Diskuze Kde prosím najdu můj deníček??

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Žaneta-Badynek (16.06.2009 20:31:23) napsal: Hafoj,prosím kde na těchto stránkách najdu svůj deníček??Abych do něj mohla psát a získávat bodíky.Děkuji za odppověď;-) Přímo na profilu tvého psa, pod rodokmenem :-)
Najdeš ho na svém profilu vlevo nad komentáři.
Hafoj,prosím kde na těchto stránkách najdu svůj deníček??Abych do něj mohla psát a získávat bodíky.Děkuji za odppověď;-)
Mám dotaz!Objevuje se mně,až nyní odpoledne,jen 1. věta či 2 věty, u každého deníčku.Když to rozbalím,není to již tak přehledné,jako jsou celé deníčky…;-D Osobně se velmi přimlouvám za to,aby deníčky byly tak,jako v poslední době,t.j. nový příspěvek celý.Vidím,co je nového na 1.pohled a ti,co kostičkují,asi nebudou mít čas deníčky otevírat…A je to škoda!;-)Aja
Aja (23.06.2009 16:21:30) napsal: Mám dotaz!Objevuje se mně,až nyní odpoledne,jen 1. věta či 2 věty, u každého deníčku.Když to rozbalím,není to již tak přehledné,jako jsou celé deníčky…;-D Osobně se velmi přimlouvám za to,aby deníčky byly tak,jako v poslední době,t.j. nový příspěvek celý.Vidím,co je nového na 1.pohled a ti,co kostičkují,asi nebudou mít čas deníčky otevírat…A je to škoda!;-)Aja Takto naprosto dostačující!!!:-DD Děkuji,stačí pár vět a vím nejen já,zda číst či nečíst dále…;-) Ano,to je O.K.:D Děkuji…Aja.
Pochvala programatorům, konečně zavedli to, co je na ostatních webech už dávno. I když na koničky pravidelně nechodím, líbí se mi nová struktura webu.Je přehledná a daleko modernější než ta předchozí. Rexíkova panička.
Mě se tato verze psaní a editivání včetně datumu a času v deníčku taky líbí, takže pochvala adminům :-) . Jen bodíky se mi přičetly jen za jeden profil :-( Ale to nevadí, hlavně že to funguje. :-)
Květka + Max (23.06.2009 21:33:49) napsal: Mě tedy také víc vyhovoval celý poslední zápis v profilu, ale velice jsem uvítala možnost editace starých záznamů a novou formu psaní do deníčku! Poděkování adminům :D ! Ale když to otevírám,obvykle editaci již nedělám..;-) ,nyní se deníčky trošku slévají,zvl.,když píšeme delší záznamy.A to píše víc uživatelů.Zobrazení jen prvních slov je trošku zavádějící a jak si pamatuji,tak takhle se dal přečíst vždy kompletní posl.příspěvek.Tedˇ to nejméně polovina,možná víc uživatelů,neo­tevře…8-} Kdo honí kostičky,tak nebude stíhat.8-} Vím,co jsem stihla při jednom měsíci kostičkování a to jsem deníčky četla.Hodně mně řekne o vztahu uživatele k pejskovi či kočičce…:D Aja.
Květka + Max (23.06.2009 21:33:49) napsal: Mě tedy také víc vyhovoval celý poslední zápis v profilu, ale velice jsem uvítala možnost editace starých záznamů a novou formu psaní do deníčku! Poděkování adminům :D ! Mě ten deníček vyhovuje, přeci jenom to takhle na „starých“ hafíkách bylo a tak to pro mě zase taková změna není. A konečně se dají editovat a mazat zápisky! A taky co se mi líbí je to, že se u každého uživatele ukazuje datum i čas posledního přihlášení ;-) Takže taky musím pochválit práci ;-D
Mě tedy také víc vyhovoval celý poslední zápis v profilu, ale velice jsem uvítala možnost editace starých záznamů a novou formu psaní do deníčku! Poděkování adminům :D !
Mě tedy také víc vyhoval celý poslední zápis v profilu, ale velice jsem uvítala možnost editovat staré záznamy a novou formu psaní deníčku! Poděkování adminům!
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?