Diskuze Kde spínkaji čičinky?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Naše kočky spí se mnou v posteli. Jakmile odestýlám - fronta a nervózní poťapkávání a pak hup na svoje místečko, tzn. Guccák v nohách, často na peřině (takže nemůžu pohnout nohama) a Vickuška kdekoliv kolem těla, nejčastěji s hlavou na polštáři a přikrytá (takže nemůžu pohnout ani tělem a hlavou) .... tak snad abych zašla k lékaři pro masti proti proleženinám, ne? Věřím, že je to v mnohých kočkodomácnostech podobné :D :D :D
Alex.Velická (06.02.2011 12:00:15) napsal: Kde spínkají čičiky?moje čičinky spinkají v posteli semnou nebo ostatnimi členi rodinky.:-) Moji kocouři se mnou spí v posteli, vždycky to tak bylo :)) Někdy mi spí tedy spíš na hlavě a slastně vrní :-DD a jeden můj kocour spí už od mala s mým tříletým synem v posteli :) lehne mu k nohám a vrní nebo mu lehne k hlavě a nechá se hladit :) Jednou si lehl i k našemu 1,5ročnímu prckovi, ale otamtud jsme ho vyhnali a už chodí jen k tomu tříletému :-D a nebo spí se mnou:-DD
Alex.Velická (06.02.2011 12:00:15) napsal: Kde spínkají čičiky?moje čičinky spinkají v posteli semnou nebo ostatnimi členi rodinky.:-) Moje čičinky, i když mají mají k dispozici celý byt a balkón,tedy kromě "špajzky" a ložnice, spí ve svém koutku ve svých pelíšcích v předsíni. Žádné spaní v posteli se nekoná, i láska ke zvířatům by měla mít své meze.
Alex.Velická (06.02.2011 12:00:15) napsal: Kde spínkají čičiky?moje čičinky spinkají v posteli semnou nebo ostatnimi členi rodinky.:-) Moje čičinky, i když mají mají k dispozcici celý byt a balkón,tedy kromě "špajzky" a ložnice, spí ve svém koutku ve svých pelíšcích v předsíni. Žádné spaní v posteli se nekoná, i láska ke zvířatům by měla mít své meze.
Alex.Velická (06.02.2011 12:00:15) napsal: Kde spínkají čičiky?moje čičinky spinkají v posteli semnou nebo ostatnimi členi rodinky.:-) Moje čičinka spí se mnou v posteli. ;-D
Ahoj píšu blog o kočkách a moc bych si přála abyjste napsali komentář. Blog teprve začíná takže se bude průběžně doplňovat. :-) díky moc
Alex (06.02.2011 12:00:15) napsal: Kde spínkají čičiky?moje čičinky spinkají v posteli semnou nebo ostatnimi členi rodinky.:-) Naše kočky nasmí ani moc dovnitř, natož do postele. Takže spí někde venku, asi pod kůlnou nabo ve stodole. My to nevíme, kočky kupovaný pelíšek nemají, vanku mají pelíšek z krabice od krmiv Louisa vystlaný dekou.
Kde spínkají čičiky?moje čičinky spinkají v posteli semnou nebo ostatnimi členi rodinky.:-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?