Diskuze Kobylka me vyhazuje za sedla

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

No určitě má pravdu že by tě měli dát na tu jedenácti liteou ale pokud to nejde a začne vyhazovat tak pořádně přitiskni nohy a hlavně se zakloň a nebo ji začni točit do kolečka,ale ne tak že třeba jednou vyhodí a ty se s ní začneš točit třeba deset koleček :D
Ahoj,jde o to,jak jezdíš :) Pokud nejsi zkušená,neměla by jsi na 3leté kobyle co dělat.Jelikož nezmiňuješ jak jsi na tom s ježděním,tak usuzuju že to nebude nic moc.Když ti kobyla začne vyhazovat,pobídni ji dopředu a pokud ti bude dávat hlavu dolů,mírně přizvedni ruku,ale netahat za hubu.Každopádně,chtělo by to na tu kobču někoho zkušeného ;)
Mám takový problem začala jsem chodit na kone kde maj 2 haflingi jednu 11 letou a 3 letou klisnu.Já jsem dostala 3 je obsednuta jezdily sní i na vyjíždky ale když jsem si na ni sedla po 1 tak jsem ji chtela naklusat ale ona mě no ne jako vyhodila vykopla dala hlavu dolu a ja přez ní přelítla tak se to stalo 2. ale potom jsem na ní jela po 3 a vykopla a vyhodila me tak nevím co sní mam delat poradte prosím:)
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?