Diskuze Kdo jsou admini ??

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Já jenom řikám,že když jsem tady byla nová,tak jsem se těšila,kdo mě novej ohodnotí,kdo mi přidal komentář... Prostě to bylo jiný
Rexík (27.12.2010 13:54:34) napsal: A co kdyby jsi něco nového vymyslela Ty, když se tak nudíš? :-) Řekla bych, že je tady toho akorát. Skvělé vtípky nebo se zasmát u videí, zahrát si pexeso anebo být nejlepší v poznej plemeno ;-)
A co kdyby jsi něco nového vymyslela Ty, když se tak nudíš? :-) Klárča (27.12.2010 11:13:58) napsal: Je pravda,že se tady na hafíkách začínám trochu nudit.Co třeba nějaká nová hra??
Je pravda,že se tady na hafíkách začínám trochu nudit.Co třeba nějaká nová hra??
Jo,ten užvatel měsíce,či hafík měsíce nezní vůbec špatně;-) ;-) ;-) ADMINY????
Tak ne hafík,ale uživatel,třeba kdo nejvíc nevštěvuje hafíky:D :D :D
Klárča (28.12.2010 16:27:17) napsal: Jo,ten užvatel měsíce,či hafík měsíce nezní vůbec špatně;-) ;-) ;-) ADMINY???? Hafík měsíce je ale v podstatě to samé jako top 100 ne? První hafík je hafík měsíce.
sokolík (28.12.2010 10:48:32) napsal: Co třeba soutěž o nejlepší fotku měsíce? O nejvíce poslaných/ získaných komentářů? O soutěž nejvíce kamarádského pejska? Soutěž o nejvíce zobrazovaného pejska měsíce? Soutěž o nej. uživatele měsíce? ;-D To bych brala uživatel měsíce či hafích měsíce ;-)
sokolík (28.12.2010 10:46:09) napsal: Ano to bylo - myslím, že je marný vymýšlet nové nápady, admini stejně nereagují, ale kdyby někoho cokoliv napadlo hoďte to sem. TOP 100 je nuda a ztrácení času, vtipy jsou některé až moc trapné, a pexeso si doma zahraju v okruhu rodiny. Máte někdo nějaký nápad? Mě tedy vůbec nic nenapadá :_/ To jo, já stejně už kostičkuji málo, je to ztrácení času a už mě to ani nebaví dělat každý den to samé, >-|
Co třeba soutěž o nejlepší fotku měsíce? O nejvíce poslaných/ získaných komentářů? O soutěž nejvíce kamarádského pejska? Soutěž o nejvíce zobrazovaného pejska měsíce? Soutěž o nej. uživatele měsíce? ;-D
Klárča (27.12.2010 14:36:31) napsal: Já jenom řikám,že když jsem tady byla nová,tak jsem se těšila,kdo mě novej ohodnotí,kdo mi přidal komentář... Prostě to bylo jiný Ano to bylo - myslím, že je marný vymýšlet nové nápady, admini stejně nereagují, ale kdyby někoho cokoliv napadlo hoďte to sem. TOP 100 je nuda a ztrácení času, vtipy jsou některé až moc trapné, a pexeso si doma zahraju v okruhu rodiny. Máte někdo nějaký nápad? Mě tedy vůbec nic nenapadá :_/
sokolík (26.12.2010 15:47:18) napsal: Milý admini, popravdě, záleží vám ještě na stránce hafici.cz ? Hm? Jen bych chtěl navrhnout, aby jste něco navrhli. Něco nového. TOP 100 upadá do zimního spánku /a ne jen zimního/ a většinu uživatel /těch pravidelných/ to nebaví. Co takhle nějakou novinku? Něco originálního? Máte někdo nějaký návrh? Asi tak kostičky už jsme vypli nebaví nás se furt předhánět..bez tak plno lidí píše jenom kvůli tomu any dostali kostičky...
sokolík (26.12.2010 15:47:18) napsal: Milý admini, popravdě, záleží vám ještě na stránce hafici.cz ? Hm? Jen bych chtěl navrhnout, aby jste něco navrhli. Něco nového. TOP 100 upadá do zimního spánku /a ne jen zimního/ a většinu uživatel /těch pravidelných/ to nebaví. Co takhle nějakou novinku? Něco originálního? Máte někdo nějaký návrh? Asi tak kostičky už jsme vypli nebaví nás se furt předhánět..bez plno lidí píše jenom kvůli tomu any dostali kostičky...
Milý admini, popravdě, záleží vám ještě na stránce hafici.cz ? Hm? Jen bych chtěl navrhnout, aby jste něco navrhli. Něco nového. TOP 100 upadá do zimního spánku /a ne jen zimního/ a většinu uživatel /těch pravidelných/ to nebaví. Co takhle nějakou novinku? Něco originálního? Máte někdo nějaký návrh?
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?