Diskuze kladrubáčci

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Ahoj, no.Záleží na tom, jakou barvu chceš. Černý jsou levnější a seženeš je od těch 50tis. kdežto bělouši od 100tis. a záleží na tom, od koho si ho koupíš. Přímo kladrubský,z NH, je koupíš za min.240tis (bělouška) a vraníky netuším.Ale nejlepší je se rovnou zeptet u zdroje...pa
Ahoj. Kobylky jsou logicky dražší, ale pak taky záleží na tom, o jakou kobylu se jedná. Já mám chovnou klisnu zapsanou v PK, je i genetický materiál a její hodnota je kolem 200tis. Samozřejmě jde i o věk a předky. Každopádně na stránkách hřebčína mají koně k prodeji, koukni se tam a poinformuj se o cenách. Já si tam chtěla koupit valáška a i jejich ceny byly kolem 100tis. Kladrubáci nejsou nejlevnější...
Ahoj, za valacha dáš mnohem míň než za klisnu. Staršího pořídíš i kolem padesáti tisíc. Známá se mě nedávno ptala, jestli nevím o někom kdo by chtěl kladrubáka. Kdyžtak mi napiš do zpráv, jestli na ní chceš kontakt. Equuska (30.08.2009 18:28:49) napsal: Zdravím, chtěla bych si pořídit kladrubáčka, ale nevím v jaké cenové relaci u nás jejich prodej probíhá - počítám tak s nejlépe 8-12ti letým valáškem nebo klisnou.Díky za radu ;-)
Zdravím, chtěla bych si pořídit kladrubáčka, ale nevím v jaké cenové relaci u nás jejich prodej probíhá - počítám tak s nejlépe 8-12ti letým valáškem nebo klisnou.Díky za radu ;-)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?