Diskuze Když kočku štípne včela čo vosa???

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahoj, moje kočka Nesy pořád loví mouchy. Vůbec se nezamýšlí, jestli je to včela nebo vosa. Když něco letí, tak nesinka po ní skočí a má jí. taky žere mouchy. Hrozně se bojíme, že sežere včelu a udusí se a .......8-} :_( !Dáváme na ní velký pozor. Taky už máme sítě v oknech, ale nepomáhá to, protože máme otevřený balkón a mouchy a nám létají do bytu. Už i v ložnici jsme měli včelu, a Nesy po ní šla. Co se stane, kdyby jí jí včela štípla? Nejhorší to bude do krku!!!!Děkujeme za radu;-D
máme úplně stejný problém. Fatima je po mouchách jako divá, Žižka zase pochytal doma všechny pavouky. Nepohrdnou ani škvorem. Máme sítě v oknech, ale ne ve střešních, takže občas taky může něco přiletět. Spoléháme na to, že v naší nepřítomnosti okna otevřená nejsou a když jsme doma, tak si vosy nebo včely všimneme my…:-~
My doma máme rovnou včelaře a včeličky máme na zahradě. Naštěstí jsme ale nic podobného nemuseli řešit a i přes to, že jsou naše tři kočandy pěkně zvědavé.
Ahoj, na toto téma tu máme celý článek -http://www.miciny.cz/clanky/os tatni-clanky-50/jak-muze-vosa- ublizit-kocce-4739/ Klayer (22.06.2010 14:02:17) napsal: Ahoj, chtěl jsem se zeptat jak moc nebezepečné je štípnutí včely pro kočku? Mého 8 měsíců starého kocourka včela štípla do spodního rtu tlamičky a jediné co pořád dělal bylo, že stále chodil a blil nebo kadil (průjem). Prosím o radu, co dělat v tomto případě. :_(
Ahoj, chtěl jsem se zeptat jak moc nebezepečné je štípnutí včely pro kočku? Mého 8 měsíců starého kocourka včela štípla do spodního rtu tlamičky a jediné co pořád dělal bylo, že stále chodil a blil nebo kadil (průjem). Prosím o radu, co dělat v tomto případě. :_(
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?