Diskuze KDE ZMIZELY DÁREČKY ???

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Děkuji, ale stále nefunguje a už se mě ptali i jiní uživatelé, že to nemůžou najít, tak teda nevím...
Kess (03.04.2011 12:22:28) napsal: Dobrý den, chtěla bych se na něco zeptat. Každý den na hafici.cz, miciny.cz a konicci.cz našla jeden dáreček, ale od včerejška ať hledám jak hledám, dárečky nikde, moc prosím o odpověď, předem moc děkuji;-D My problémy nemáme, ale zkus zmáčknout na klávesnici F5, to se pak většinou objeví.;-)
Terka a Charlie (03.04.2011 20:26:28) napsal: Já najdu dárečky pokaždé:-DD Tem na konících byl tady:http://www.konicci.cz/clanky/vzdelavani-98/kdyz-se-chci-stat-podkovarem-3960/ :-DD jenže takhle,když si to budete říkat,tak to pak není ono,ne? vtip je v tom,že musíš přemýšlet kde asi jsou a jak je najít,to je pak ta pravá hra na překvapení! Takhle mi to je stejné,jakoby jste před štědrým dnem prohledávali skříně,kam vám maminka schovala dárky a jaké-a pak byly bez překvapení!Trošičku zapojte hlavičky a dárečky vždycky najdete;-)
Mafiániღ (03.04.2011 15:37:00) napsal: Dobrý den..My dárečky vždycky najdeme jen na hafici.cz a miciny.cz ,ale na koníci.cz jako by se ztratili..8-} A koník nahoře pořád píše něco jestli se chceme stát podkovářem..:-D Vůbec nevíme kde by ten článek mohl být :-) ..Předem děkujeme za pomoc..Mafiáni8-) Já najdu dárečky pokaždé:-DD Tem na konících byl tady:http://www.konicci.cz/clanky/vzdelavani-98/kdyz-se-chci-stat-podkovarem-3960/ :-DD
Kess (03.04.2011 12:22:28) napsal: Dobrý den, chtěla bych se na něco zeptat. Každý den na hafici.cz, miciny.cz a konicci.cz našla jeden dáreček, ale od včerejška ať hledám jak hledám, dárečky nikde, moc prosím o odpověď, předem moc děkuji;-D My to najdeme jen kdž je nějaká soutěž tak je většinou tam,jinak jindy nic nenajdem :-|
supík (03.04.2011 14:35:34) napsal: My problémy nemáme, ale zkus zmáčknout na klávesnici F5, to se pak většinou objeví.;-) Dobrý den..My dárečky vždycky najdeme jen na hafici.cz a miciny.cz ,ale na koníci.cz jako by se ztratili..8-} A koník nahoře pořád píše něco jestli se chceme stát podkovářem..:-D Vůbec nevíme kde by ten článek mohl být :-) ..Předem děkujeme za pomoc..Mafiáni8-)
Dobrý den, chtěla bych se na něco zeptat. Každý den na hafici.cz, miciny.cz a konicci.cz našla jeden dáreček, ale od včerejška ať hledám jak hledám, dárečky nikde, moc prosím o odpověď, předem moc děkuji;-D
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?