Diskuze Kdo je větší lovec???

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Více loví kočky, nebo kocourci-koťata. Dospělí kocouři většinou neloví
Monča (25.04.2011 21:27:47) napsal: Ahoj, potřebovala bych poradit. Nevím zda si mám pořídit kočičku nebo kocourka. V zahradním domku se mi extrémně přemnožili myši, všecičko co šlo tak sežraly, prokousaly no hrůza. Jed moc používat nechci, protože mám malé děti. Potřebuji poradit kdo je větší lovec, jestli kočka nebo kocour???? A co provede možná kastrace???? Přestanou lovit? Děkuji všem za radu. Podle mě loví kočky i kocouři tak nastejno.. Ty naše loví jen myši a rejsky a nosí nám je na schody ke dveřím (Někdy ji jenom přinesou nezakousnutou, netknutou :) asi se jen pochlubit). Nejvíc nám tedy kořisti nosí kocour (z 50% živé), kočky je spíš nechávají na zahradě. Ale to je individuální. Po kastraci lovit nepřestanou (také máme vykastrováno). Kočka Vám zůstane i nevykastrovaná u domu, ale také můžete mít 2x - 3x ročně koťata. Kocour, když je nevykastrovaný, tak se toulá, a přijde domů třeba až po několika dnech (takže se pak může stát, že se ztratí, něco ho přejede, sežere..). Takže je lepší tak v roce vykastrovat (levnější než kastrace u koček).
Ahoj, potřebovala bych poradit. Nevím zda si mám pořídit kočičku nebo kocourka. V zahradním domku se mi extrémně přemnožili myši, všecičko co šlo tak sežraly, prokousaly no hrůza. Jed moc používat nechci, protože mám malé děti. Potřebuji poradit kdo je větší lovec, jestli kočka nebo kocour???? A co provede možná kastrace???? Přestanou lovit? Děkuji všem za radu.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?