Diskuze Kobyla co se zasekává

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Uplne to stejný se mě taky deje :)
Myslím, že základem u tebe bude práce ze země, ale na to nebudeš potřebovat žádného pomocníka, mělo by to být v tvých rukou, pokud jsi majitelka. Kobylka tě musí respektovat a až pak na ni můžeš sednout. Pokud ji máš skutečně jen dva měsíce, je to podle mě tím, že tě zkouší a pokud jí to prochází, bude se to jen zhoršovat. Jde o to vymezit si osobní prostor a respekt. Mladí koně jsou taky citliví na špatný sed, nasedlání, nauzdění a podobně, takže to bys měla zkontrolovat, aby to skutečně klapalo. Jestli s tak mladým koněm nemáš dost zkušeností, zainvestovala bych do dobréh trenéra, který uvidí konkrétní chyby a bude je opravovat. Přeju hodně štěstí ;)
Zdravím, mám 4letou kobylku CS, je obsedlá asi půl roku, mám ji 2měsíce. Ze začátku chodila hezky,akorát byla trochu neříditelná, jako každý mlaďoch. Poslední dobou se mi začala zasekávat. Nejdřív to začlo při nacválávání, že začla vyhazovat a šklebit se. Pak se párkrát zastavilá úplně, chtěla mě kousnout do nohy a setřást ze sebe. A nakonec se klidně zastaví, a už s ní opravdu nejde hnout. Neplatí na ni ani bič, vůbec nic. Jen když je někdo na zemi, a jde za ni s lonžovákem...Nevíte, proč to dělá, a jak to koně odnaučit? Nemůžu přece pořád jezdit jen s pomocníkem ze země...
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?