Diskuze Klid zbraní

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Mě osobně se ta nová verze líbí kdyby fungovala :-( mě se ty stránky načítaj nějak divně. Jinak jde jen o to jak rychle si kdo zvvykne :-) Pak to bude super až to bude vše šlapat :-)
Starou verzi neobnoví, tím by vlastně uznali svoji neschopnost. :-( Nejlepší formou protestu je opustit tento web a přejít jinam. Podobných webů existuje dost.
žádný klid zbraní!!!! Je toho stále málo! Ještě by chtěli tuhle verzi zachovat, ale my zkrátka CHCEME TU STAROU!!!
Nová verze hafíku mě zklamala stejně jako hondně z Vás. A myslím, že jsme to dali správcům portálu řádně najevo. Naštěstí už se obejvují jejich reakce, ze kterých jde poznat, že to pochopili a ke starým hafíkům se co nejdříve vrátí… Tak by jsme jim měli dát trochu prostoru, aby ukázali, jak se k tomu postaví… Já už se rozhodně vyjádřil a opakvat se nebudu. I když se musím přiznat, že některé z těch bouřlivých reakcí mě fakt dostaly :-D :-D :-D
Prosím o trpělivost s novou verzí :-( Také jsem to nečekal, ale nějak se s tím popereme… věřím, že až budou opravené všechny základní funkce, nechají mě na tom zase pracovat ;-)
Vyzýváme všechny naše kamarády a ostatní rozumné uživatele k dočasnému zastavení kostičkovací mánie, neboť ne všichni mohou díky nové verzi-perverzi kostičkovat a bylo by nefér neumožnit všem stejnou šanci.Vzhledem k tomu, že jsme byli okradeni o medaile a dárečky a bylo z nás všech uděláno jen stádo hloupoučkých nesvéprávných h o v á d e k žádám a vyzývám všechny k bojkotu našich milovaných stránek do doby než se tento paskvil znovu stane komunitním portálem pro všechny milovníky psů,koček,koníků a dalších mazlíků a ne jen i d i o t s k ý m reklamním poutačem,neboť jediné co tu funguje tak jak má jsou bohužel reklamy.Za uživatele Sněhurka a Puppi a za Trhače z Krupky Jindra
PRVNÍ DEN JSEM BYLA TAKY V ŠOKU,ALE JE PRAVDA,ŽE ZA TY 2 DNY SE LEDACO ZPRAVILO.VŠE CHCE ČAS.MĚ SE NELÍBÍ JAK TU KDE KDO VYHROŽUJE,ŽE TU NEBUDE!!!VŠAK NEMUSÍ!NIKDO NÁS NENUTÍ TU BÝT.NA NOVOU VERZI SI ZVYKNEM A ZSE BUDE DOBŘE.V ŽIVOTĚ JSOU DŮLEŽITĚJŠÍ VĚCI,NEŽ TADY TENTO WEB A NEMÁ CENU SE ZBYTEČNĚ ROZČILOVAT.JÁ JSEM TU RÁDA A MÁM ZDE FAJN KAMARÁDY.HEZKÝ DEN A MĚJTE SE VŠICHNI HEZKY.
Byla jsem také zděšena , když se v pondělí 6.4. nová verze objevila a hned jsem administrátorům napsala své připomínky. Musím ale uznat (dejme si ruku na srdce) že za dva dny udělali k jejímu vylepšení a zprovoznění skutečně dost práce. Mně osobně se líbí nová fotogalerie, i když do ní zatím nemohu přidat fotky, na jejichž umístění jsem zřejmě neuváženě zakoupila těsně před spuštěním nové verze místo. Věřím ale , že se to srovná a když , tak čert vezmi piškotky. Držím administrátorům palce a rozhodně nefandím těm, kteří tu používají hrubé urážky. Poslat připomínky a vyžádat si na ně odpověď je přece možno i slušným způsobem (ostatně, nejde o život, nebo snad ano ?)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?