Diskuze Kočičí antikoncepce

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dobrý den, máme 11 letou kočičku, od letošních prázdnin byla už 2x březí. Abychom tomu zamezili, museli bychom ji dát vykastrovat. Bojím se, že už je na to stará a mohla by umřít. Doporučil by mi někdo tu kočičí antikoncepci, prosím ?
Dobrý den, mám bohužel podobný problém, kočce je 14 let a stále mívá koťata. Je to kočka prarodičů mého nynějšího přítele, kteří koťata vždy zabijí. Ráda bych situaci nějak řešila a tak se chci zeptat co jste nakonec zvolili v případě vaší 11 leté kočičky?
Michaela (12.10.2011 17:39:17) napsal: Dobrý den, máme 11 letou kočičku, od letošních prázdnin byla už 2x březí. Abychom tomu zamezili, museli bychom ji dát vykastrovat. Bojím se, že už je na to stará a mohla by umřít. Doporučil by mi někdo tu kočičí antikoncepci, prosím ? V jedenácti letech je kočka na kastraci opravdu už stará, na to jste měli myslet dříve. Jinak o kočičí antikoncepci si můžete něco přečíst zde -http://www.miciny.cz/clanky/pece-a-zdravi-kocek-46/antikoncepce-u-kocek-ano-ci-ne-3663/. Jak se ale v tomto článku dozvíte, tak antikoncepce také není zrovna dobré řešení.
Michaela (12.10.2011 17:39:17) napsal: Dobrý den, máme 11 letou kočičku, od letošních prázdnin byla už 2x březí. Abychom tomu zamezili, museli bychom ji dát vykastrovat. Bojím se, že už je na to stará a mohla by umřít. Doporučil by mi někdo tu kočičí antikoncepci, prosím ? V jedenácti letech je kočka na kastraci opravdu už stará, na to jste měli myslet dříve. Jinak o kočičí antikoncepci si můžete něco přečíst zdehttp://www.miciny.cz/clanky/pece-a-zdravi-kocek-46/antikoncepce-u-kocek-ano-ci-ne-3663/. Jak se ale v tomto článku dozvíte, tak antikoncepce také není zrovna dobré řešení.
Michaela (12.10.2011 17:39:17) napsal: Dobrý den, máme 11 letou kočičku, od letošních prázdnin byla už 2x březí. Abychom tomu zamezili, museli bychom ji dát vykastrovat. Bojím se, že už je na to stará a mohla by umřít. Doporučil by mi někdo tu kočičí antikoncepci, prosím ? V jedenácti letech je kočka na kastraci opravdu už stará, na to jste měli myslet dříve. Jinak o kočičí antikoncepci si můžete něco přečíst zde http://www.miciny.cz/clanky/pece-a-zdravi-kocek-46/antikoncepce-u-kocek-ano-ci-ne-3663/
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?