Diskuze kočičí kýla?

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Anna (08.02.2012 10:43:58) napsal: Ahoj, mi Šerinku nechali kastrovat hned po prvním mrouskání...ona je celkově malé postavy :-) Ahojda,no já jsem si to počítala,že jí 31.5. bude rok a ty píšeš,že je už půl roku po kastraci.No nicméně to,že má takhle to bříško je divný.Uvidí se co řekne doktor,držím palce.;-)
Já být vámi,tak už jsem na veterině a neřeším tohle přes net.Čím dřív,tím líp.
etka (08.02.2012 15:04:00) napsal: Ahojda,no já jsem si to počítala,že jí 31.5. bude rok a ty píšeš,že je už půl roku po kastraci.No nicméně to,že má takhle to bříško je divný.Uvidí se co řekne doktor,držím palce.;-) Ahoj, v roce 2010 se narodila 2011 byla kastrovana a ted je rok 2012...Zitra jedeme na veterinu. dám pak vědět. Děkuju
etka (07.02.2012 13:28:25) napsal: Koukala jsem se na profilek a kočička byla hodně malá když jste ji nechali kastrovat,pravda někdo tenhle trend razí,dokonce i veterináři.Nám pan doktor řekl,že nejlepší je to až po desátém měsíci. Ahoj, mi Šerinku nechali kastrovat hned po prvním mrouskání...ona je celkově malé postavy :-)
Anna (07.02.2012 11:57:46) napsal: Ahoj, prosím o radu... už je to půl roku po kastraci a kočičce ted vysí bríško skoro na podlahu..a když si sáhnu na steh tak tam má tvrdou bouličku..už ani neskáče a neustále si olizuje bříško. Prosím o radu co by to mohlo být. Napadla mě kýla... děkuji Koukala jsem se na profilek a kočička byla hodně malá když jste ji nechali kastrovat,pravda někdo tenhle trend razí,dokonce i veterináři.Nám pan doktor řekl,že nejlepší je to až po desátém měsíci.
Kolegině má nahatou kočku a taky nic s bříškem nemá. Děkuju příští týden tam s ní skáknu :-)
Anna (07.02.2012 11:57:46) napsal: Ahoj, prosím o radu... už je to půl roku po kastraci a kočičce ted vysí bríško skoro na podlahu..a když si sáhnu na steh tak tam má tvrdou bouličku..už ani neskáče a neustále si olizuje bříško. Prosím o radu co by to mohlo být. Napadla mě kýla... děkuji Ahojda,naší Barušce po kastraci bříško nevyselo vůbec.Já osobně bych s ní šla k veterináři.:_/
Ahoj, prosím o radu... už je to půl roku po kastraci a kočičce ted vysí bríško skoro na podlahu..a když si sáhnu na steh tak tam má tvrdou bouličku..už ani neskáče a neustále si olizuje bříško. Prosím o radu co by to mohlo být. Napadla mě kýla... děkuji
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?