady na hafikách.cz a můžu říct, že je to tu moc fajn. Nejen, že jsem našla jak já, tak i moje fenka hodně nových kamarádů, ale dozvíš se zde mnoho užitečných rad a nápadů a tady v diskuzi ti vždycky někdo ochotně pomůže když něco potřebuješ;-). Navíc když jsem se teď dívala na hafici.net, tak už od pohledu jsou našiá hafici.cz zajímavější. Stránky už jsou dobře "zajeté", to jde ostatně vidět i podle počtu registrovaných uživatelů a najdeš tu také hodně zajímavých soutěží o krásné ceny. Takže já sama za sebe doporučuji hafiky.cz!!!;-) ;-)
Jelikož mi utekla přítelkyně, pořídil jsem si pejska. Ne žádného gaučáka, ale pořádného trhače. Jsem internetový nadšenec, tak chci pejskovi na webu založit prezentaci. Při hledání, kde prezentaci založit, jsem našel stránky hafici.cz a hafici.net. Které stránky by jste mi doporučili a proč?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?