Diskuze Kočičí komunikace aneb mluví s vámi kočky?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Mám taky ukecaného kocourka :-D jak na něj začnu mluvit,odpoví zamnouká,začne mrskat ocáskem..a chce si povídat :-D :-DD
Aniora (28.04.2013 12:59:14) napsal: Dobrý den :-D Mám extrémně ukecanou kočku, protože jakmile něco na ní řeknu, např. Čiči ty jsi takovej plyšák ;-D, tak mi odmňoukne. Nebo jak ji třeba potrestám, aby neokusovala kytky, to na ní zavolám zvyšeným hlasem, tak taky odmňoukne. Dělají to Vaše kočky taky? Nebo se dokonce s nimi hadáte?? :D :-) Já mám ukecané všechny tři, kromě Niké. Ta má problém s hlasivkami. A Beryl se se mnou vysloveně dohadoval.
:-) :-) :-) Kačena "držkuje"neustále:-D :-D
Dobrý den :-D Mám extrémně ukecanou kočku, protože jakmile něco na ní řeknu, např. Čiči ty jsi takovej plyšák ;-D, tak mi odmňoukne. Nebo jak ji třeba potrestám, aby neokusovala kytky, to na ní zavolám zvyšeným hlasem, tak taky odmňoukne. Dělají to Vaše kočky taky? Nebo se dokonce s nimi hadáte?? :D
Aniora (28.04.2013 16:39:03) napsal: A na co třeba "držkuje"? :D Kačka držkuje na vše,když se vyspí a přijde k nám do obýváku,tak držkuje že má prázdnou misku a když jí něco řeknu,tak držkuje více nahlas,jakoby odsekávala,drzoun jeden puberťáckej.A když si hraje sama,tak u toho taky držkuje,asi je naštvaná,že si musí hrát sama:-D :-D
Aniora (28.04.2013 12:59:14) napsal: Dobrý den :-D Mám extrémně ukecanou kočku, protože jakmile něco na ní řeknu, např. Čiči ty jsi takovej plyšák ;-D, tak mi odmňoukne. Nebo jak ji třeba potrestám, aby neokusovala kytky, to na ní zavolám zvyšeným hlasem, tak taky odmňoukne. Dělají to Vaše kočky taky? Nebo se dokonce s nimi hadáte?? :D Moji oba kočičí kluci (Nick i Jimm) jsou extrémně ukecaní a také hodně hlasití (což může dosvědčit Dana). Řvou na mě už když jdu domů. Nejdřív, když jsem za dveřmi mňučí jako o život, aby když otevřu změnili tón.. jako by říkali: no to je dost, že jdeš..kde ses courala:-DD - prostě jen tak remcají. Když se jim zdá, že si jich nevšímám, postaví se tak, že se opřou tlapkami o stůl a vydají úplně stejný zvuk ..takové mrraauraau.. To dělá hlavně větší Nick a když řenu: "no, copak chceš?" Mňoukne - tak nahlas..no, skoro zaječí:-D Jen čekám, kdy mi dá jednu tlapkou a běží do kuchyně. Když za ním nejdu, přijde si pro mě znovu a znovu, protože má hlad. Jindy ale zůstane u stolu jen stát a mroukne a já vím, že chce na klín a pomazlit se;-) Jejich nová spolubydlící Ginger "emluví". Jen tichounce přijde a otře se o mě, nebo skočí na židli za mě a tichounce zapřede. Večer vždycky přijde a přede mi na polštáři;-) Je jiná.
mamísek (28.04.2013 16:00:08) napsal: :-) :-) :-) Kačena "držkuje"neustále:-D :-D A na co třeba "držkuje"? :D
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?