Diskuze kočičí rýma

Opravdu chcete smazat tento příspěvek?

Dobrý den, pořídili jsme si Mainskou mývalí kočičku. Paní říkala že si musí kočička vždy odfrknout, jenomže ji teče hnisavá rýma a kýchá velké hnisavé nudle. Prý ji na veterině řekli že neví co s ní. Rád bych se tedy obrátil o radu k Vám. Předem Vám moc děkuji. Stieber
Majka. (29.12.2011 14:25:34) napsal: Co najskor chodte k veterinarovi,uz davno tam mala byt,tej pani povedal veterinar blud alebo ani tam vobec nebola.
Dana (29.12.2011 10:24:12) napsal: Jděte k jinému veterináři.
Ahoj, chci se zeptat, je možné aby muj kocurek mel na neco alergii ? bud se mi zda ze slinta, nebo mu tece z nosu :-)
Michaela (04.05.2012 10:42:37) napsal: Ahoj, chci se zeptat, je možné aby muj kocurek mel na neco alergii ? bud se mi zda ze slinta, nebo mu tece z nosu :-) Co nejdřív s ním běžte k veterináři,šla bych klidně i na pohotovost.Určitě s tím neotálejte.Kdyby jen slintal může mít boláček v puse,bolí ho to nejí a klidně i proto může hubnout,ale je to potřeba řešit,jestli mu u toho ještě teče z nosu,tak to může být i vážnější.
martin.s (18.12.2011 10:53:56) napsal: Dobrý den, pořídili jsme si Mainskou mývalí kočičku. Paní říkala že si musí kočička vždy odfrknout, jenomže ji teče hnisavá rýma a kýchá velké hnisavé nudle. Prý ji na veterině řekli že neví co s ní. Rád bych se tedy obrátil o radu k Vám. Předem Vám moc děkuji. Stieber Jděte k jinému veterináři.
Hlavní menu
x

Skvělé, máte to v košíku

fotka produktu

Opravdu chcete smazat tento inzerát?